گردشگری, سفر مدل لباس, عکس, سریال, آهنگ
مجله تاپ ناز / سلامت / ⚕️ تازه های سلامت / عوارض خود ارضایی دختران

عوارض خود ارضایی دختران

عوارض خود ارضایی دختران

عوارض و خطرات خود ارضایی دختران

توجه این مطلب توسط شخصی عادی و غیر متخصص نگارش شده است

این مطلب از نظر علمی و پزشکی مورد تایید نیست

خواهش میکنم دوست من یک دقیقه واسه خوندن کامل این متن وقت بزار بهت قول میدن حداقل ی دلیل واسه انجام ندادنش پیدا میکنی

 

هیچ وقت هیچ وقت خودارضایی بی عارضه نبوده و همیشه عوارضی بد گریبان گیر افرادی میشه که خودارضایی میکنن،که بعضی از اونا در پسرها و دخترها مشترکهو بعضی هاشم مختص دخترها و یا پسرهاست تو این پست به عوارض این عمل زشت توی دخترها میپردازیم:

همچنین : همه چیز در مورد خود ارضایی خانم ها                            

۱- از دست دادن زیبایی تدریجی:زیبایی همیشه چیزی بوده که همه ی دخترها دنبال اون هستند ، و مطمئنن هیچ دختری نیست که دنبال زیبایی نباشه و زیبا بودن و جذاب بودنو دوست نداشته باشه، ولی خودارضایی عملیه که طی مدتی روی چهره و مخصوصا چشمها اثر میزاره. چشمهای دختری که خودارضایی میکنه دیگه هیچ براقی و جذابیتی نداره! حالت افسردا و افتاده میگیره. چیزی که اکثرا توی دخترها خیلی جذب میکنه چشمهای اونهاست ولی بعد از اعتیاد پیدا کردن به خودارضایی دیگه……

رنگ پوست به تدریج کدر میشه، جوش های زیادی روی بدن و از جمله صورتو میگیره(این عارضه مشترکه تو دختها و پسرها) جوشهایی که باعث زشت بودن چهره میشهکی از جوش خوشش میاد؟ خلاصه اینکه دختری که خودارضایی میکنه زیبایی اولیه و همیشگیه خودشو از دست میده.اگه میخوای زیبا بمونی دست از این کار بردار

۲-هیکل و اندامی نا متناسب و بد: این هم یک امر مشترک توی دخترها و پسرهاست، بعد از اعتیاد پیدا کردن به خودارضایی شخص گرفتار کم کم یک اندام زشت و نامتناسب پیدا میکنه، کوچک شدن نامتناسب رانها و باسن و در دخترها بد شکل شدن فرم سینه و بقیه که میشه گفت بستگی به ژنتیک و تعداد دفعات خودارضایی داره. لاغر شدن بد فرم و نامتناسب مثلا اینکه شکم بزرگ ولی تمام بدن لاغر باشه یا ……..

۳-نامنظم شدن عادت ماهیانه و بیشتر شدن درددختری که معتاد عمل بد خودارضاییه دچار نامنظم شدن زمان عادت ماهیانه اش میشه،به عنوان مثال ممکنه تعداد روزهای اون خیلی کم بشه یا خیلی زیاد یا اینکه توی یک ماه اصلا پریود نشه، خودارضایی قبل از روزهای عادت ماهیانه و تحریک در دوران پریودی میتونه عاملی باشه برای دردهای زیاد و غیر قابل تحمل در روزهای پریودی،که این امر در طولانی مدت میتونه باعث نازایی بشه

۴-درد در کشاله ی ران: داشتن درد شدید در کشاله ی ران و تخمدانها یکی از عوارضیه که بین دخترها و پسرها مشترکه و تا چند روز بعد از خودارضایی ادامه داره پس ادامش نده!

۵-ریزش موهای سر: خودارضایی در دخترها و پسرها میتونه باعث ریزش موهای سر بشه اگه نمیخوای کچل بشی بزارش کنار این کارو

۶-آسیب به بکارت: میدونم تمام دخترهایی که خودارضایی میکنن از آبروشون میترسن، یعنی میترسم با پسری رابطه ی جنسی داشته باشن همینطور از گناه زنا میترسن،دوستای گلم همینطور که قبلا توضیح دادم گناه خودارضایی خیلی کبیره است و در بعضی جاها اومده که حتیگناهش بیشتر از زناست .بسته به نوع خودارضایی میتونه این عمل باعث بشه که به پرده ی پکارت دخترها آسیب برسه البته بیشتر برای کسایی که انگشتاشونو داخل میکنن باید بگم این کار خیلی اشتباست و کاری نکنید برای لحظه ای غفلت باعث آبرو ریزی خودتون و خانوادتون بشید. 

۷-آسیب روحی و اجتماعی: این آسیب توی دخترها خیلی بیشتره کسی که خودارضایی میکنه بسیار افسرده ست و دائم عذاب وجدان داره مثل من 

همچنین : روشهای ترک خود ارضایی دختران

۸-ضعف در قوای جسمانی:ضعف و تحلیلِ قواىِ جسمانى‏ کاهش انرژى جسمانى بدن از مضرات مهم و جبران‏ناپذیر خودارضایى است. احساس خستگى عارضه طبیعى انزال است، اگر خودارضایى در شبانه روز به دفعات تکرار شود.این احساس خستگى در ساعات مختلف همراه انسان است. در نتیجه به مرور زمان ضعف و بى حالى در فرد تثبیت شده و یک طبیعت ثانوى براى او ایجاد مى‏کند. کاهش و تخلیه مکرر قواى جسمانى به ضعف عمومى و دائمى بدن و بالاخره به پیرى زودرس مى‏انجامد. همچینی افت فشار شدید.

۹-درد در استخوانها و کمر: هنگام اورگاسم در خودارضایی کلسیم خیلی زیادی از بدن خارج میشه به خاطر همینم افرادی که خودارضایی میکنن همیشه توی کمرو استخونهاشون احساس ضعف و درد میکنن،شخصی که  اعتیاد شدید داره  ممکنه دچار فلج عمومی بدن بشه

۱۰-ضعف در چشمها و بینایی: ضعف بینایى خود ارضاى به تدریج در نور چشم و قدرت بینایى اثر مى‏گذارد و آن را کاهش مى‏دهد. درجات و شدت ضعف چشم بستگى به درجات و شدت خودارضایى دارد و این به حدى است که گاه به نابینایى منجر مى‏شود.(به نقل از مشکلات جنسى نسل جوان). روزى در یکى از خیابان‏هاى یزد چشمم به جوانى حدوداً بیست و پنج ساله افتاد که در اثر نابینایى به همراه برادرش حرکت مى‏کرد، چون با برادرش آشنا بودم جلو رفتم و سؤال کردم: چرا چنین شده است؟ گفت: او مبتلا به انحراف جنسى (خودارضایى) بوده است و دست از این کار برنداشته است تا به این روز افتاد.

۱۱-مریض شدن پی در پی: شخص خودارضا بدن خیلی ضعیفی داره و آمادگی هرنوع بیماری رو داره تو بدنش جسمى که با خود ارضایى ضعیف شده است نمى‏تواند در مقابل میکروبها و ویروسها از خود دفاع کند.

همچنین : شباهت رابطه مقعدی با خودارضایی کردن

۱۲-آسیبهای جنسی و احتمال نازایی: آسیب دستگاه تناسلى و ناتوانى‏هاى جنسى و تولید مثل‏ خودارضایى اثرات مهمى در دستگاه تناسلى از خود برجاى مى‏گذارد. دکتر «هوچنین سون» معتقد است که عموم ناراحتى‏هاى مربوط به دستگاه تناسلى از آثار خودارضایى است. بعضى ازاین اثرات عبارت اند از: تورم غدد وذى‏ تورم کانال نطفه‏ تورم قسمت پایینى و عقب کانال ادرار شل شدن عضلات تناسلى‏ خروج بى اختیار منى با کوچکترین حادثه‏ ایجاد قاعدگى نامنظم و خروج ترشحات چرکى و احساس درد هنگام قاعدگى در دختران‏ از بین رفتن پرده بکارت‏ ارضاى ناکامل جنسى و از دست دادن لذت مقاربت بعد از ازدواج‏ ناتوانى و تأخیر تولید مثل به خاطر ضعف مکرر دستگاه تناسلى و انزال زودهنگام‏ بیماریهاى مقاربتى‏ عقیم شدن‏.

۱۳-ضیف شدن اعصاب:  پرخاش‏گرى و بداخلاقى‏ شخصِ خودارضا نسبت به کوچک‏ترین محرک محیطى حساس است، حوصله گفت و گو با دیگران را ندارد، زود رنج است و سریعاً از کوره در مى‏رود، به نور زیاد، صدا، رفت و آمد و… حساسیت فوق‏العاده دارد.اعصاب ضیف میشه،سریع اعصبان ی میشی سر همه داد میکشی! بدنت تیک میگیره! خود به خود میزنه! آسیب مراکز عصبى و غدد در مغز در اثر خودارضایى و تحریک زیاد، هیپوتالاموس آسیب مى‏بیند. مغز و مراکز حساس دیگر مکرراً دچار کاهش نسبى جریان خود مى‏شوندن و از این طریق آسیب‏هاى جبران‏ناپذیر و بر آنها وارد مى‏شود. تخلیه‏هاى مکرر عصبى، موجب ضعف اعصاب مى‏شود. خودارضایى‏هاى مکرر، مرکز عصبى را دچار حساسیت و ضعف و خستگى و اختلال مى‏سازد. به گفته یکى از دانشمندان، خود ارضایى موجب ضعف قواى شهوانى و بى رمق و بى جان شدن آنها مى‏شود. به طور کلى اختلال قواى بینایى، شنوایى (مثل صداى زنگ در گوش و وز وز کردن) و… از ضعف و اختلال اعصاب است.اینم مشترکه توی دخترها و پسرها

۱۴-کم شدن حافظه:  ضعف حافظه، حواس پرتى و ناتوانى در تمرکز فکرى‏ همان گونه که گذشت، یکى از پى آمدهاى خودارضایى، ضعف و تحلیل قواى جسمانى است و این به نوبه خود ناشى از اختلال در عملکرد سیستم مغز و اعصاب است. اختلال در این سیستم موجب مى‏شود که بخش حافظه کارایى لازم را نداشته باشد. علاوه بر این، شخصِ مبتلا به خودارضایى به خاطر تمرکز در این عمل و توجه نسبتاً مداوم به موضوعات جنسى، حواس پرت و ناتوان در تمرکز فکرى است که این خود عامل دیگرى براى کاهش مستمر حافظه است. 

۱۵-اظراب و دلهره ی شدیدضطراب دلهره و دلواپسى از ویژگى‏هایى است که دائماً فرد خودارضا را رها نمى‏کند، او مرتب با خود درگیر است و نمى‏تواند با خود کنار آید. افکار آشفته، وسواس فکرى، بى ثباتى، درهم ریختگى فکرى دامن گیر اوست: «نکند کسى بفهمد»، «کى و چگونه این کار را تکرار کنم»، «کى مى‏شود نجات پیدا کنم» و.. لحظه‏اى آرام و قرار ندارد، سرزنش و تحقیر خود به علت ارتکاب گناه، شخصیت او را در هم مى‏کوبد. گاهى تأخیر در ترک و این که بعد از ترک چه مى‏شود، امان او را مى‏گیرد. … آیا با ترکِ خودارضایى باز هم علائم آن باقى مى‏ماند. «امضا: همدم مرگ» … آیا پس از ترک مى‏توانم ازدواج کنم و صاحب فرزند شوم؟ آیا بخشوده خواهم شد؟

اکثر این عوارض خودشو توی خودارضاها نشون میده ممکنه بگی داری خودارضایی میکنم و این عوارضوندارم،داری بهش توجه نکردی! بهت قول میدم خیلی زود این عوارض خودشو بهت نشون میده! ولی دیر نیست دوست من همین الان به فکر ترک کردنش باش بهت قول میدم  از بین میره اطلاعات من فعلا اینقد بود بازم کامل میکنمش

 

آیا خودارضایی دختران قبل از ازدواج مفید است؟ 

بیشتر دخران قبل از ازدواج خودارضایی می کنند که البته از پاره شدن پرده بکارت خود هنگام خودارضایی شاید بترسند. بعضی به این کار اعتیار شدید پیدا می کنند. خودارضایی عملی است که در آن فرد به اوج لذت جنسی می رسد.

 

خود ارضایی دختران در قبل از ازدواج

به تحریک کردن آلت جنسی به منظور تخلیه هیجان جنسی خودارضایی می گویند. بیشتر زنان و دختران در سنین 13 تا 20 سالگی برای نخستین بار اقدام به خود ارضایی می کنند و برای اولین بار هم تجربه ای هیجان انگیز را به دست می آورند.
این افراد از آنجا که تاکنون چنین لذتی را درک نکرده اند اغلب از نظر روحی به آن معتاد می شوند و در هر فرصتی اقدام به خود ارضائی می کنند. در دختران زمانی می گویند خود ارضایی (استشها) صورت گرفته که با خود، کاری کند که به اوج لذت جنسی برسد در این زمان مایعی که از او خارج می شود منی نامیده می شود منی در زنان و دختران بر خلاف مردان و پسران ، همراه با جهش نیست.

 

عوامل موثر در خود ارضایی

خوارضایی در خیلی از دختران باعث رسیدن به آرامش و از بین بردن استرس می شود. آنها لذت حاصل از این عمل را تجربه می کنند و خستگی خود را به در می کنند و برای مدت کوتاهی هم که شده از واقعیت روزمره فاصله می گیرند. درعین حال دریافت حسی و شناخت بهتری از بدن خود پیدا می کنند،

که درنهایت نقش مثبتی نیز در ارتباط جنسی آن ها با پارتنرشان دارد. برای بسیاری از دختران این عمل ، جدا از شرایط زندگی آن ها و داشتن یا نداشتن ارتباط جنسی با دیگری، شکل خاص و مستقلی در کسب لذت جنسی شمرده می شود. همین طور به خاطر انتخاب آزاد رویای جنسی، می توانند بخشی از خواسته های جنسی خود را آن گونه که علاقه و آرزو دارند، تجربه کنند.

جالب اینکه برخی از دختران، اغلب در رویای خود رابطه جنسی با زنان دیگر دارند و یا خود را در نقش مفعولی می بینند. تقریباً نیمی از این دختران می توانند بخشی از رؤیاهای جنسی خود را به مرحله عمل نیز دربیاورند. در رسیدن به لذت جنسی از راه خود ارضایی، بعضی از آنان کمبود حس آمیخته و یکی شدن

و تعلق داشتن به دیگری را احساس می کنند، در عوض رسیدن به اوج لذت جنسی (ارگاسم) از این راه تقریباً تضمین شده است.

 

آسیب های ناشی از خود ارضایی دختران جوان

محققین بیان می کنند که آنورگاسمی یکی از مهم ترین عوارض خود ارضایی در دختران است. ممکن است این افراد در دوره مجردی با خود ارضایی بتوانند نیازهای جنسی خود را برآورده کنند اما در آینده رضایتمندی جنسی در زندگی مشترک و لذت به ارگاسم رسیدن با همسر خود را از دست خواهند داد.

