مجله تاپ‌ناز‌

رقابت دو پسر جوان با سحر تبر یا عروس مرده ایرانی!

رقابت این دو پسر با عروس مرده ایران (عکس)

بعد از انتشار عکس های دختری ایرانی به نام سحر که قصد داشت شبیه به آنجلینا جولی شود و ده ها عمل جراحی انجام داد و بیشتر شبیه به عروس مردگان شد، برخی از سایت ها دو پسر را مرعفی کردند که هزینه های زیادی برای شبیه شدن به برد پیت صرف کرده اند. اما آیا این پسران شبیه به برد پیت شدند و یا مثل سحر شبیه به زامبی شدند!؟

خبر و تصاویر مربوط به عروس مرده ایرانی مثل ویروس در سرتاسر فضای مجازی منتشر شد ، عکسهایی که در سایت های خارجی تبدیل به پربازدیدترین مطالب شده و دختر ایرانی با نام مستعار سحر را به سرعت صاحب هزاران فالور در اینستاگرام کرد.در تازه ترین اخبار مربوط the sun مطلبی در مورد رقابت پسران دوقلویی که برای شبیه شدن به برد پیت جراحی کرده بودند با این دختر ایرانی منتشر کرد .

 

رقابت دو پسر جوان با سحر تبر یا عروس مرده ایرانی!

 

این وب سایت از بازدیدکنندگان خواست تا با نظردهی مشخص کنند که کدامیک از آنها به سوپر استار مورد علاقه شان بیشتر شبیه هستند با دقت در تصاویر بالا حتما به این پی خواهید برد که این دوبرادر که چندین جراحی زیبایی انجام داده اند

 

رقابت دو پسر جوان با سحر تبر یا عروس مرده ایرانی!

 

چندان شباهت خاصی به بردپیت ندارند و مطمئنا در رقابت با عروس مرده ایرانی شکست خواهند خورد چرا که سنگینی جراحی های زیبایی در چهره این دختر 19 ساله نه به لحاظ شباهت به آنجلینا جولی ولی به دلیل شباهت به زامبی ها رای بیشتری دریافت خواهد کرد.

 

رقابت دو پسر جوان با سحر تبر یا عروس مرده ایرانی!

 

“مت و مایک” اهل آریزونا چندین جراحی زیبایی شامل عمل بینی ، گونه و فک و چانه ایمپلنت برای شباهت به برد پیت همسر سابق آنجلینا جولی انجام داده اند. این دو برادر 21 ساله دوقلو هزینه ی زیادی برای شبیه شدن به برد پیت هزینه کرده اند اما به اندازه عروس مرده ایرانی به شهرت نرسیدند.

همچنین ببینید :

مطالب مشابه را ببینید!