مجله تاپ‌ناز‌

آموزش بستن باندانا به سر و گردن

یکی از اکسسوری های زنانه و دخترانه که بیشتر در فصل تابستان مورد استاده قرار میگیرد و باعث زیبا شدن استایل می شود باندانا است.

ایده هایی برای بستن باندانا

استفاد از باندانا (دستمال سر) امروزه بین خانم های جوان خیلی مد شده است و باندانا را دور سر، دور گردن، دور مچ دست و بند کیف استفاده می کنند. باندانا هم ساده است و هم می تواند استایل شما را جذاب و متفاوت کند، باندانا در اصل همان روسری های کوچک و رنگی است که استفاده از آن ها مد و پرطرفدار شده است. در این مطلب تاپ ناز ایده های زیبا برای بستن باندانا به سر، مچ دست، گردن و کیف را گردآوری کرده ایم که می توانید در تیپ  و استایل تابستانی خود از آن بهره ببرید.

باندانا مانند زیورالات می باشد اما تفاوتش این است که قابلیت های بیشتری دارد. با استفاده از یک حلقه آن را می توانید دور مچ دست خود ببندید و یک دستبند شیک درست کنید.

آموزش بستن باندانا به سر و گردن

بستن باندانا به دست

برای اینکه به کیف خود نمای بیشتری دهید و شکل ساده ای نداشته باشد بهتر است باندانا را به بند کیف خود گره بزنید و مشاهده خواهید کرد که استایل شما چقدر خاص تر می شود.

آموزش بستن باندانا به سر و گردن

بستن باندانا به بند کیف

باندانا را از زیر روی سر بیاورید و گره کوچکی بزنید تا موهایتان از حالت تکراری خارج گردد و استایل با کلاس تری داشته باشید، موهای شما چه باز باشد و چه بسته باشد می توانید از باندانا به همین شکل استفاده کنید.

آموزش بستن باندانا به سر و گردن

نحوه بستن باندانا به سر

اگر بلوز ساده به تن می کنید می توانید با استفاده از باندانا شکل آن را از سادگی خارج کنید، اگر یقه لباس شما باز است می توانید بادندانا را دور گردن خود ببندید و رو به جلو گره بزنید.

آموزش بستن باندانا به سر و گردن

بستن باندانا به گردن

مطالب مشابه را ببینید!