عمل خود ارضایی دختران با تحریک قسمت های خارجی دستگاه تناسلی رایج تر است که صدمه چندانی به دستگاه تناسلی نمی رساند اما زمانی که خود ارضایی با تحریک قسمت های داخلی تر دستگاه تناسلی باشد بسته به نوع فشار و ناحیه لمس شونده ممکن است درصورتی که به صورت مداوم تکرار شود

آسیب های جدی به دستگاه تناسلی دختران وارد سازد. خود ارضایی دختران با انگشت می تواند باعث خراشیدگی لبه های پرده بکارت گردد. اگر عمل خود ارضایی دختران با استفاده از جسم خارجی یا فشار بیش از حد به دهانه واژن باشد می تواند خسارات جبران ناپذیری را به دنبال داشته باشد.

آسیب به پرده بکارت ازجمله این خسارت هاست که ممکن در حین عمل خود ارضایی با جسم خارجی به وقوع بپیوندد.معمولاً دختران در پاسخ سؤال چرا اقدام به خود ارضایی انجام می دهند این مطلب را بیان می کنند: تسکین احساس ناخوشایند در واژن. چون حین ارگاسم واژن منقبض شده

و ترشحات از آن خارج می شوند. در حین عمل ارگاسم مقداری ماده دوپامین ترشح می شود که احساس خوشایندی به فرد در حال ارضا القا می کند.

 

نکات مهم در رابطه با خود ارضایی

تقریباً تمام دختران برای این کار از دست خود و از راه تحریک کلیتوریس استفاده می کنند. البته این تحریک کلیتوریس هم به صورت های مختلفی انجام می گیرد. مشاهده شده است خود ارضایی در میان دختران با استفاده از انگشت خود صورت می پذیرد هرچند که بعضی نیز با فشار شدید آب کلیتوریس خود را تحریک و عمل خود ارضایی را انجام می دهند.

اقدام به خود ارضایی با پتو نیز در میان برخی از این دختران جوان شایع است! با توجه به این نکته از اقدام به تحریک با استفاده از این روش ها خودداری کنید.خود ارضایی دختران با مالش کلیتوریس به تنهایی نمی تواند به پرده بکارت آسیبی وارد کند. همان طور که گفته شد پرده بکارت فقط به واسطه وارد شدن جسم خارجی داخل واژن پاره می شود نه با خود ارضایی با مالش کلیتوریس فرد.

مالش کلیتوریس از روی لباس و حتی لباس باعث پارگی پرده بکارت نخواهد شد هرچند که ترشحات پس از آن همراه با خون باشد. این خون احتمالاً ناشی از آسیب دیدگی قسمت خارجی واژن می باشد. گاهی مواقع می تواند فعل و انفعالات داخل رحم بر اثر تحریک تشدید هم باعث خروج خون پس از عمل خود ارضایی گردد.

 

عوارض خود ارضایی دختران

خود ارضایی دختران عوارض بسیاری را در پی خواهد داشت و درصورتی که به صورت رفتار روزانه درآید خطرناک می شود و مانند هر اعتیادی ، روح و جسم و روان فرد را به هم می ریزد و زمانی که فردی اقدام به خود ارضایی می کند خیلی سریع فاز هیجان جنسی اتفاق می افتد و جنبه های مهم و عاطفی در یک ارتباط صحیح جنسی را دریافت نمی کند

ناسازگاری خانوادگی و سردی در روابط بعد از ازدواج از عوارض دیگری است که منشأ بسیاری از اختلافات زوجین است؛ دختران با ابتلا به این کار، سبب می شود که تحریکات جنسی در آن ها بی اثر باشد و از شوهر دلسرد شوند. چرا که با خود ارضایی شرطی شده اند تا در یک وضعیت خاصی که خود را تحریک می کنند

به ارگاسم برسند و به گزارش پارس ناز  به هنگام نزدیکی به همسر خود به یاد رفتارهای خود می افتد و گمان می کنند تنها در آن شرایط می توانند به ارگاسم برسند. این حالت برای کسانی بیشتر است که قبل از ازدواج چنین وضع و حالتی را داشته اند.

کم شدن حافظه و قدرت یادگیری

ضعف اعصاب و کم شدن قدرت تحمل در برابر مسائل

خطر از بین رفتن پرده بکارت برای دختران بر اثر دست کاری زیاد

خلأ عاطفی، افسردگی، اضطراب و عدم اعتمادبه نفس

ضعف اراده و گرفتاری در اخذ تصمیم های لازم تا حدی که فرد را چون غلامی حلقه به گوش و دچار جنگ و جدال می سازد.

کاستی در اعتماد به نفس به خاطر دلهره و وحشت فرد در حین ارتکاب از بیم رسوایى.

درهم کوبیده شدن شخصیت فرد به خاطر سرزنش و تحقیر خود، به علت ارتکاب گناه

فراهم شدن زمینه بی مبالاتی به خاطر احساس دائمی گناه از عمل.

اضطراب دختران به خاطر وحشت آن ها نسبت به از دست دادن بکارت خود.

 

راه های ترک خود ارضایی دختران

برای انجام هر عملی پیش از همه اراده و تصمیم لازم است و در ترک خود ارضایی این مساله اهمیت بیشتری پیدا می کند. تلاش برای تقویت اراده از گام‏ های مهم در ترک خود ارضایی است.بعد از اراده و تصمیم راسخ به ترک خود ارضایی، اولین قدم در این راه پرهیز از دست ‏کاری با اندام جنسی است و بهترین راه گریز از این امر بودن در حضور دیگران و بیرون رفتن از خلوت و تنهایی خود است.

عدم پوشیدن لباس‏ های تنگ و چسبان پرهیز از نگاه کردن به مناظر، فیلم‏ ها و تصاویر تحریک کننده از شنیدن و خواندن مباحث و مطالب جنسی و حتی شوخی‏ های تحریک‏ کننده و فکر در مورد آن ها دوری کنید و اوقات فراغت خود را با مطالعه، ورزش و برنامه های جمعی پر کنید.هر کاری که شما را به فکر خود ارضایی بیندازد آن کار را سریع ترک کنید.شب ها تنها نخوابید و یا در جایی بخوابید که فرصت انجام این عمل نباشد.

 راه پولدار شدن در 1 هفته!

loading...

155 دیدگاه ها

 1. خیلی خوب و مفید بود ممنون

  • خودارضایی درمردان بیش از۷۰ ضرر ودرزنان بیش از۱۴۰ ضررداره پس مواظب خودتون باشیدچون که ازهر نظر ضرر داره

 2. مرسی ادمین . از مطالب آموزنده

 3. خیلی مفید و اموزنده بود متشکرم…
  ولی در نظر داشته باشید کمبود عاطفه باعث این کار در جوانان یا نوجوانان میشه!
  خانواده ها باید بیشتر به فرزندانشون محبت کنن که بچه ها کمبود محبت رو اینطوری جبران نکنن…

  • هیچ ربطی به کمبود عاطفه نداره!
   همه چیز تو ذات آدم خلاصه میشه و اثر وضعی اون چیزایی که طرف از کودکی میبینه و میشنوه
   کسی رو میشناسم که خانواده ش هر کاری بگی براش کردن اما دست به این کار زده
   و کسی که خانوادش هیچ کاری بهش نداشتن اما الان بهترین زندگی رو داره

 4. با سلام
  زیادی در ارائه مطلب اغراق شده و اصلا اینطوری نیست ، اگر دلایل منطقی تر بیارید بهتره، ولی در هر حال عمل نادرستیه.

  • سلام من 13 سالمه تا الان هم خود ارضایی میکردم همه ی این چیز هایی که گفتی من تو خودم دیدم یعنی چی میشه من موقع که بزرگ شدم بچه دار نمیشم . خواهش میکنم فقط جوابمو بدین آخه من خیلی میترسم . دیگر از الان قسم میخورم خود ارضایی نکنم فقط جواب بدین

 5. نمیدونستم توی دخترها هم ممکنه اینقدر خفن باشه ، ولی پسرها که بدبختن ، خب چیکار کنه پسری که شرایط ازدواج نداره و از آبروش میترسه و خیلی هم آتیشش تنده ؟ پس همون بهتر که این کارو بکنه البته رو حساب ،

 6. جالب و اموزنده بود از ما كه گذشته ولي خيلي اين چيزهارو نمي دونند اميدوارم كه به اون درجه فكري برسن دخترها و پسرها كه روزي شرايط ازدواج براشون مهيا ميشه اونوقت يه امر عادي براشون ميشه واقعا ؟

 7. لابد شما ازدواج کردین پس تکلیف مجردا چی . با ایشالا ایشالا که دهم ادم شیرین نمیشه.

 8. من چکار کنم صد دفعه اومدم ترک کنم ولی نمیشه همیشه هم بعد از انجامش حالم از خودم بهم میخوره ولی ما دخترها چکار کنیم منی که از ترس ابروم حتی با ی پسر دوست هم نیستم . اگه میشه یه راه کار بدید برای ترکش

 9. روابط برا دختر و پسرا در کشورهای غربی که ازاده . اما اینجا دخترا بیشتر در محدودیتن . من دوستای زیادی دارم که دوس پسر دارن و حتی یه رابطه هم دارن اما خوب ازشون که می پرسم می گن ما تا یه جاهایی رعایت می کنیم و مواظب هستیم متاسفانه راهکار براش نیس که بری دو تا قرص بخوری و از فردا ترک بکنی . خب تمایلات جنسی انسان اصلن سرکوب شدنی نیس .

 10. 1.خیلی کبیره و دیگه از کجا آوردی؟ 😀
  2.منم قبول دارم دلایل منطقی و علمی نبود
  3.میخوام بدونم چرا رابطه جنسی فایده داره ولی خودارضایی ضرر؟!
  چرا فواید و مضرات را با هم نمینویسین؟

 11. ادمین جونم خیلی گندش کردیا

 12. سلام، من یه پسرم در حال تحصیل ، بسیار مورد احترام اطرافیان و در کل پسر خیلی خوبیم به خدا و یه مشکل دارم اونم اینه که این کار رو انجام میدم ،میدونم کار بدیه و از لحاظ جسمی خیلی ضرر داره ، حتی 5 ساله پیش تونستم 63 روز ترکش کنم، ولی اگه این کار را نکنم چطور این آتیش را خاموش کنم ، اصلا نمیشه تمرکز کرد واسه درس، با توجه به اینکه نه امکان ازدواج دارم و نه دسترسی به جنس مخالف ، چون شهرمون کوچیکه نمیتونم دوست دختر داشته باشم و از آبروم میترسم و اگه کسی منو با یه دختر ببینه، ممکنه فرصتهای ازدواج در آینده را از دست بدم، خب بگید من چه کار کنم؟

  • داداچ گلم یکمم آدم باید تحمل داشته باشه به خدا توکل کن یکم ایمان داشته باش شهوت چیزی نیست که رفعش کرد باید کنترلش کنی . من نمیگم خیلی پاکم خودمم این اشتباهو میکنم . اما ادم با این چیزا امتحان میشه

  • قرص فیناسترایدمصرف کن ازداروخونه بگیر

  • بابا نزنيد اين حرفارو خندمون گرفت😂😂😂
   اين چه دروغاييه سر هم كردي😂 ي مشت مطلب اشتباه دروغ و بي پايه و اساس، من از دوتا دكتر شنيدم خودارضايي هيچ ضرري نداره مگر افراطي و دفعات زياد باشه اتفاااااقا گاهي براي كاهش فشار مفيد هم هست. ادمين ديگه اين جوكهارو جايي نگو ميخندن بابا🤣

 13. مرسده میتونی اگه وضع مالیت خوبه یه زن 32 تا 38 ساله که طلاق گرفته توی یه شهر دیگه پیدا کنی، اینطوری هم اون از لحاظ مالی بهبود پیدا میکنه و هم عطش تو را کم میکنه،

 14. یه مریض:
  دوستانه میگم ، اگه میبینی با داشتن دوست پسر آبروت میره – خانوادت نابودت میکنن- حرمتت پایمال میشه ، تازه شدی مثل من، این کار را ادامه بده ولی هفته ای یه بار ، چون من تجربه کردم که اگه هفته ای یه بار انجام ندم در اثر فشار زیاد فکرای ناجوری به سرم میزنه ، در هر صورت اشکال از ما نیست چون خداوند این قدرت جنسی را در وجود ما گذاشته و در حال حاضر ما در ایران و با این شرایط دازیم زندگی میکنیم، و نمیتونیم تغییرش بدیم پس مساله را پیچیده نکن و آینده خودتم خراب نکن و همونطور که گفتم آهسته و پیوسته ادامه بده تا به زمان ازدواجت برسی،
  به سلامتیه موفقیت و خوشبختی همه جوونای ایران

 15. سامان جان دقيق يادم نيس ولى تو رابطه جنسى يه نوع هورمون ترشح ميشه که براى بدن مفيده و شخصى که دوبار در هفته رابطه جنسى داشته باشه بدن سالم ترى داره!…. مظر بودن خودارضايى رو نميدونم ولى فکنم همونايى که ادمين نوشته مظراتشن….

 16. مارال جان . این خصوصیت درون تمامه اداماست . همان طور که گفتم محدودیت بیشتری برا دخترا وجود داره . البته هر کی یه طوری زندگی میکنه اگه تو یه خانواده مذهبی باشی باید تا زمان شوهر کردن صبر کنی . به نظر من دوس پسر داشتن اشکالی نداره حتی رابطه داشتن . خیلی ها خودشونو از همه چیز محروم می کنن تا ازدواج کنن اما سنشون که می ره بالا اگه کسی هم نگیرتشون اونوقت پشیمونی سالهای گذشته رو می خورن. من دوس دارم از زندگی لذت ببرم نه اینکه کنج خونه با خودم از این کارا بکنم

 17. من یه دوست پسر دارم خیلی دوسش دارم خیلی بهم کشش داریم ولی از ترس اینکه باهاش باشم و بعدآ ازم خسته بشه باهاش رابطه ی سکس ندارم آخه همیشه تو صحبت دکترا ومطالب خوندم رابطه ی قبل از ازدواج باعث میشه دختر تکراری بشه و این حرفا .ولی دارم میمیرم براش یعنی تو یه برزخیم که فقط خدا میدونه .البته مشکل من موضوع این پست نیست مشکل من حس وحشتناک بالاییه که به این آقا دارمو به هیچکسسس نمیتونم داشته باشم

 18. خیلللللللللللللللی ممنون واه مطالب خووووووبت

 19. سلام (ناتالی و یکی از بچه ها):
  قبول دارم این کار { خودارضایی)یه جور بی حرمتی به خودمه و خیلی بی کلاسی هستش، من توی یه شهر تقریبا مذهبی زندگی میکنم، من همه شرایط یه پسره ایده آل را دارم ، و دخترایی که برای خواستگاری رفتن انتخاب میکنم همگی کسانی هستند که یکی از مهمترین مسایل براشون اینه که من قبلا با دختری نبوده باشم، من میترسم اگه به این نیاز درونی پاسخ مثبت بدم فرصتهای خوب ازدواج را از دست بدم ، وگرنه به قول ناتالی منم آزادی و لذت از زندگی را دوس دارم و بهش اهمیت میدم ولی من محکوم به زندگی توی این جامعه هستم ، من حتی دو سال کیش دانشجو بودم ولی خودمو پاک نگه داشتم نمیدونم چرا

 20. مرسده ی عزیز به نظر من فقط به خاطر پاسخ دادن به این نیاز یه رابطه ی الکیو انتخاب نکن .یه رابطه ی بدون احساس صرفآ به خاطر رفع نیاز جنسی.به نظرم رابطه ی جنسی در درجه ی اول وقتی لذت بخشه و آرامش روحی و روانی میاره که با کسی که عاشقشی باشی نه هرکسی.تو یه رابطه ی سطحی و بی احساس شاید از نظر جنسی راحت شی ولی از نظر روحی به آرامش نمی رسی.

