مجله تاپ‌ناز‌

پاک کردن سایه ابرو (تاتو و هاشور) با این روش ها + عکس

اگر برای پر و زیبا نشان دادن ابروهایتان از سایه ابرو استفاده می کنید و بعد از مدتی پشیمان شده اید می توانید با این روش ها سایه و تاتو های ابروها را پاک کنید.

 

تاتو و سایه ابرو چگونه پاک میشوند؟

روش تاتو کردن ابرو چند وقتی است که بین خانم ها و آرایشگران رواج پیدا کرده و دیگر به روشی قدیمی تبدیل شده است. روش هایی مانند شیدینگ به تازگی مد شده اند که ابروهای شما را پر و زیبا نشان می دهند.

سایه ابرو با تزریق رنگ به پوست با دو روش شیدینگ مخملی و ساده انجام می شود. سایه ابرو هم تا حدودی شبیه به هاشور است ولی در این روش رنگ ها به طور یکدست در تمام ابرو پخش می شوند و مانند هاشور داری خطوط نیست.

پاک کردن سایه ابرو (تاتو و هاشور) با این روش ها + عکس

پاک کردن سایه ابرو دائمی

سایه ابرو باعث می شود که ابروی شما پر و خوش حالت نشان داده شود ولی شاید بعد از یک مدتی از آن خوشتان نیاید و برای شما جذاب نباشد و بخواهید آن را پاک کنید که می توانید از این روش ها برای پاک کردن استفاده کنید :

لیزر

برای پاک کردن می توانید از روش لیزر استفاده کنید. البته نتیجه لیزر بستگی به رنگ جوهری که استفاده کرده اید دارد و جوهرهای قدیمی به سختی پاک می شوند.

گلایکولیک اسید

روش پاک کردن با گلایکولیک اسید نیاز به زمان زیادتری دارد زیرا این ماده باعث لایه برداری می شود و به مرور زمان سلول های مرده پوست را از بین می برد. قبل از استفاده از این ماده باید مطمئن شوید که پوست شما به آن حساس نیست.

آب نمک

بهترین روش برای پاک کردن سایه ابرو استفاده از اب نمک است زیرا هم درد کمتری دارد و هم تاثیر بهتری دارد.  در این روش آب نمک یا سالین توسط تکنسین کار بلد به ابرو ها تزریق میشود.

کرم پاک کننده سایه ابرو

کرم های پاک کننده سایه ابرو هم مدتی است که وارد بازار شده اند و کار را خیلی راحت کرده اند. با استفاده از این کرم ها می توانید تاتوی ابرو را خیلی راحت پاک کنید.

» همچنین ببینید :

آرایش ابرو با آکوا و برس

چگونه ابروهای خالی را پر کنیم؟

 

مطالب مشابه را ببینید!