چه زمانی طلا بخرم؟

تکنیک‌های دریافت سود روی طلا (+ پیش بینی قیمت طلا) رو در یک وبینار رایگان آموزشی یاد بگیر

شهر ارواح در کالیفرنیا که تبدیل به مکان گردشگری شد!

شهر گردشگری ارواح

شهری متروکه که به شهر ارواح معروف است توسط یک شرکت معروف خریداری شده است که به مکان گردشگری تبدیل شود. این شهر بسیار مخوف و رعب انگیز است و پیش بینی می شود که مورد استقبال گردشگران قرار بگیرد.

شهر گردشگری ارواح

شرکت‌های تکنولوژی همیشه به ایده‌های جالب و جدیدشان معروف هستند. جدیدترین این ایده‌های تبدیل شهری به مقصد گردشگری است که به شهر ارواح معروف است. با کجارو همراه باشید تا بیشتر با این ایده آشنا شوید.

ایده‌های عجیب و باورنکردنی که توسط شرکت‌های بزرگ و کوچک تکنولوژی به واقعیت تبدیل می‌شوند همواره ما غافل‌گیر کرده است. از راکت‌های خودکار تا دستیار صوتی مجازی، تکنولوژی در جنبه‌های مختلف پیشرفت‌های شگفت‌انگیزی داشته‌ است. فیسبوک در این ضمینه بهترین مثال است. آن‌ها تصمیم گرفتند تا شهری کاملا جدید بسازند. بنظر ایده دیوانه‌واری می‌رسد! اما نه به اندازه‌ی ایده‌ی شرکت کانابیس (cannabis). برای آشنایی بیشتر با این ایده‌ی نو در ادامه با ما همراه باشید.

شهر گردشگری ارواح

اخیرا این شرکت شهر نیپتون در کالیفرنیا را به مساحت ۵۰۰ هکتار خریداری کرده است. این شهر که در بخش سن برناردینو قرار دارد به شهر اشباح معروف است. نیپتون به قیمت ۵ میلیون دلار خریداری شد و فقط شش نفر در آن ساکن هستند. شاید اولین فکری که به ذهن شما برسد این باشد که این خرید برای فعالیت‌های کشاورزی است اما شرکت‌ کانابیس قصد دارد تا این شهر را به یک مقصد گردشگری تبدیل کند.

شهر گردشگری ارواح

استفان شیرن (Stephen Shearin) یکی از مشاوران این پروژه می‌گوید: ایده‌ای که برای این منطقه مطرح است قرار نیست فقط تفریح باشد، در مورد این است که مکانی برای کار کردن و به اشتراک گذاشتن بوجود آید.

همان طور که شرکت توضیح می‌دهد قرار است تجربه‌ی جدیدی را قرار است برای بازدیدکنندگان فراهم کند. این تجربه شامل امکانات یک پانسیون (جای خواب و صبحانه) و یک تور طبیعت‌گردی است. همچنین این گردش بازدیدکنندگان را برای مدتی از شلوغی شهر لاس وگاس دور نگه میدارد.

مطالب مشابه را ببینید!