 21. یکی از بچه ها :
  من ظعم عشق رو چشیدم و میدونم چیه ، حرف شما را هم قبول دارم ممنون از راهنمایی ات،
  شاید تا دو ماهه دیگه ازدواج کردم ، ولی در حال حاضر چاره ای جز انجام اون کار نیست، نمیدونم شاید اینم از بدبختیه پسرای ایرانی است.

 22. آخه پسر تو چته حرف اینا رو گوش نکن خودتو نابود نکن پیشنهاد مارالو که گفته با ی زن مطلقه این کارو کنیو نکن مارال تو ب جای اینکه مرسده رو از این کار باز داری دا ری سوقش میدی واقعا که تو مرسده جون همون خود ارضایی تو ادامه بده وگرنه بدبخت میشی درسته تجربه ندارم ولی بدبختا رو دیدم.

 23. دخترا تا میتونید از زندگی لذت ببرید(مثل پسرا) ، دوره پاک بودن گذشته!
  من 32 سالمه و تا حالا دوست پسر نداشتم و مجبورم خودارضایی کنم ، وقتی ازدواج واسه خیلی از دخترا ی پاک آرزو شده مگه راه دیگه ای هم وجودداره؟؟؟دیگه واسه ازدواج هیچکی واسش مهم نیست که تو پاک موندی، حتی برعکس شده(تو شهرهای بزرگ) !!!
  پس چرا به خودتون سخت میگیرین؟!نذارین مثل من افسوس گذشته ها رو بخورین و لذت ببرین!

  • من الان 33 سالمه… از موقعی هم که خودمو شناختم تقریبا همیشه دوست دختر داشتم… مشکل اصلی از همونجاست که خیلیا فکر میکنن رابطه جنسی چیز بد و زشتیه… بویزه واسه دخترها که دیگه واویلا!!! اصلا هم اینجوریا نیس. دوستای گلم دختر خانمهای عزیز البته که بی بند و باری چیز خوبی نیست. اما اینهمه سخت گرفتن هم مسخره اس… اینهمه آدم توی دنیا با روشهایی که مورد قبول شما ها نیست با یه پسر رابطه دارن. من ندیدم و نشنیدم که تبدیل به سنگ بشن. حرفای بالایی در مورد خود ارضایی هم شاید صدبرابر اغراق شده توش. واقعا اگه راس میگه یه پزشک هم بگه همچین حرفایی رو دیگه.

  • عجب!!دوره پاک بودن گذشته!!اون دنیا رو میخوای چیکارش کنی اگه دیگه اینجا پاک بودن ترک کردی؟؟؟!!!!!

 24. تارا جان برات آرزوی خوشبختی و موفقیت میکنم اما مسلما طرز تفکر و موقعیت شما با یه دختر ۱۹ ساله فرق میکنه ،من یه پسرم و افکار و خواسته های جنس خودمون را خوب میشناسم ، شاید یه پسر بی بند و بار و بدون آگاهی باشه و واسش هیچی مهم نباشه اما همه پسرایی که با خانواده هستند و دنبال زندگی مداوم تا پایان عمر هستند ، هرگز دنبال دختری که قبلا دوست پسر داشته اند نمی رن و اگه یه روزی هم متوجه بشن که زن زندگیشون دوست پسر داشته، یا سریعا و یا نهایتا چند ماه بعد طلاق و ….
  پس دخترایی که آتیشتون تند هستش ( از جمله خودم )من دوستانه بهتون توصیه میکنم
  که اگه به فکر ازدواج نیستید که هیچی، ولی اگه توی فکر ازدواجید همین خود ارضایی را انجام بدید( البته از روی ناچاری) ، حداقل کسی نمی بینه که آبرتون بره و آسیبی به موقعیتای آینده ازدواجتون هم نمیخوره، فقط میمونه خدا ، که اونم میبخشه چون ما از بین بد و بدتر گزینه بد را انتخاب کردیم.لا اقل خود ارضایی که بدتر از زنا نیست و چند روزی به عنوان تسکین دهنده هست

 25. دوستان، من از سر کنجکاوی نظراتتون رو خوندم. باور کنید لذت زندگی خیلی بالاتر و شیرین تر از این چیزاست. نمی دونم شاید شما مثل من لذتشو نچشیدید که این مسایل خیلی براتون مهمه. من هم دانشگاه درس می خونم و هم ورزشکار هستم. راسته که می گن عقل سالم در بدن سالمه. اگه روزی فقط نیم ساعت پیاده روی تند داشته باشید و خون تو مغزتون جریان پیدا کنه اونوقت به این حرفها و اهداف پیش پا افتاده می خندید. نیاز دیگه چه پخیه. یعنی آدم انقدر بد بخت و بیچاره است که محتاج نفسش باشه. با هر کی دشمنی کنید یه صدمه ای به خودتون وارد میشه الا با نفس که هر چی باهاش و طمع هاش مبارزه کنید حس بهتری بهتون دست میده و هرچی بهش مجال بدید و باهاش همراه بشید بیشتر ازتون توقع داره برای همینه که کسانی که به قول خودشون دارند از نفس افسار گسیختشون لذت می برند هیچوقت احساس آرامش ندارند. من به نظرات همتون احترام می گذارم ولی به زندگی از یه دریچۀ دیگه نگاه می کنم و باور کنید خیلی احساس آرامش و شادی می کنم. اگه کسی می خواد از این وضعیت بیاد بیرون یه یا علی بگه و آستین های همتو بالا بزنه تو یه رشته ورزشی ثبت نام کنه. کتاب بخونه و خلاصه بیکار نباشه که هر چی فتنه است مال بیکاریه. خیلی دوستون دارم و براتون آرزوی شادکامی وافعی در تمام لحظات زندگی رو دارم.

 26. من روزی 45 دقیقه تردمیل میزنم ، بیکارم نیستم ، فرناز جان این حرف شما هم جواب ما نبود ، فکر کنم شما آدم سرد مزاجی هستی

 27. من اصلا سرد نیستم برعکس در بین دوستانم به خون گرمی و شاد بودن مشهورم. البته نسبت به نفسم خیلی سردم جوری که هر روز اشکشو در می یارم. نمی دونم شما منتظر چه جوابی هستید. من مرد نیستم نمی دونم مردا چه احساسی دارند. شاید بخاطر اینه که خدا به زنها دستور داده در برابر مرد حجاب داشته باشند و صداشونو نازک نکنند تا تحریک نشن. البته معتقدم هر کسی می تونه به نفسش غلبه کنه. حرفهایی که زدم برای دوستان هم جنس خودم بود البته کسانی که واقعا می خوان از این وضعیت رها بشن ولی نمی دونند چطوری. نفس هر چقدر تغذیه بشه قوی تر می شه و آدم در مقابلش ضعیف تر. تاجایی که هر چیزی که بخواد باید براش فراهم بشه. اون می شه فرمانروا و آدم اسیر و بنده. اولین گام کم کردن و در نهایت قطع غذای نفسه. که با ندیدن فیلم ها و یا نخوندن مطالب مبتذل می شه این کار رو کرد البته دوستان عوضی رو هم باید کنار گذاشت که تا آدم و بدبخت نکنند دست از سر آدم بر نمی دارند. گام بعدی ورزشهای هوازیه که اکسیژن به مغز می رسونه و قدرت تفکر رو بالا می بره. البته ایمان به خدایی که لطیفه و زیبایی و لطافت رو دوست داره و با اشتیاق به تحول مثبت آدم نگاه می کنه بالاتر از همۀ این اقداماته. بعد هم یاد گرفتن حرفه ویا دانشی به صورت تخصصی که هم در امرار معاش و ترقی آدم نقش داره و هم ذهن آدم و از پوچی پاک می کنه. بازم می گم این حرفها فقط مختص کسانی هست که می خوان از دست نفسشون خلاص بشن و لذت زندگی رو جور دیگه ای بچشند وگرنه صلاح مملکت خویش خسروان دانند.

 28. من تمام شرایطم مثل مرسده هستش فقط با این فرق که اون پسره من دختر من نمیتونم با یه نفر باشم حتی خودمم نمیخوام

 29. این خیلی خوبه و نشون دهندۀ پاکی توست. این که دلت نمی خواد با یکی باشی نشون می ده که دختر مومنی هستی. خود ارضایی از اضطراب بوجود می یاد. هروقت مضطرب شدی سعی کن ارتباطتو با خدا بیشتر کنی و با توکل به اون و اطمینان خاطر از این که خدا صد در صد صداتو می شنوه و کمکت می کنه. اضطرابتو کم کنی. با خود ارضایی اضطراب کم می شه ولی با احساس گناه بعدش دوباره شدت پیدا می کنه. همیشه نکات مثبت خوتو یادداشت کن. سعی کن زیاد تنها نباشی و اوقات و با خانواده و دوستان خوب بگذرونی. از دیدین عکس ها و مطالب تحریک آمیز خودداری کن و در روابط با جنس مخالف سعی کن از نقطه تکبر و نه نرمی رفتار کنی. دیگه این که خود ارضایی حرام و از نظر بسیاری از فقها گناه کبیره است و من شنیدم جن از بدن آدم در این کار استفاده می کنه شاید حرام بودنش برای این باشه. خوندن چهار قل و ” حَسْبُنَا اللَّهُ وَنِعْمَ الوَكِيلُ” هم خیلی موثره. دوست عزیزم نا امید نباش حتی اگه یک روز این عمل رو ترک کردی خودتو تشویق کن و به خودت جایزه بده. مثلا یه بستنی برای خودت بخر. مطمئن باش با ممارست و اراده خیلی راحت ترکش می کنی.

 30. Farnaz jon mishe beporsam reshtaton chie?jori sohbat mikonid k engar ravanpezeshkid.albate ino ham begam nemidonam harfaton baraye digaran az jomle mersede jan tasir dare ya na.dar zemn mersede to chera inghadr faghat be fekr ezdevaji.hoselziadi dari?eman nemitonam behet chizi begam chon azat chan sal kochiktaram benazaram harfaye farnaz ghashang bod!!!!!!i?

 31. بابت مطالبی که گذاشتید خیلی ممنونم

 32. فرناز همه حرفات قبول ، ولی اولا به یه آدم 25 ساله عین من سخت میگذره تا یه پسر 18 ساله ،دوما ،مثلا نماز شب کار خیلی خوب و بزرگیه، اما هر چقدر هم ایمان داشته باشم نهایتا یه هفته نماز شب میخونم و بچه کاملا مومنی میشم ولی بعد از یک هفته خیلی برام سخت میشه و باز اون کار رو انجام میدم، فرناز تو با ایده آل گرایی و شاید در حد حرف صحبت کردی و من بهت میگم : در عمل به این سادگی نیست و اگرچه بچه پایبند به دین هستم ولی نیاز جنسی نیاز بزرگی است که نمیشه با ارتباط با خدا فراموشش کرد .
  ندا جون میخوام ازدواج کنم تا هم نیاز جنسی تامین بشه البته در امنیت کامل و هم این که از لحاظ اقتصادی مستقل و جهت دار بشم.

 33. ندا جان اصلا مهم نیست من کی هستم یا چه کاره. ما همه در وهلۀ اول انسان و بعد دوستان هم هستیم و باید تو مشکلات بهم کمک کنیم. پیش اومده که من هم از دوستان خوبم کمک گرفتم. در ضمن مگه مرسده یا دوست دیگمون چه ایرادی دارند که نتونند از پس این مشکل پیش پا افتاده بر بیان. همین که این کار رو یه معضل می دونن و می خوان رفعش کنند چند گام هم از دیگران جلوترند. باور کن خیلی برای من اتفاق افتاده که وقتی مشکلی داشتم خدا پیامشو از زبان یکی دیگه بهم گفته. بدون این که خود اون فرد هم بدونه داره پیغام می رسونه. من زیاد نظر نمی دم ولی همیشه نظراتو می خونم و استفاده می کنم. اگه از دستم کمکی هم بر بیاد خوشحال می شم انجام بدم.

 34. مرسده جان خداوند پیمان مقدس ازدواج رو برای همین گذاشته. شما که به این خوبی راه حل رو پیدا کردید. مطمئناً با خانواده هم در میون گذاشتید که دوست دارید مستقل بشید. پس مشکل کجاست؟
  خداوند در قرآن راه‌ های مختلفی برای کنترل و مهار غریزه جنسی معرفی کرده؛ که بعضی از مهمترین اونا ازدواج، چشم پوشی، عفت ورزی و روزه‌داریه . اگه شما می تونید ازدواج کنید که بهترین کاره و اگه شرایطش محیا نشد از راهکارهای دیگۀ قرآن می شه کمک گرفت. مسلماً خود شما بهتر از من می دونید که خدا حرفی رو الکی نمی زنه و با شناختی که از بنده هاش داره راه حل می ده.

 35. Man niaz be komak nadaram mamnon.man az in kara nemikonam banabarin niazi be komak dgaran baraye tarkesh nadaram

 36. بزرگان میگن : وقتی کسی را میخوای از کاری نهی کنی باید یه جایگزین برای آن کار قرار بدی. توی ایران دسترسی به جنس مخالف به سختی امکان پذیره و ما را از اون نهی می کنند ، و امکان ادواج هم به این راحتی نیست ،یعنی عملا راهی برای ارضای میل جنسی نیست از طرفی جامعه هم به سمت بی بند و باری پیش رفته است و این وسط سختی را جوانان و مخصوصا پسرها میکشند، با تمام این خرفها من با ( یه مریض) موافقم

 37. مرسده اين درست که با توجه به يه پسر18ساله حس غريزت بيشتر اما اين راحش نيس مثلأ با يه دختر که اونم شرايط تو رو داشته باشه(از نظر جنسى)ميتونى عقد کنى نياز جنسى تون تإمين شه ولى نه از نوع زنا،ميتونى عقد چن ماه داشته باشى اينطورى نياز هر دوتون برطرف ميشه(براى عقد چن ماه بعضى شرايط هست که بايد بپزيرين)….دوش آب سرد باعث ميشه که خون توى تمام بدنت جريان پيدا کنه و حس خودارضايى کمتر شه!

 38. فرناز جان من با حرفات کاملا موافقم اینكه ایمان میتونه انسانودر برابر هوای نفس محافظت کنه
  من آدم معتقدی هستم ولی نمازم رو یکی درمیون میخوندم با خدا خیلی حرف میزدم ولی مشکلم همین بود که واسه خوندن نماز تنبلی میکردم ولی مدتیه که دارم مرتب نمازم رو میخونم و سعی میکنم نمازو سرسری نخونم و با توجه کامل بخونم چون اغلب موقع نماز هزارتا فکر میادو هواس آدم پرت میشه ارتباط حرفای من راجع به نماز به موضوع اینه که معتقدم اراده ی انسان بالاترین برگ برنده ی انسانه معتقدم هیچ چیزی بالاتراز اراده ی انسان نیست واسه منم مثل تمام انسان های دیگه وسوسه ی خودارضایی به سراغم آمد ولی چون معتقد بودم اراده ی من بالاتراز نفسمه دچارش نشدم چون معتقدم وقتی روبه آسمون نگاه میکنم و یا تو خلوتم با خدا حرف میزنم سربلندم و احساس غرور بهم دست میده که نفسم برده ی منه نه من برده ی اون شعار نمیدم واقعا این حس بهم دست میده
  0هر وقت وسوسه ی گناهی میاد سراغم و اونو انجام نمیدم اهریمن رو تو ذهنم مجسم میکنم که از فریب من ناامید شده و به خدا فکر میکنم که خوشحال از کار خوب منه

 39. در ادامه میخواستم بگم به نظر من انسان تنها موجودیه که اراده و اختیار داره و خیلی واسه خدا ارزشمندو عزیزه
  فقط کمی به این موضوع فکر کنیم همه چیز در این جهان آفریده شده که دراختیار ما باشه پس چرا گاهی ما خودمونو میسپاریم دست نفس؟و اون به ما حکومت میکنه؟
  تو وجود همه ی ما این نیاز هست فقط باید کنترلش کنیم من همیشه معتقدم هیچ چیز واسه انسان نشد نداره
  باید ببینیم اونایی که مثل ما انسان هستن و تونستن بر این میل سرکش چیره بشن چیکار کردن
  باید بدونیم درسته سخته ولی غیره ممکن نیست اگه دیگری تونست پس منم میتونم
  در جواب دوستایی که به این کار میپردازن میخواستم بگم فقط باید ببینید چه چیزی سرگرمتون میکنه چه سرگرمی یا علاقه مندی دارید که دوست دارید به اون بپردازید،خودتونو به اون مشغول کنید
  من معتقدم این میل گرچه به باور خیلی ها مهارش سخته و نیرومنده ولی از اراده ی انسان قویتر نیست
  من 1عادتی دارم شاید بگید خوددرگیریه:-D ولی عادت دارم در مورد کارای منفی با خودم لج میکنم وقتی دلم 1چیز بد میخواد با خودم لج میکنم عمدا انجام نمیدم یا اونکاری كه دوست ندارم ولی درسته رو انجام میدم
  این فقط 1تجربه شخصی بود که با شما دوستان عزیزم درمیون گذاشتم
  امیدوارم خدا همیشه بهترینو سر راهتون قرار بده

 40. ندا جان من اصلا منظورم این نبود که شما مشکل داری عزیزم. منظور من از مشکل و کمک هم فقط این مساله نبود. به طور عام و دربارۀ همۀ مشکلات صحبت کردم. یه وقت هست که دید من در قسمتی تاریک و در جای دیگه ای روشنه. وقتی دیدگاهامونو با هم در میان می گذاریم. تمام مسائل روشن و واضح می شه.
  یَسنا جان می تونم درک کنم که افسار زدن به نفس چه حس خوبی به آدم می ده. وقتی که مثل یه اسب رام تحت فرمان آدمه و می دونم چقدر وحشتناکه که نفس مثل یه دیو رو شونۀ آدم بشینه و فرمان تاخت و تاز بده. وقتی آدم بگه من می تونم هیچ کس و هیچ چیزی جلودارش نیست. صحبت از ضعف و نتونستن از آدم یه موجود ضعیف می سازه که همه بهش مسلطند. اگه از مشکلمون یه کوه بسازیم چطوری می تونیم باهاش مبازه کنیم. باید همیشه بگیم خدایا این که چیزی نیست اگه بدتر از این هم بود با توکل به تو پشتشو به خاک می رسوندم و کی جرأت داره جلوی کسی رو بگیره که با توکل به خدا و با نیروی ایمان و اراده حرکت می کنه؟
  یَسنا جان قوی بودن ارادۀ شما علاوه بر ایمان و اعتقاد قلبیت به خاطر همین تمرین ساده ای هست که هر روز انجامش می دی و اسمشو گذاشتی لجبازی. این که هر روز یه کار بر خلاف خواهش نفس انجام می دی بهترین تمرین برای محکم شدن اراده است. ممنونم که تجربتو در اختیارمون گذاشتی.

 41. در جواب مرسده خانم بگم این کار هیچ حسابی نداره.لطفا در انتخاب کلمات متنتون بیشتر توجه کنید!!!!!!!!

 42. منم کاملا با حرف های فرناز خانم موافقم.

 43. فرناز جان من یه دخترم همسن خودت با حرفات خیلی اروم شدم ایما بزن بهم خیلی به کمکت نیاز دارم

 44. کاش تو همه ی پستای دیگه هم بچه ها اینجوری نظرشونو می گفتن بدون دعوا .اینجا به نظرم بهترین پسته سایته چون همدیگرو راهنمایی می کنید بدون اینکه بهم ناسزا بگید.ایشاللا مشکل همه حل شه و خدا یه ازدواج موفق رو برای همه رقم بزنه به خصوص با کسی که دوسش داریم

 45. فرناز جون من کلی گفتم عزیزم منظور بدی نداشتم به هیچ وجه.در ضمن مهدی جان منظورت از خانم به مرسده بود چون تا اونجایی که من میدونم مرسده پسره.

 46. یسنا سرباز کوروش اگه پسری ک واقعا دمت گرم اگه دختری هم دمت گرمه گرم تر….من این چرتو پرتا رو قبول ندارم و انجام نمیدم ولی کلا اراده م ضعیفه.یعنی اگه هر تصمیمی بگیرم فرداش انجامش نمیدم ..مثلا خانواده ی من به حجاب خیلی معتقدن .ازمنم میخان ک باحجاب باشم ولی باورکنید من از بچگی انگار بدحجابی تو خونم بوده…حتی یادمه تو پیش دبستانی تنها دختری که روسری سر نمیکرد من بودم..الانم یه مدت متحول شده بودم و چادر سر میکردم ولی دو سه ماه بیشتر نشد..دلم نمیخاد مخصوصا پدرمو با بی حجابیام برونجونم حتی اگه اون نبینه و متوجه نشه…ولی نمیتونم دست از خودارایی بردارم..از اون دنیا و عذاباشم خیلی میترسم…شما بگید من چیکار کنممممم؟؟؟بین این دو راهی گیر کردم..خییلی سخته……….

  • سلام سمیرا جان میدونم چی میگی دقیقا درکت میکنم ولی ما که تو ایران زندگی میکنم باید بین بدو بدتر بد رو انتخاب کنیم بعدشم گناه اینا همش الکیه باور نکن خدا خودش قراره داده و چاره هم جز انجام داداش نداریم همین کارتم انجام بده مواظبباش زیاد از حدت به خودت ور نری که خدایی نکرده واست مشکلی پیش بیاد.

 47. فرناژ جون من کلی گفتم عزیزم وگرنه حرفاتون آرامش بخشه من قصد بدی نداشتتم به هیچ وجه به نظراتتم اهمیت میدم.و مهدی جان منظورت از خانم مرسده بود آخه تا اونجایی که من میدونم مرسده پسره!!!!

 48. هانیه جان من هم یه بشرم عین خودت یه چیزهایی رو می دونم خیلی چیزها رو هم بلد نیستم. اون مطالبی رو که می دونستم گفتم. باقی رو هم باید از دیگران یاد بگیرم. یه مطلب دیگه این که هرگز تو محیط مجازی اطلاعات به کسی نده (ایمیل، عکس واطلاعات شخصی دیگه) و به هیچ کس به غیر از خدا و پدر و مادرت اعتماد نکن. اگه مشکلی داری حتما با اونا درمیان بگذار که بهترین دوست بعد از خدا پدر و مادر آدمه. هم تجربشون بیشتر از ماست و هم از همه نسبت به ما دلسوزترند. برات آرزوی موفقیت دارم عزیزم

 49. دم بچه هایی مثه فرنازو یسنا گرم.بعضی از نظرات واقعا خنده دار بود .طرف میگه برید رابطه داشته باشید با جنس مخالف چون فردا پشیمون میشید.شمایی که باجنس مخالف رابطه داریو خیلی صریح میگی ما اینجا داریم از مضرات خود ارضایی میگیم که نریم سراغش اونوقت شما جوونای مردمو از چاله میخواید بندازید تو چاه؟جدا واقعا که اول یه ذره فقط یه ذره نه بیشتر فکر کنید بعد حرف بزنید….
  خواهش میکنم.یادتونم نره انسان باهمه موجودات فرق داره چون قدرت اختیار داره و واسه همینم بازخواست میشه

 50. سمیرا جان اول باید بگم من دخترم،چون خیلی وطن پرستم و به کوروش بزرگ خیلی علاقه دارم سرباز کوروشو دنباله ی اسمم گذاشتم
  دوم هم اینکه متوجه نشدم منظورت دقیقا از چرتوپرت چیه اگه مشخص کنی ممنون میشم
  درادامه باید بگم من تو تیپو ظاهرم آزادو راحتم منظورم افراط نیست محجبه نیستم ولی آدم معتقدی ام به نظر من آدم خوب بودن یا نبودن ربطی به ظاهر آدم نداره
  به نظر من پدر مادرت صلاح تورو میخوان فقط باید هردوطرف به حرفای هم گوش بدید
  بهت پیشنهاد میکنم باهاشون حرف بزنی و خیلی منطقی بگی
  اجازه بدید من با آرامش خیال و با اراده ی خودم حجاب رو انتخاب کنم
  حتی خدا هم تو قرآن گفته شمادر پذیرش دین آزادید(سوره بقره:لا اکراه فی دین)
  انتظار نداشته باش همه چیزو 1دفعه به دست بیاری کم کم و با تمرین
  مثلا سعی کن آرایشت در حد متعادل باشه افراط نکن زیبا بودن اصلا بد نیست ولی زیاده روی تو هرچیزی بده
  بعدم راجع به اراده،من واقعا به این حرف معتقدم اراده ی انسان معجزه میکنه
  از چیزای کو چیك شروع کن همین که عادت كردی واست لذتبخشه
  اگه از1کار کوچیك شروع کنی و موفق بشی خیلی واست لذتبخشه وادامش میدی
  من واقعا به این رسیدم امتحانش کن
  با پدر مادرتم صحبت کن
  خودتو عذاب نده چون کاری از پیش نمیبری فکرتو از این همه عذاب وجدان خالی کن من قبلا واسه نخوندن نماز عذاب وجدان داشتم ولی الان دیگه راحتم سعی کن واسه خودت برنامه بذاری
  من واسه خودم 1دفترچه گذاشتم که باید و نباید انجام بدم رو توش نوشتم تو هم این کارو بکن
  در ضمن با خودت تکرار نكن که من ارادم ضعیفه چون روی ناخودآگاهت تاثیر میذاره اینو باور میکنی
  تو انسانی خیلی ارزشمندی این دنیا واسه ی تو آفریده شده با ارادت مدیریتش کن نذار اون به تو فرمان بده

 51. منظورم از چرت و پرت همین حرفائیه که مرسده و بقیه زدن.واقعا یه مرد اگه انقد ضعیف باشه ک نتونه خودشو کنترل کنه و همه زندگیشو با این مورد سطحی و پیش پا افتاده تنظیم کنه جدا باید به مرد بودنش شک کرد…راستشو بخای ازبس خونوادم افراطی با این قضیه برخورد کردن بلکل از حجاب زده شدم.تو ایران زن یعنی هییییچ.کوچکترین ارزشی برا ادم قائل نمیشن.یه قانونیم هست که گفتن باید با بدحجابا برخورد شدید بشه و براشون پرونده تشکیل داد تا اینطوری مانع از بی حجابیاشون بشه…………..هیچی دیگه ..تو این کشور ادم حتی نمیتونه نوع پوشش شو هم خودش انتخاب کنه..

 52. راستى من خود ارضا نيستم واين مطالب هم اطلاعات عمومى بود که گفتم….مهدى مطالب مرسده رو يبار از اول بخون چون چن بار گفته پسره نه مرسده خانوم!!!!!

 53. منم باهات موافقم که توی خیلی از خانواده ها به خانوم ها کم لطفی میشه(ولی بدون پدرمادرا خوبی بچه هارو میخوان) و سیاست های کشور هم ترویج حجابه ولی باید بدونی داشتن حجاب هم بد نیست البته هرچیزی حتی بهترین چیزها اگه با اجبار باشه و به میل آدم نباشه نتیجه ی عکس داره و لذتبخش نیست
  میدونی من خودم آرایش میکنم محجبه هم نیستم درصورتی که مادرم خیلی محجبست
  خودم از اول این نوع پوشش رو انتخاب کردم اونا هم مخالفتی نكردن
  من فکر میکنم اگه خانوادت انقد اصرار دارن روی این مسئله نباید حساسیتشونو زیاد کنی
  چیزی که به ذهن من میرسه همونه که تو کامنت پیشین گفتم یعنی آرامش و گفتگو
  و یا بدون اینکه خودتو عذاب بدی با شرایط کنار بیایی چون لذتی که تو خوشحال کردن پدر مادر هست تو هیچ چیز دیگه نیست اگه با حجاب داشتن اونارو خوشحال میکنی خیلی خوبه در ضمن چیزی که اونا واست میخوان هیچ وقت به ضررت نیست

 54. بچه ها نظراتتون فوق العاده بود (البته بعضي هاشون).از فرناز خانوم تشكر ميكنم بخاطر مطالب مفيدش.اميد وارم پسرا و دختر هاي مجرد كه نياز به اين رابطه دارن هرچه زود تر شرايط ازدواجشون فراهم بشه و به راه هاي ديگه كشيده نشن.پس واسه ازدواج زود تر جوون هاي تنهايي مث من كه خودشونو پاك نگه داشتن ولي دارن رنج ميبرن يه آمين بگين.

 55. خواهش می کنم آقا میلاد. براتون آرزوی ازدواجی موفق با فرد دلخواهتون و همچنین بهروزی و کامیابی در تمام مراحل زندگی رو دارم.

 56. من اکثر نظریات رو خوندم. خیلی جالب بود. بیشتر کسانی که دچار خود ارضایی میشن(دختر یا پسر) چند تا شاخصه دارن: یا تند مزاجن، یا کمبود محبت دارن، یا استرس دارن و یا غذاهای تند میخورن و فعالیتی هم ندارن.
  تجربه من این بوده که اگه آدم سعی کنه تنها نباشه و غذای کم بخوره و از غذاهایی که آدم رو گرم می کنه پرهیز کنه و فعالیت ورزشی داشته باشه یا اینکه روزه بگیره. این ها بهترین کارها هستن برای کنترل خود ارضایی
  البته توکل به خدا و کمک از مولامون حضرت علی علیه السلام و فکر کردن به عوارض این کار و اینکه در قیامت (یوم تبلی السرائر) اسرار انسان ها فاش می شود نکات مهمی هستش.
  آرزو دارم تمام جوونای ایران همیشه موفق و پیروز باشن و زودتر ازدواج کنن
  دختر هایی که با پسرها رابطه دارن و یا بالعکس دقت داشته باشند که اگه ازدواج هم کنن مدتی آروم میشن و پس از مدتی احتمال اینکه رابطه نامشروعی داشته یاشن خیلی زیاده. چون نفسشون عادت کرده به این کار، پس سعی کنن خویشتن دار باشن

 57. خواهش می کنم این چرندیات غیر علمی رو به خورد جوونای بدبخت ندین . من پزشک هستم وبه جرات به همتون میگم که هیچ کدوم از حرفای مقاله !!!!! بالا کوچکترین سندیت علمی نداره …. خود ارضایی و انزال زودرس ؟؟؟؟ بنده خدا … طبق کتاب روانپزشکی کاپلان از روش خود ارضایی start &stop masturbation بعنوان درمان انزال زودرس استفاده میشه !!!

 58. آقا رضا با احترام به نظر شما باید بگم در علم پزشکی هیچ وقت نمی شه با قاطعیت نطری رو رد یا تأیید کرد. ما فقط می تونیم بر اساس مدارک و منابع استدلال خودمون رو بگیم. اگه مسلمان باشیم که در وهلۀ اول حرام بودن این عمل می تونه برامون دلیل قانع کننده برای مضر بودنش باشه. اما برای تفحص بیشتر:
  ساموئل اون ویر در بخش 9 کتاب خود با عنوان “ازدواج موفق” اینطور می نویسد که: “تصورات جنسی و تخیلات شهوانی سبب ایجاد ضعف جنسی و ذهنی می شوند. شاید در نگاه اول اینگونه افراد نرمال به نظر برسند و مانند افراد عادی تحریک پذیر باشند، اما زمانی که می خواهند با طرف مقابل ارتباط برقرا کنند و خواسته های او را براورده سازند، به سرعت ارضا می شوند، آلت تناسلی به حالت اولیه باز می گردد، در بدترین حالت ممکن قرار می گیرند، و دچار ناامیدی و افسردگی می شوند. آنها در توهمات جنسی خودشان را غرق کرده اند که این توهمات هیچ ارتباط و یا شباهتی به دنیای واقعی ندارند. به همین دلیل هنگامیکه در شرایط طبیعی قرار می گیرند، نمی توانند از خود واکنش مناسب نشان داده و شکست می خورند. “ضعف جنسی-ذهنی ترسناک ترین تراژدی است که می تواند برای هر زن و یا مرد با احساس و با منطقی اتفاق بیفتد.”
  زمانیکه یک فرد جوان دست به خود ارضایی می زند، بازه زمانی، برای او هیچ اهمیتی ندارد و ترجیح می دهد که هر چه سریعتر خود را تخلیه کند. در علم روانشناسی این امر نهایتاً منجر به بروز عارضه ی انزال زودرس در فرد می شود. علاوه بر این، استمناء سبب انبساط عضلات اسفنکتر می شود که این عامل به نوبه ی خود موجبات انزال زودرس را بیش از پیش فراهم خواهد آورد.
  از سوی دیگر نباید از این امر غافل شد که “ملاتونین” هورمون بی چون و چرای جوانی است. فرایند سالخوردگی مستقیماً به ترشح این هورمون در بدن بستگی دارد. این هورمون در زمان جوانی به وفور در بدن ترشح می شود و از سن 25 سالگی به بعد ترشح آن در بدن کاهش پیدا می کند. خود ارضایی، به ویژه در زمان جوانی، باعث از دست رفتن میزان بسیار زیادی ملاتونین در بدن می شود. این امر غده ی کاجی شکلی که در بدن ملاتونین ترشح می کند را ضعیف کرده، خاصیت مغناطیسی موجود در این غده را کاهش می دهد و بطور کلی سبب کاهش طول عمر آن می گردد.
  با توجه به رویکرد نفسـانی-عـاطـفی رابـطه جنـسی، فـرویـد معتـقد است که رابطه جنسی محصول گردهمایی یک زن و یک مرد است کـه یـکدیـگر را دوسـت بـدارند و مکمل یکدیگر باشند.
  فروید خود ارضایی را یک نقص فردی نـامگـذاری مـی کند (بـه این دلیل که طرف دوم در این ارتباط وجود ندارد مگر در خیال). در حین خود ارضایی فرد اگر مرد بـاشــد، یک زن را در ذهن خود مجسم می کند و اگر زن بـاشد یک مرد را در ذهن خود مجسم کرده و با او وارد رابـطـه جنسی می شود. در این حال خستگی چند برابر می شود، چرا که فرد هم از نظر جنسی از خود کار می کشد و هم از نظر ذهنی. تصویر شریک جنسی خیالی، مانند یک لوح در ضمیر ناخودآگاه فرد حک می شود و سبب بروز انزال های شبانه ناخواسته می شود. به این ترتیب که فرد هر چقدر بیشتر خود ارضایی کند، میزان این انزال های شبانه افزایش می یابد.
  دکتر اسـپایـتک متخصص برجسته کالبد شناسی امریکایی و رئـیس جامعه عصب شناختی نیـویورک در کـتـاب خـود بـا عنوان “انرژی خالق” اظهار میدارد کـه جنـون هـای متفاوتی بـه واسـطه ی خـود ارضایی و آزار و اذیت های جنسی پدید خـواهد آمـد، چراکه مایـع مـغزی ابتـدا سـرشـار از لسیـتـین است و سپس بـواسطه انـزال غیـرمترقبه، از لسیتین خالی می شود. به همین دلیل ارگان ها بـه جـای آن باید از سایر بافت ها و اعصاب موجود در مغز استفاده کنند.
  در هـر بار انـزال مـردها چیـزی در حـدود 300 تا 400 میـلیون اسپرم به همراه مقادیر زیادی انرژی از دست می دهند. واقعاً چه می شد اگر انسانها می دانستند که چگونه می توانند این انرژی را به جای خارج کردن از بدن، در بدن خود ذخیره نمایند؟! نتیجه حتماً انسانی شبیه به سوپرمن می شد!
  پروستات غده ای است که دقیقاً در زیر گردنه ی مثانه قرار گرفته است؛ مایعی به رنگ سفید کدر و لزج ترشح می کند که به عنوان وسیله ای برای انتقال اسپرم ها به شمار می رود. این غده تقریباً در سن 21 سالگی به مرحله ی رشد کامل خود می رسد. زمانیکه فرد پیش از رسیدن به بلوغ کامل (در مردان سن 21 سالگی) دست به خود ارضایی می زند، پروستات دچار ضعف و نقصان می شود و این امر سبب بروز اختلالات مربوط به پروستات در سنین چهل سالگی به بعد می شود. این اختلال بدین شرح است که غده ی پروستات بزرگ شده، راه خروج ادرار را مسدود می کند و فرد برای تخلیه ی ادرار باید بالاجبار از سند پزشکی استفاده کند. این عارضه درست مانند وازکتومی، سبب ایجاد ناتوانی جنسی می شود.
  ساموئل اون ویر در کتاب دیگر خود با عنوان ” آموزش های بنیادین” در بخش “نوجوانی” اینطور نوشته است که:
  “فسادی که به واسطه خود ارضایی ایجاد می شود، قابلیت ها و توانایی های مغزی را به طور کامل از بین می برد. افراد باید توجه داشته باشند که ارتباط تنگاتنگی میان منی و مغز وجود دارد. مغز برای منی از اهمیت ویژه ای برخودار است و منی هم برای مغز مهم است. مغز برای منی انرژی ایجاد کرده و سبب انتقال آنها می شود، منی هم ذهن را تصفیه کرده و اگر در جهت درست هدایت شود، توانایی های آن را ارتقا میبخشد.”
  “مطالعات فیلسوفانه ای که عمیقاً بر روی عملکرد غده های درون ریز متمرکز شده اند، بر این باروند که بدن طی فرایند خودانزالی انرژی بی شائبه ای را از دست می دهد. چه بسیار افرادی زیادی با چهره های زیبا بوده اند که در اثر انجام این کار زیبایی خود را از دست داده اند! چه بسیار مغزهایی که منحط و فاسد شده اند! و … همه و همه ی این وقایع به دلیل آن است که انزال در شرایط و موقیعت و زمان مناسب انجام نپذیرفته.”
  “آمار و ارقام گویای این مطلب هستند که این روزها خود ارضایی در خانم ها و آقایون جوان بیش از پیش باب شده است. بیمارستان های روانی مملو از زنان و مردانی هستند که مغزشان به دلیل خودارضایی بیمار گشته. تیمارستان، مقصد نهایی فردی است که به خودارضایی اعتیاد پیدا می کند.”
  و در پایان کلامی از پیامبر(ص):
  “هر كس با دست شهوتش را بیرون كند ملعون است”
  اگر کسی مایل به ترک خود ارضایی باشه کتابی به همین نام وجود داره که می تونند از اینترنت دانلود کنند. “دانلود کتاب ترک خود ارضایی”

 59. ههههههه سلام داداش چه خوب که خودتم مثال میزنی تا مردم متوجه بشن یه نکته هم من میخاستم بگم این کار واقلا خیلی عوارض بدی حتا شاید باورتون نشه اما من شنیدم منکنه باعث مرگ هم بشه چون در اون زمان تپش قلب بالا میره برای همین بهتره که ترکش کنیند من امیدوارم همه بتونن ترک کنن

 60. سلام دوست خوب! واقعاً ازین پستی که گذاشتی ممنونم و امیدوارم هممون(!!!) بتونیم این کارو ترک کنیم!! ان شاالله!

 61. شایان بیرامی

  بچه ها سلام به نظر من اصلا تو خونه نمونید مخصوصا تنها اگه میخواهید واقعا ترکش کنید یه مدت غذاهای تند نخورید از خوردن خشکبار خودداری کنید و ماهواره و فیلمهای خارجی خودداری کنید و روزی یک ساعت خودتونو مشغول یک رشته ورزشی سخت و سنگین کنید شبها هنگام خوابیدن که درصد انجام این کار زیاد است یک لیوان شیر داغ بخورید و اهنگ مورد علاقه خود را گوش کنید و یک مدت تنها نخوابید . دوستان من بهتون قول میدم که با این کارها بتوانید خیلی راحت ای کار را ترک کنید

 62. سلام
  دوستان… خود ارضایی هیچ عارضه ای نداره
  من دانشجو هستم و از استاد تنظیم خانواده پرسیدم
  همینطور از دکتر اورولجیست
  بدن انسان برای سکس و ارضا شدن طراحی شده(برای بقا)
  (کلا هدف بدن اینه که به دنبال ارضا شدن باشه)
  مثل درختی که میخواد میوه بده
  من هفته ای 2-3 بار رو پیشنهاد میکنم(اگه هم بیشتر میخواید میتونید، بدن با بدن فرق داره)
  اونایی که میگن هیکل خراب میشه و ضعیف میشیم همه اشتباهه… اتفاقا هیکل بهتر میشه چون تمام سیستم بدن هماهنگ میشه
  (سره همینه که بازیگران معروف فیلم های پورن، انقدر هیکلهای خوش فرمی دارن، حتی بعد از 20 سال بازی کردن)
  دکتر من میگفت برای بیماری های قلبی، ما سکس و خود ارضایی رو تجویز میکنیم
  پس خواهش میکنم قبل از تراسندن دیگران کمی تحقیق کنید
  این عوارضی که شما نوشتین دلیلش خود ارضایی نیست
  دلیلش الاف نشستن تو خونه، ورزش نکردن، غذای مناسب نخوردن، خواب کافی نکردن، استرس داشتن و غیره است

 63. سلام شاید بعضیاتون راست بگید رابطه داشتن با کسی میتونه از لحاظ روحی و روانی خیلی تاثیر مثبتی داشته باشه ولی به نظر من رابطه داشتن با جنس مخالف در صورتی مفیده که اعتدال در آن رعایت بشه مثلا در یک مدت زمانی مناسب انجام بشه وگرنه مثل خود ارضایی تاثیر منفی داره. دکترا در مورد انجام این عمل فاصله زمانی دو هفته الی سه هفته رو پیشنهاد کردن.

 64. عاطفــــــــه

  سلام بچه ها تا حدودی نظراتتون رو خوندم…
  راستش بچه ها من چند ماهی نامزد بودم و با نامزدسابقم برای راحتی صیغه کردیم خوب مسلما رابطه ی ما به سکس هم کشیده شد اما بعد از 4ماه بخاطر مسائل شخصی از هم جداشدیم دیگه هیچ کنتری بر شهوتم ندارم و متاسفانه خود ارضایی رو ی جورایی قبول کردم اما مثل اون دوران نمیتونم به انزال برسم چندباری نامزدسابقم که هنوزم صیغه ایم ازم خواسته باهاش رابطه برقرار کنم نمیدونم انگار فقط سکس منو طرفش میکشونه اما من هنوزم امتناع میکنم و خودارضایی رو انتخاب کردم اما برام سخته کمکم کنید…
  برای منی که یک بار تجربه کردم خیلی سخته …و با خوندن مطالب بالا یکم ترسیدم بیشتر دلهره دارم …

 65. بنظرم عاطفه جان صیغه محرمیت بخون وباهاش دوباره در ارتباط باش اگه نمیتونی جلوی نیازهات رو بگیری این ارتباط بهتره یا خودارضایی که امام صادق گفته اگه بدونین این عمل چقد ناپسنده با کسی که خودارضائی میکنه هم سفره نمیشید!!پس اگه واقعا با ورزش کار مطالعه هم این نیاز تو وجودت هست وکم نمیشه دنبال یه ارتباط زنده باش نه تخیلات و خودارضایی که نابود کنندست ولی در درجه اول که این ارتباط اگه تو یه رابطه همراه با تعهد وازدواج باشه که چه بهتر ولی اگه کسی وجود نداره حتی خود علما ومراجع گفتن اگر دختر خواستگار مناسبی ندارد ونیاز شدید دارد طوری که احتمال به گناه افتادنش شدید باشد میتواند عقد موقت کند بدون اذن پدر هم ولی در شرایطی که ارتباط کامل زناشوئی انجام ندهد .موفق باشی عزیز

 66. ی دخــــــتر

  ســــــــلام ممنونم واقعا عالی بود قبلا از بقیه شنیده بودم ولی همش میگفتم چرت میگن بابااااااا!!!!!!!!!!!!!!اما الان کاملا قانع شدم !!من این جور چیزا سرم نمیشد !!!!!ی دوست احمقم بهم یاد داد..خدا ازش نگذره.آمـــــــــــــین.
  و ی چیزی رو خدمت دوستان متذکر بشم ک انجام مداوم این کار چون باعث تپش قلب میشه عوارض قلب از جمله بیماری پرولاپس{افتادگی دریچه ی میترال قلب}هم میاره ک درمان قطعی نداره و دکترا میگن چیز مهمی نیس درسته مهم نیس ولی باعث میشه خیلی وقتا علکی مظطرب بشینو قرص در دسترس نباشه و همش فک میکنی ک الانه ک بمیری!!!!!!!!مسئله زندگیتونه جدی بگیرینش!!!! عوارضشم خـــــــــــــــــــیلی بیشتر از ایناس ک اینجا نمیشه گفت!!!!
  مراقب خودتون باشین

 67. ازدواج در سنی که شهوت فشار میاره در صورت توانایی بهترین کار هست
  ندیدن فیلم های و عکس های سکسی
  خوردن غذاهای کم کالری
  ورزش کردن
  سرگرمی فکری مثل مطالعه
  عبادت خداوند
  باعث جلوگیری از خود ارضایی میشه

 68. سلام دوستان
  ضمن تشکر، لازم دونستم که بهتون بگم که من 26 سالمه و خداروشکر با وجود نیاز غریزی شدید، تاحالا دست به خودارضایی نزدم. عوارض خود ارضایی رو هم خوندم بعضی موارد بالا شامل بنده هم میشود. بنظرم لازم بود داخل پرانتز اشاره میکردید که اگر برخی ازین موارد را در شخصی دیدیم قضاوت نکنیم که خودارضایی دارد.
  مرسی از همتون

 69. دختری با موهای قهوه ای

  سلام.منم18سالمه و از بچگی اینکارو بدون اینکه کسی بهم یاد داده باشه میکردم.
  البته یه مدتی ترکش کردم چون فهمیدم گناهه.ولی دوباره…
  همین امروز و فردا کردن ها و اینکه این یکی دیگه آخریشه سالهاست ک منو معتاد کرده!من حالم بیش از اونچیزی ک فکرشو بکنید بده.
  من بیشتر از روی کنجکاوی فیلم های سکسی میدیمو داستان های سکسی میخوندم.با خودم میگفتم واسه کنجکاویه و ب خودارضایی دچار نمیشم.اما بعدش دیگه حالم دست خودم نبودو اینکارو میکردم!
  بله کاملا درسته؛من خودم حس میکنم ک چشمام ضعیف شدن.حتی متوجه کوچک ترشدنشونم شدم یکمی.اون چشمای درشتی ک بدون هیچ آرایشی زیباییشون معلوم بود.بعدشم من چند ساله مشکل پریود نشدنو دارمو الآن بیشاز هرکس دیگه ای از نازا شدن ک احتمالش هم در من کم نیستو دارم.
  و گاهی هم ک دردهای تخمدان.
  امابدتر از همه اون کاریه ک با روح و روانم کرده!من تا مرز بی اعتقادی ب همچی رفتم.تا مرز آرزوی مرگ کردن هرروزه.تا جایی ک هیچ امیدی توی زندگیم نبوده.جالبه اما وقتی برای یه مدت کوتاه اینکارو نمیکنم،اون حالت افسردگی رفع میشه!
  البته جدیدا یهو توی خود اینکار متوجه میشم ک یهو میل جنسیم تموم میشه.اونم در اوج و پیش از ارضآ شدن.نمیدونم دلیلش چیه و چه تبعاتی میتونه داشته باشه.ب هرحال من اینارو نوشتم ک فکرنکنین این عوارض فقط برای ترسوندنه.نه!کاملا حقیقت دارن.
  منم میخوام ترک کنم.و میدونم ک میتونمو میخوام ک برای خداجبران کنم.برام دعا کنید.خدانگهدار.

 70. سلام میگن یکی از عوارض خود ارضایی در دختران اینه که بعد ازدواجشون باهمسرشون به رضایت جنسی نمب رسند آیا این عارضه هم بع ترک خود ارضایی از بین میره یا به قوت خود باقی می مونه؟

 71. خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

  سخت گرفتیناااا
  اگه شرایظشو دارین ازدواج کنین
  اگه ندارین
  ورزش
  نرمش
  تنها نمونین کنار خونواده باشین
  عکس و فیلمای بد نبینین
  با نفستون بجنگین تا زمانش برسه

  آدمی که بیکار نباشه و ورزشکار باشه و وقتی میرسه تو رخت خواب خسته و کوفته باشه
  اصلا وقت نداره به این چیزا فک کنه
  پسرا برین عرق بریزین کارکنین هم از این حسا دور میشین هم زودتر شرایط ازدواج محیا میشه

  دختراام برن شوهر کنن اگ ترشیدین بای پیرمردی چیزی ازدواج کنین خخخخخخخخخ
  خب من دیگ رفتم

 72. سلام.دوستان این عمل زشت تمام این عواقب رو داره ..چون خودم باهاش مواجه شدم و تاسف خوردم وقتی این مطالبو خوندم دارم سعی میکنم از بین ببرمش و مطمئن باشید ترک کردنش درست ترین کار ممکنه غیر از اینکه گناه بزرگیه و رو سلامتی خودمون هم تاثیر بدی میذاره.موفق باشید.

 73. کسی هست اینجا ک ترک کرده باشه?

  • کاش میشد ازدواج کرد و از این وضع راحت شد . نمیدونم این چه بلایی که جامعه ما بهش دچاره . ادم باید با نیازای جنسی زندگی کنه . خدا لعنت کنه همه پسرا رو که ازدواج نمیکنن

   • الان که اینو خوندم بخاطر بند آخرش کلی خندیدم.خوب چرا ما رو لعنت کنه خدا.پول داشته باشیم دختر خوب باشه چرا که نه

  • من تقربیا 4 ماه پیش ترک کردم اصلا نمیدونستم این عمل خودارضایی باشه تا تو یکی از مطالب خوندم فهمیدم .(گناه داره و عوارض ).دیگه از اون موقع تا حالا اصلا بهش فکر نکردم همش یه جوری خودمو سرگرم کردم .ترک کردنش آسونه اگه عکس های تحریکی و…نبینین فقط من هنوزم از عوارض میترسم .

 74. سلام خوبی دوست عزیز این چیزهای که گفتی درسته “””فقط یک سوال از شما داشتم من تا به حال خودارضایی نکردم اصلا کاری باسکس اینجور چیزها ندارم بخدا ولی این این نکاتی که گفتی خیلی چیزهاش شامل بدن من میشه برام توضیح میدی چرااا ؟؟مرسی

 75. به نظر من ما توی جامعه ای هستیم که از لحاظ جنسی محدودیم و این که بخوای خودارضایی کنی که چیزی حل نمیشه با این ضرر هایی که داره من علنن این عوارض و تو یکی از دوستام دیدم و این که خودارضایی مضر به دلیل اینکه ذهن و اعضای جنسی بدن به طور کامل ارضا نمیشه و فقط مقداری از اون حستون کم میشه که برای دخترا حتی ممکنه تا چند دیقه چشاشون تار ببینه یا نتونن واستن در و بدن انسان جوری تنظیم شده که خود انسان نتونه خودشو به طور کامل ارضا کنه و براش مفید نباشه و گر ن هیچ زن و مردی به هم احتیاج نداشتن در هر صورت من برای دخترا میگم بیشتر این مطلبو چون شرایط پسرا خیلیی بدتره برا ترک این کار ولی ی دختر به راحتی میتونه ترک کنه الخصوص عوارضش واسه دختر بدتره چون بالاخر ه ی روز قراره مادر شه و از نظر بدنی باید قوی باشه و اگه هر دختری که میگه اتیشیه یا هر چی اینا همه بهونس اگه به عوارضش که من علنن دیدم فک کنی دگ این کار و نمیکنی و سعی کنین ذهنتونو از این مسایل دور کنین با هر چیزی که فک میکنین روتون تاثیر میذاره من خودمم 19 سال بیشتر ندارم و مث همه شماهام ولی وقتی میبینم بده خودمو از این کار دور میکنم امیدوارم حداقل حرفام رو1نفرم که شده تاثیر بذاره

 76. درباره بعضی دختر وپسرها که باهم دوست میشوند و…..اینها از لحاظ روانشناسی هم مشکل کمبود محبت در خانواده هاشون دارند ومجبورند محبت را ازدوستان …مخالف خود اینها را بگیرند,,وروحیه وعواطف اخلاقیات وشخصیت این ۲ نفربه شکل ناعاقلانه شکل میگیرد ودر زندگی باطرف مقابل مشکل برخورد میکنند.

  • من مدت یک سال با یکی که قرار بود بیاد خواستگاریم دوست بودم، راستش اون آمد خواستگاریم ولی خانواده هامون راضی به این وصلت نشدن و ما هم مجبور شدیم که مصلحتی ارتباط مونو تموم کنیم، راستش ما در یک ماه اخیر رابطه مون با صدا همدیگه رو ارضا میکردیم، و الان که این رابطه تموم شده من احساس میکنم معتاد به این کار شدم و بدون صدا و فقط با تصور انجامش میدم..خیلی از خودم متنفرم..بیشتر عوارضی که در بالا گفته شد رو دارم..میخوام ترک کنم..ولی خدایش خیلی سخته..
   تمام چیزی که بعداز یک رابطه خیلی سالم و کنترل شده که نذاشتم دست هیچ کدوم مون به هیچ گناهی آلوده بشه فقط یک اعتباد اونم از مضر ترین نوعش مونده..خیلی از زندگی نا امیدم..از خودم بدم میاد..
   کمکم کنید لطفا..!

 77. اصلا عوارض ذکرشده منبع موثقی نداره و فقط جهت تحریک احساسی دختران استفاده شده. خودارضایی طبق علم روانشناسی از ابتدایی ترین مراحل آشنایی یک نوجوان با جسم خودش بعداز فعال شدن هورمون های جنسی هست.
  معتاد شدن بهش ممکنه بعدها قدری باعث مقاومت در برابر رابطه جنسی واقعی بشه ولی چیزایی مثل کدرشدن پوست و ازدست رفتن جذابیت و فقدان تناسب اندام وِ…هیچکدام صحت علمی ندارن.

  • من یه دخترم 17سال دارم از 13 سالگی ارضا میکردم خودمو الانم ادامه داره میخواستم بگم همه اون عوارض بالا درسته و میتونم بگم من هم چشام ضعیف شده و هم کلی چیز های دیگه که قابل جبران نیس پس از دوستان خواهش میکنم اگه تازه شرو کردین ادامه ندین چیزی که نیم ساعت حال آدمو خوش میکنه چرا باید یه عمر زندگیمونو نابود کنه توصیه من اینکه که تو خونه سعی کنید تنها نباشید مم خودم الان درمان خودمو شرو کردم

 78. همه این چرندیات رو با یه توضیح کوچولو در اول متن، به خورد مغز مردم (بویژه نوجوانها) دادن، واقعا کاری غیر اخلاقی هست…. در هر جای دیگر دنیا همچین حرفای بدون پشتوانه علمی و پزشکی رو ببینن هم اون سایت و هم اون نفر که این خضعبلات رو نوشته دچار مشکل میکنن. چرا توی هیچ سایت علمی-پزشکی یا زبان یه پزشک متخصص نشنیدیم این حرفا رو؟؟؟ فقط کسی که اینا رو نوشته خودش تنهایی کشف کرده؟؟!!! تاسف آوره.

 79. با عرض سلام و درود خدمت شما
  من یه پسر هستم واقعا تمامی مطلالبی که گذاشتین عوارض داره تو خودم دیدم نشده یه کدامشون بهم وارد نشه
  من یه پسر 15 ساله هستم نه ادعا نه چیزی دارم ولی فکر سلامتی خودتون باشید وقتی شهوت شما میزنه بالا بلخره دخترانم نیاز دارن واسه 2 ساعت صیغه کنید ثواب هم داره هم خودتون حال میکنید و دختر و هم نیاز هردوتون بر طرف شده فکر اینده باشید که ابروتون همه جا میره و قیافه ای به خود میگیرید که حتی پدر مادر شما دیگر جرئت نمیکنند طرف شما بیایند
  به فکر ترک کردنش باشید نه عاقبت خوبی داره نه چیزی به خاطر 30 ثانیه که منی شما از الت تناسلیتون خارج بشه و این همه ام عوارض داره بازم موافقید که این کارارو بکنید؟!!

 80. سلام دوستان من زانیارم 17 سالمه و از وقتی که روی پاهام وایسادم خودارضایی کردم و الان بدجوری بهش عادت کردم هزاربار خواستم ترک کنم اما نشده واقعا از این کار خسته شدم من اگه موقعیت مناسب باشه حتی روزی سه بار خودارضایی میکنم هیچ روزی نیست که اینکارو نکنم کمترینش روزی یکباره من مدام تنهام و چیزایی هست که منو تحریک میکنه از شو های ماهواره ای بگیر تا سایت های سکسی و ناجور که نمیدونم چمه هرچقد میخوام نرم داخلش نمیشه حتی موفق نمیشم فیلتر شکنم رو حذف کنم خیلی ناراحتم از این موضوع از تمام اون مضراتی که ادمین گفت من اون چشم درد رو بیشتر از همه حس میکنم یه مدته عینکی شدم و بدون عینک واقعا تار میبینم. سابقه رابطه جنسی هم چندین بار شاید ده بار داشتم اما شاید باورش سخت باشه که بگم خوارضایی لذتش بیشتر بوده برام. خواهش میکنم بهم راهکار بدین تا از شر این مشکل خلاص بشم آرزومه که خودارضایی نکنم اما همینکه 24 ساعت از روز میگذره حس میکنم تمام شهوت دنیارو دارم هرچیز کوچیکی موجب تحریکم میشه واقعا باید چیکار کنم. مثلا پیش اومده مسافرت بودم شرایطش نبوده که خودارضایی کنم بعداز 24 ساعت یا 48 ساعت تمام فکروذکرم این بوده که اینبار خودارضایی کنم چه لذتی ببرم. بخاطرش ریسکم کردم لطفا کمکم کنید

 81. همش مال بی کاریه
  پیش نهاد من اینکه تو خونه نمونید
  بعد مدرسه برید کتاب خونه درس بخونید
  بعد مدرسه برین قهوه خونه برین سیگار بکشین
  برین باشگاه برین زبان یاد بگیرین
  وقتتونو پر کنید شده صب تا شب تو پارک باشین ولی تو خونه نمونید

  • دوست عزیز سلام
   اگر خود ارضایی کنید مطمئن باشید که شما وقتی اسپرم از الت خارج میشود باعث درد می شود
   این عمل اگرتا1ماه دیگر ادامه پیدا کندشما از الت خود به جای خارج شدن اسپرم خون می اید
   و عقیم می شوید و الان منی شما باید سفید باشد الان رنگ کرمی رنگ را به خود می گیرد و جوش های قرمز رنگی بر صورت شما میزند
   متاسفم دوست عزیز

  • من شخصا با پیشنهادت موافقم مهدی . یا مثلا با رفقا و دوست های صمیمی برین بیرون . و فکر رو مشغول کنید .مطمئن باشید اگه سرتون شلوغ باشه و به کاری که بهش علاقه مندید مثلا شنا نقاشی بافندگی سریال های جم بدمینتن تکواندو و به آیندتون تمرکز کنید به هدفی که دارید به اون شغل مناسبی که میخواین و صحبت کنید با خودتون تصور کنید کسی باشما در اتاقه باهاش در باره ی مشکلتون حرف بزنید مطمئن باشید از لحاظ فکری آروم می شید .حالا کسایی که با این پیشنهاد ها مخالفن و بازم نمیدونن باید چی کار کنن خودار ضایی رو کمترش کنن هفنه ای 2 بار .{اگه نمیتونید ترکش کنید } تا زمانی که ازدواج کنید .

 82. بخونید اخه خیلی وقت گذاشتم واسه شماحیفه
  سلام دوستان.شاید خیلی هاتون شرایط منو داشته باشید .پسر 19 ساله تجربی پشت کنکور بااراده برای موفقیت اماااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا یه نا مرد داره مزاهم میشه.نفس انسان که به کمک شیطان میخواد جلو پیشرفتو بگیره و ازدری وارد میشه که نقطه ضعف همه است.بله نیاز جنسی
  خر چموشیه که جلو در خونه همه میخوابه و با 5 تا گاو نر هم نمیشه بِکشیش چه برسه به پسرای نحیف که نیم اسب بخار هم جون ندارن:)
  هر چقدر هم پاک و نجیب باشی بازم نه .زورت نمیرسه.نمیشه جلوش وایسی اما میشه دورش بزنی.چطور؟ الان میگم: کو تاه مفید
  1 ترک تدریجی
  2 هدف نیکو در زندگی. ادم بی هدف و بی خواسیت به گمراهی کشیده میشه
  3ورزش
  4نماز و مسجد و قران و تفسیر
  5 ترانه هایی که ادمو تشفیق میکنه روحیه میده ….:بشکاف برو جلو….. زندگی بت میگه بدوبدو….(یاس) یامجید خراتا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  6یه دخترو از ته دل دوس داشته باشی.اون وقت دیگه.در همین حد .باور کن دورش نمیری چون تا حدودی اون عشق نیاز روح رو بر طرف میکنه . اقایون خانوما من عاشق همتونم.
  7دوس بد نه دوس خوب عزیزه
  8هیچی دیگه بسه من برم بخونم استقاده کنید خو به
  موفق باشین

  • طبق نظریه داروین همه ی ما و جهان ساخته ی ماده هستیم و خدایی وجود نداره .ولی من میگم که وفتی دو روز یک انزال داشته باشیم البته با فیلم پورن و حتما با شنیدن صدا و در یک جای امن .و اصلا استرس و احساس گناه نکن چون داروین میگه خدایی نیست .ولی از نظر روحی مرتبا باید با پدر و مادرت و خونواده ات باید در تماس باشی و نیاز عاطفیتو باید رفع کنی اگر کسی نبود باید با دوستای همجنست ارتباط سالمی داشته باشی و اگر می تونی و لیاقتشو داری و جراتشو داری و حوصلشو داری و پولشو داری برای خودت یه دوست دختر بگیر و برای اینکه اعصابت راحت بشه و بهش نشون بدی که دوسش داری هر روز براش شارژ تلفن همراه بفرست .و قرار ملاقات بزار و عاشقانه بغلش کن و بهش بگو مواظب باش عاشقم نشی چون من و تو به صورت موقت با هم دوستیم .

   • اخه کسخول اگه خواهرت بود میذاشتی دست یه بی ناموسی بهش بخوره اونم جلو چشمت بغلش کنه و باهاش حال کنه یا غیرتی میشدیی و میکشتیش پس گوه زیادی نخور لازم به نظرت نیس خودتو جلو ملت یه اسکل نشون بدی که مثلا قلدری بااین حرفات همون لال بمونی شاه کاری کردی

 83. سلام.
  من یه پسر 18 سالم و از اول دبیرستان شروع به خود ارضایی کردم.ولی یه روز به یه مطلب جالب تو یه سایت بر خوردم .مضراتی گفته بود که مهم ترینش عدم رشد کامل اسپرم بود .یعنی اینکه از 16 یا 17 سالگی اسپرم شروع به ساختن و تکامل میکنه تا سن 22 سالگی . خالی کردن کیسه ی منی در این سنین حساس باعث عدم تکامل اسپرم و عقیم شدن و یا باعث به وجود آمدن فرزند معلول بعد از ازدواج میشه. علاوه بر این تاثیر بسیار بدی روی اعصاب میزاره و من اغلب میخواستم جوری یکی رو از عصبانیت بزنم تا صورتش پخش زمین و یا انقدر یکی رو گاز بگیرم تا اینکه گوشت بدنش جدا بشه (شاید شما بخندین و بگین این از وحشی بودن آدمه و این عصبانیت ربطی به خود ارضایی نداره اما من خودم شخصا اینو تجربه کردم).من همیشه فکر میکردم که خود ارضایی من برنامه ریزی شده هست و سعی میکردم هفته ای یکبار ( تو اون هفته ای یکبار یکدفعه نه بار ای عملو انجام میدادم)این عملو انجام بدم در صورتی که کاملا در اشتباه بودم.خود ارضایی باعث کند شدن ذهن میشه که یکی از مهمترین مضرات خودارضایی هست. البته من لیشتر به دلیل اینکه دوست نداشتم بچه های آیندم ناقص بشه این کار رو کنار گذاشتم.انسان وقتی واقعا از چیزی بترسه هیچوقت سراغش نمیره.مثلا کسی که بدونه تو یه ظرف زهر خطرناکی هست هیچ وقت به ذهنشم نمیرسه که بره و زهر رو بخوره .و یا هیچ مادری موقع شیر دادن به فرزندش ،حتی به فکرشم نمیرسه که سر بجش رو با چاقو ببره.من که خودم هر روز فکر خودارضایی بودم ، چون که دوست داشتم در آینده هیکل خوبی داشته باشم و فرد موفقی باشم و بیشتر از همه به عشق اینکه هیچ ضرری به فرزندام نزده باشم (مثلا معلول بشن و یا اینکه من به دلیل بی اعصابی باهاشون بد رفتاری کنم و ازم ناراحت بشم) و اینکه در آینده زندگی خوبی داشته باشم ،شکر خدا ترکش کردم و با کمک خدا اصلا به فکرشم نمی افتم .چون چنان ترسی در وجود من انداخت که حاضر به این کار نیستم.و در جواب کسانی که میگن دوستی با جنس مخالف اشکالی نداره میگم که انسان خودش اراده داره و زندگیش دست خودشه و خودش میدونه که چطور خوشبخت تره.من خودم شخصا دوست دارم که خودم و همسر آیندم از همدیگه رو دوست داشته باشیم و همدیگه رو درک کنیم و مواقع ناراحتی به آدم آرامش بده و حضورش انسانو شاد کنه.من خودم دوست دارم که زنم فقط منو بخواد و منم فقط زنمو بخوام .من که همچین انسانی رو به عنوان همسر میخوام باید خودم هم همینطور باشم .و در خصوص تفاوت رابطه ی جنسی زن و شوهر و خودارضایی باید بگم که خداوند زن و مرد رو مکمل هم قرار داده و وجودشون به هم آرامش میده .طبیعیه که «رابطه ی جنسی »که یکی از اجزای زندگی زناشویی هست پدیده ای هست که به انسان آرامش میده.چون که هم ارضا ی جسمی طرفین به طور کامل انجام میشه و هم ارضای روحانی به طور کامل انجام میشه .ارضای روحانی یعنی ایکه وقتی زن و شوهر همدیگه رو دوست داشته باشن از رابطه با هم خیلی لذت میبرن که این عامل باعث بسیار لذت بخش تر شدن رابطه ی جنسی هم میشه.اما در خودارضایی به دلیل عدم وجود شخص دوم (همسر) جوری سیستم بدن تشخیص میده و ارضا ی جنسی به طور ناقص انجام میشه که عوارض جسمی بسیاری داره در صورتی که رابطه ی جنسی به همسر مورد علاقه ، باعث اثر های مفید جسمی و روحی و موفقیت در زندگی میشه .به علاوه خودارضایی یه جور بیماری روحی هم داره و چون انسان کسی رو نداره که دوستش داشته باشه همیشه نوعی تشویش و نارضایتی همراه خودش داره که خیلی عذابش میده.

  امیدوارم این مطالب برای کسانی که طرز فکرشون مثل منه مفید باش.
  (در ضمن نظر هر کسی محترمه و من به نظر هیچکس بی احترامی نمیکنم)

 84. سلام
  غریزه ی جنسی یه نیروی قویه که در همه هست و راه کنترلش ازدواج .من که 17 سال دارم و اصلا شرایط ازدواج ندارم باید چی کار کنم؟

 85. سلام
  من بیتا هستم ۱۳سالمه…من خودارضایی میکنم و بیشتر این عوارضی که گفتید در من هست…خیلی زود اعصبانی میشم…رحمم کمی باد داره…مدت زیاده هست که سر دردهای خیلی شدید دارم…مدت زمان عادت ماهیانمم منظم نیست…ترک خود ارضایی هم برام کمی سخته،چیکار کنم؟؟؟

  • ممنون بابت نظراتتون دوستان ….ب امید روزی که مشکلاتی از این قبیل گریبان گیر جوان ها نباشه

  • گلم تدریجی کمترش کن . ترک هرچیزی سخته ترک دخانیات و……. ایمانتو به خدا بیشتر کن نفستو کنترل کن فکر کن همیشه یکی داره تو هر حالی بهت نگاه میکنه . البته این نظر منه .

 86. سلام .شهوت برای بقای نسل انسان هست وبا مراجعه به احادیث وروایات ائمه اطهار ،مشکل حل میشود.

 87. من هیچ کدوم از این عوارض رو ندارم

  • این مقاله از طرف یک شخص معمولی و بدون اطلاعات نگارش شده و اصلا جنبه علمی نداره
   ضمن اینکه از لحاظ علمی خود ارضایی رد نشده

 88. از اونجا که مکانیزم خود ارضایی با سکس یکی هستش پس ضرر جسمی نداره، تا کی این مزخرفات میخواین تو اینترنت پخش کنید. پس اگه اینطوره افراد متاهل که هفته ای چند بار سکس دارن باید بعد یه مدت بمیرن. حتما کسی هم که اعتیاد شدید به سکس با همسرش داره باید دچار فلج عمومی بشه

 89. سلام. خب وقتی تا ۳۰ سالگی کسی نمیاد بگیرتمون و ازدواج نکردیم…. دوست پسرم حق ندتریم داشته باشیم چ گِلی ب سرمون بگیریم….
  باید بمیریم که

  • این مقاله فقط نظرات شخصی یک فرد هست و جنبه علمی نداره

  • خواهر گلم ستاره خواهش میکنم حرفامو جمله به جمله بخون وفکر کن راه نجات همینه : 1بترس ازین که شیطان با همین نا امیدی نابودت کنه .چرا اینارو درباره خدا میگی ؟2همین که الان فهمیدی گناهه یکی ازبزرگترین الطاف خداس.3اینکه میبینی سخته به خاطر کم لطفی خدانیس بلکه به خاطر جنس گناهه.4برا ترکش باید بری پیش متخصص روانشناس که یه ذره خدا پیغمبر سرش بشه وزیر نظرباشی 5 هوای نفس تو ،باوسوسه شیطان ،ایمان ضعیف وکم لطفی خدارو بهونه کرده تا به کاریکه دلش میخواد برسه توباید زرنگ باشی وگول شیطانو نخوری .تازه از دست این خودتو دربیاری بازم برات بهانه های رنگارنگ تر میاره شاید تجربه کرده باشی هیچ وقت دس از سر آدم برنمیداره.6بلن نشی بری این رازو پیش هیچ پسر یا دختری بگی .نه فقط بخاطر آبروت بلکه به خاطر سواستفاده پسرا ولجن بودن دخترا7 کسایی هستن که آدمو از چاله به چاه میندازن مثلن میگن دوس پسر داشته باشی خوب میشی ولی من بهت میگم اصن اگه هرروزم …..س داشته باشی قضیه خودارضایی بازم سراغت میا البته درصورتی که توبه نکنی جالبه خیلی متاهلا الان دارن مینالن ازش….یابعضیامیگن بزن تو خوشی و…که اینم آخرش معلومه8توبه اجرش به خاطر زجرشه و احتمال میدم میتونستیم توبه کنیم که خدا دستورشو داده 9ازینکه نباید ونمیتونم باشما رودررو صحبت کنم خوشحالم ،چون خداگفته .اینو گفتم که بدونی حرام خدا حرامه وباید به جایی برسی که حرفای خدا برات درعین سختی شیرین باشه ودوستو از دشمن تشخیص بدی ،یه وقت به بهانه توبه،شیطان دام جدید برامون پهن نکنه.گرفتی که!10یکی از بهترین روش ها که امیدوارم این یکیو ازم قبول کنی عوض کردن فضای اطراف ودوستان بانیت الهی است.باخودت روراس باش خیلی ازین داستانها تقصیر دوستامونم هس هینگیم من ال من بل .نه خواهرم ماهمه تاثیر پذیریم نگیم ماهواره چیزی نیس تلویزیون واینترنتم که اسلامین و…دوستامم که دلشون پاکه .یک کم جدی باشیم وانریم.11به امید توبه این چند خطم مینویسم:اگه یه کم بهم ریختی به خاطر ترک گناهات ،زودنگو گناه نکردن مساوی افسردگیه اگه مجبور شدی از چندتا دوست واشنا فاصله بگیری زود نگو من دیگه تنهام.مولای ما میگه دلیل گناهکار برا گناه سست ترین دلایل است.یاحق

 90. سلام من یه پسرم تقریبا از چهارم ابتدایی خود ار ضای میکردم به قران لاف نمی زنم الان دارم میریم به سوم هنرستان تقریبا هشت سال هست کمرم خم شده صورت جوش زده چشمام نمی بینه گوش هردم صدای سوت کشیدن می ده زانوهام سست شده کم کم لاه های شکمم داره خط میوفته هشت ساله روزی دوبار میزنم حتی 5 بار هم زده ام دستامم میلرزه بعضی وقتا نمی تونم حرف بزنم به قران شوخی نمی کنم حتی کبوتر های محلمونم تو ذهنم کردم واقعا دارم میمیرم روزی 5 بار حمام میرم طوری که 200 هزار قبض اب اومده کم کم دارم توهم میزنم کاش به جای خود ارضایی معتاد تریاک بودم این از مواد مخدرم بدتره برا مواد محل می خواد ساقی می خواد پول می خواد ولی واسه خود ارضایی دستات کافین زندگیم به فاک رفته خدا به کسایی که این وضعیت رو درست کردن نعلت کنه یه برادر بزرگتر از خودمم دارم که وضعش از من خراب تره فقط اگه اول راهین ترک کنین الانم بغض تو گلوم گیرکردهههههههههههههههه ………………………………………………………………

 91. شرط میبندم نویسنده ی عزیزمون با این لحن زیبا و توضیح واضع سه چهارباری ارضا شده.. ! بسته به نوع خود ارضایی در برخی روایات اومده که خود ارضایی گناهش از کبیره هم کبیره تره. اقا کسی خود ارضایی کنه تو جهنم سرب داغ تو مقعدش میریزن . اسلام صیغه پیشنهاد کرده اصلا دوستان ازادین تا 50 تا زن صیغه کنین صرفا واسه استفاده ی ابزاری و جنسی. اصلا این دین اسلام دمش گرم فکر همه جارو کرده.
  کصافتکاری در قالب عقود اسلامی.
  مثل ربای بانکی در قالب عقود اسلامی
  بله دوستان لذت ببرید از این همه راهکار واسه ریدن به زندگیه بانوان..
  وقته یه دختر واسه ازدواج باید منتظر یه جوون بیکار و هیچی ندار باشه خود ارضایی بهترین راه حلشه.
  البته یه راه دیگه هم هست . میتونه صیغه یه جانور 2پای 60 ساله بشه یه ماه ایشون رو به لذت شرعی برسونه بدشم حاجاقا این دختر عزیزمون رو تف کنه بیرون.
  ازین راه حل ها زیاده . اسلام همشو جلو پامون گذاشته . خانوما خود ارضایی نکنید زیباییتون از بین میره اونوقت مورد پسند اقایون 60 ساله واسه صیغه یک ماهه نمیشید .

 92. سلام
  من 29 سالمه، ارشد جامعه شناسی دارم، چهار سال پیش با یه پسری دوست بودم که خیلی همو میخواستیم با هم رابطه هم داشتیم ولی خونوادم قبولش نکردن،سر اون ماجرا مجبور شدم قید ازدواجو بزنم، طبع خیلی گرمی دارم میل جنسیمم خیلی بالاس،واسه همین گهگاهی برا تخلیه خودم فیلمای سکسی میبینم و فقط با عمیق نگاه کردن به اون فیلما ارضا میشم!!! نمیدونم بقیه هم با نگاه کردن ارضا میشن یا کارای دیگه ای هم میکنن؟!! هیچ کدوم از مشکلات بالا رو هم ندارم.
  من نمیخوام درباره این کار نظری بدم که خوبه یا خوب نیست ولی از نظر من بهترین کاریه که تو این شرایط میتونم انجام بدم،من شده این کارو واسه چندماه هم انجام ندادم چون بهش اعتیاد ندارم ولی دلیلی هم برا سخت گرفتن به خودم نمیبینم، هروقت احساس نیاز کنم و شرایطش مهیا بشه فیلم میبینمو خودمو تخلیه میکنم که محتاج هیچ مردی نباشم.
  اینایی که میگن ترک کنین باید شرایط آدم و مزاجشون رو هم در نظر بگیرن، واقعا اگه جای من بودن هم همین حرفو میزدن؟!!

  • سلام باید یه کمپ ترک خود ارضایی راه بندازیم برای همتون

  • شیما جان ما خر که نیستیم
   مرد ها با نگاه کردن به اندام جنس مخالف تحریک میشن اما نگاه کردن حتی ارضا نمیشن مگه خیلی مشکل حاد جنسی داشته باشن حالا یه دختر با نگاه کردن فیلم سکس مرد و تماشا اندام مرد اونم تو فیلم بدون هیچ تحریک دیگه ای اگه ارضا بشه مشکل جنسی داره
   به پزشک حتما مراجعه کن اگه راست نوشتی

 93. با سلام به همه دوستان من پسری 25 ساله هستم من هم مثل خیلی هاتون بارها این کار زشت رو کردم وتمام عوارضی هم که میگن قبول دارم اما خوب چاره چیه من با وجود اینکه شرایط ازدواج مثل خونه و ماشین و کار هم دارم اما دلم نمیخواد فعلا ازدواج کنم تا این سن هم هیچ دوست دختری نداشتم یعنی اعتقادی به این کار نداشتم نه که دلم نخواد آخه میگن از هر دست بدی از همون دست پس میگیری یعنی اگه چشمت دنبال ناموس کسی باشه چشم یکی هم دنبال ناموس خودته واسه همین نمیخوام با ناموس کسی بازی کنم در مورد موضوع بحث باید بگم این کار برای افراد مختلف با سنین مختلف فرق میکنه افراد زیر 18 سال تا میتونن فیلم های پورنو نبینن و با درس و ورزش خود شونو مشغول کنن البته اگه به مرز انفجار رسید فکر نمیکنم انجام این کار اونم ماهی یکبار آسیب خاصی بزنه خوب میدونید دست خود آدم نیست دیگه یه چیز غریضیه و اما در مورد افراد بالای 18 سال مخصوصا دختر های خوب کشورمون باید بگم باین که پسرم یه جورایی درکشون میکنم پیدا شدن شوهر این روزها خیلی سخت شده اگه دنبال دوست پسر هستید باید بگم این پنبه رو از گوشتون در بیارید هیچ پسری برای ازدواج باهاتون دوست نمیشه فکر اول و آخر پسر ها سکس و بعد زیر همه چیز زدنه حتی اگه بخواید ازدواج هم کنید یا کار تون به طلاق میکشه یا باید با دوست دوختر های متعدد شوهرتون کنار بیاید اینو چون تو دوستای خودم زیاد دیدم میگم راه کار شما برای پیدا کردن یه پسر خوب اینه که به خود تون برسید و خودتون رو در معرض دید پسر های خوب تو فامیل و غیره بگزارید این به معنای این که خودتون رو یه دختر هرزه نشون بدید نیست بلکه زیبایی تون رو نشون بدید در عین حال سنگین و با وغار خنده رو و مهربون باشید اما اجازه سوءاستفاده رو به پسری ندید حتا خراب ترین پسر ها هم دنبال دخترای پاک میگردن به فکر خود ارزایی هم نباشید به امیدخدا پسرایی مثل من سر عقل بیان و به خواستگاریتون بیان خیلی فک زدم خدا حافظ

 94. سلام به همه
  به احترام همه نظرات رو تا اخر خوندم
  با تعدادیش موافقم اما یک چند تایی هم بود که به نظر من درست نیست.
  تعدادی از دوستان سعی کردن مشکل خود ارضایی خودشون رو تقصیر دیگران بیاندازند.
  این که بگیم ما به دلیل نداشتن ارتباط با جنس مخالف مجبور به این کار هستیم اشتباهه.
  هر کس مسئول کار های خودشه و تا نخواد کاری انجام نمیشه.
  خیلی از افراد هستند که با داشتن دوست پسر یا دختر بیشتر به این کار وابسته شدن.
  راه حل فرار از خود ارضایی دوستی نیست.
  فقط و فقط ازدواجه.
  تازه اون هم اگه تازه شروع کرده باشید به خود ارضایی
  وگر نه خیلی ها بعد ازدواج هم خود ارضایی میکنن.
  توصیه ی من اینه اگه کسی میتونه ازدواج کنه این بهترین راه حله.
  وگر نه خیلی از خانم ها و اقایون با صیقه مشکلشون رو حل کردن.
  هم اسلامیه هم شرعیه و هم ادم به گناه نمیوفته.

 95. سلام من از ۹ تا الان ینی ۱۴ سالگی خودارضایی داشتم اما الان سه ماهه ترک کردم ینی از زمانی ک فهمیدم دارم چ غلطی می کنم ترک کردم و الان ب حد مرگ می ترسم ک بکارتم اسیب دیده باشه، تو اون مدت نماز می خوندم ایا نمازام با توجه ب بی خبریم قبول هست و اینکه این عوارض کی از بین میرن … تورو ب خدا جواب بدید

 96. سلام دوستان من واقعا این عوارضو احساس میکنم تو خودم. میخواستم ببینم اگه ترکش کنم زیباییم برمیگرده یا ن؟؟؟!؟؟!!!؟!؟؟ تو رو خداااااا یکی زود جواب بده

 97. سلام دوستان, من نظرم اینه که انسان تو زندگیش باید خدا ترس باشه نه از بنده خدا بترسه,ما اگر خدا رو نزدیکتر از رگ گردن به خودمون ببینیم هیچوقت گناه نمیکنیم,,همان طور که وقتی افرد دیگه رو نزدیک خودمون میبینیم حاضر نیستیم گناه کنیم, چون به این یقین رسیدیم فردی که نزدیک ماست, ما رو میبینه ابرومون میره,ولی ادم باید بشتر از اون به فکر ابروش پیش خدا باشه,تو تو اون دنیا با چه رویی میتونیم به چهره فاطمه زهرا یا امام حسین نگاه کنیم, یه راه حل واسه اونایی که جهان اخرتو باور دارند,ما هممون اعمم از زن, مرد, پولدار,فقیر یا … طعم مرگو باید بچشیم پس مرگ فقط واسه دیگران نیست شاید همین همین فردا سهم من و تو شد مثلا در یه تصادف میبینید بدن فلان کس له شده پاش شکسته شکمش پاره شده, سرش خورد شده, الت تناسلیش له شده بدنش پر خون, این بدنی که باهاش گناه انجا,م میدادی تبدیل به این شده بعدش یه کم بمونه یه بو بد میگره که حاضر نیستی بری طرفش بعدشم که داخل قبرمییپوسه , حالت جسمانی ادم اینه, به نظرتون گناه کردن با همچین جسمی ارزش داره یا نه بیا با عقلمون خودمونا کامل کنیم حقیقت زندگیمونا دریابیم, ببینیم هدف از خلقتمون چیه, از کجا امدیم به کجا داریم میریم و به کجا باید بریم نمازبخونیم قران با معنی و تفکر در موردش روز به رو شناختمونا به خدا بیشتر میکنه,, تفکر و عقل خیلی مهمه.این دنیا بازیچه, مث کاروان سرا است یه چندروزی مهمونیم باید بریم باید در فکر اون رفتنه باشیم که کجا باید بریم, جهان اخرتو از رو طبیعت و پدید امدن فصلها شناخت, حقیقت روح ادمی رو از خواب و خواب دیدن میشه شناخت,, …..

 98. سلام لطفا برای هر حرفی میزنی یشتر دقت کن درسته خودارضایی گناهه وضرر داره ولی گناهش از زنا یا رابطه جنسی با یک دختر بیشتر نیست عاقلانه ومنطقی فکر کنی میفهمی که خود ارضایی یک دقیقه هست تموم میشه میره ولی رابطه زنا باعث میشه با زندگی یک نفراز لحاظ روحی بازی شه

 99. نااااااموس از خنده مردم ب نظرات عزیز مردم😂

 100. اولش نوشته شده ک این مطلب رو ی فرد عادی گذاشته کسی ک هیچ زمینه ی تحصیلی در این مورد نداره. تویی ک فرد عادی ای هستی اینهمه چیزو از کجا میدونی اونم با این محتوا. خودت پای ثابت خودارضایی هستی هه ما هم خرررر عررر عررررر

 101. سلام نظرهمه دوستان رو خوندم وا همین الان تصمیم گرفتم این کاروکناربزارم منم ادمی هستیم که زیادبه حرف خودم اطمینان ندارم وشایدفردا بازاین کارو کردم خواستم بگم بستگی به خوده افرادداره یادمه اززمانی.که این کارو شروع کردم بداخلاق بد دهن.عصبی.خودفروشی کردن شدم.یجوری شدم که ازهمه بدم میادقبل وبعدش بیشتر..تف که سمت خودم دیه ول نمیدم.دست خودم هم نیس چشام هیزه حریصه خیلی هم لاغرررررشدم واقعا دیونه شدم

 102. به نظرم ادامه بدین اما ماهی یکبار این بهترین کاره

 103. واقعا جای تاسف داره ک بعضیامون بجای این ک از تجربیات خوب دیگران استفاده کنیم و از تجربیات بدشون عبرت بگیریم تا یکی ی حرفی میزنه ک ناخوداگاهمون میگه درسته و ما داریم اشتباه انجام میدیم سریع میگردیم دنبال ی چیزی ک ازش ایرادای مسخره در بیاریم ب ما چه ربطی داره ک کسی ک این مطلبو مطلبونوشته خودارضا هس یا نع شما مطلباشو بخون روش فک کن از دوتا ادم اگاه مشورت بگیر بعدش اگه خوب بود اجراش کن این ک خواسته باشیم با کسی لج کنیم فقط ب خدمون ضرر میزنیم چون فرصت خوب شدنو از خدمون میگیریم،موفق باشید …#یاعلی

 104. سلام من چندساله دقیق نمیدونم ازکی ولی خودارضایی میکنم سالها اول شدید بود حالا ماهی چندماهی شایدم هفته ای دوباردوستدارم خداازم راضی باشه چکارکنم سختمه هم چرا خدا کمک نمیکنه خب فردی خوب براازدواج بفرسه اونکه ایقددوسمون داره و دلش نمیخوادگناه کنیم ازخودم ناامید شدم دل خدارومیشکونم هربار چکارکنم اخه

 105. ن دوست صمیمی دارم ن هیچ انگار چشام رو همه خوشی ها بسته شد ازوقتی خودارضایی کردم حالم ازخودم به هم میخوره زیبایم ازدست رفت لاغرشدم اززندگی خستم ازخودم ازهمه چی ناامیدم میل ب غذا ندارم کاش مرگم میرسید چکارکنم هربار بخودم میگم خدابخشندست و انجام میدم ناردحت میشم ولی باز بعد چندروز یا یه ماه دوباره انجام میدم چکارکنم منم دخترم ابرو دارم ن میتونم برم با کسی چون اصلد دوستندارم ن کسی رو دارم ک بهش تکیه کنم تو کل زندگیم خیلی خستم ازاین تنهایی خستم چرا خدا ساکته تامن گناه کنم چرا اخه چرا

 106. نمیدونم چطور خودمو ازدست خودم نجات بدم واقعا خستم وقتی خودارضایی میکنم دگه نفس نفسم نمیزنم تو چندثانیه ارضامیشمم من چکار کنم حتی انجام ندم بدترافسرده میشم و عصبی میشم تنها همدمه تنها دوستمه خودارضایی پیش همه عزیزم اما قبولم ندارن شخصیتی چرتوپرت دارم چون زیادی دلسوزم چون غرورندارم چطور مغرورشم چطورغرورداشته باشم من چ کنم یکی خداروصدا بزنه من شرمنده خدام اما چرا خدا هم ایجورمیکنه اخه بسه دگه بسه من ک نمیدونستم خودارضایی چیه ک گ فتارش شدم چرا کمکم نمیکنه چراهمیشه هستش ولی من دل خدامم میشکونم بااینکارم مطمعنم ازم ناامیدشده دگه خداولم میکنه میره میدونم روزی رهام میکنه چون ایمانمم ضعیف شده

  • من تا حالا خود ارضایی نکردم و فقط از رویه کنجکاو بودن مطالب و تمام نظراتونو خوندم ستاره جان زیاد مغرور بودن خوب نیست ولی اینکه راحت هم اجازه بدی دیگران بخاطر نداشتن غرور هویتت رو زیر سوال ببرن هم خوب نیست
   همه ما دوست داریم خاص و منحصر به فرد باشیم و بقیه هم به خودمون و هم به نظرامون احترام بزارن
   یکی از دلایلی که غرور نداری زیاد دلسوز بودنته سعی کن حد هر چیزی رو بدونی
   غرور هر کسی بستگی به خودش داره اگر خودت به خودت احترام بزاری و خودتو ببری بالا و شخصیتی که دوست داری داشته باشی رو به خودت تلقین کنی شک نکن همون چیزی میشی که خودت میخوای ناشکری نکن خدا تو وجود همه ی انسان ها اینو گذاشته که بتونن خودشون رو کنترل کنن

 107. جوانان بیچاره ایرانی… خودارضایی هیچ عارضه جسمی و روحی نداره و گاهی که تنها عمل جنسی فرد هست کاملا بهتر از هیچ عمل جنسیه… خودارضایی هیچ فرقی با رابطه جنسی نداره و حتی افراط و زیاده روی در آن هم عوارضی که اینجا نوشته شده نداره. لطفا دنبال نظرات افراد مطلع و منابع آگاه و باوجدان باشید… خودتون کتابای مرجع مطالعه کنید و این مطالب غیر علمی و دشمنانه رو نشر ندید و باور نکنید.
  نمیدونم چه نفعی توی انداختن اینهمه ترس و عذاب وجدان و گرفتاری تو جون جوان بدبخت ایرانی براشون داره این نویسنده های نادان نامحترم. اه اه اه

 108. به یک پزشک:خاک توسرت .توپزشکی؟دامپزشکم برا حیوانا همچی چیزی تجویز نمیکنه.

 109. سلام.دوستان عزیزم.خودم رواز هیچ گناهی مبرا نمیدونم .اما خطاب به دوستان بیاین اونهایی روکه میگن گناه این کارزیاد نیست بیشتر بشناسیم: 1)چیزجدیدی نیس که بعضیا گناهارو کوچیک جلوه میدن به وقت فک نکنین اینا خیلی نابغه مابغه اند چون اگه با اینا بیشتر برخورد کنین کم وبیش این ادعارو دارن وجالبه بعضیاشون شخصیت ضداجتماعی دارن ولی اینجوری نشون میدن .پس از نپذیرفتن حرفشون نترسید .2) اماشاید اگه میشدحرفای ایناروتو سایتا پیگیری کنی متوجه میشدی این جماعت همه گناهارو کوچیک میدونن و اگه راجع به زنا یا لواط هم صحبت کنی همینن.که معلومه که باطناب پوسیده ای جماعت نمیشه توی چاه رفت .3) جالبه بعضی از اینا تازمانی اینجوری باهات همدردی میکنن که بدونن اهل گناه هستی وخواهی ماند درواقع میخوان انگیزه آدمو برای ترک گناه کم کنن واصلن حال میکنن که بگن خیلیا اینجورین!اگه بخوای ترک گناه کنی باهمین حرفا ازت استقبال میکنن.4)جالب اونان که گناه رو سیاسی میکنن یه کم سر حرف که باز شه میگن به پای اختلاصها این چیزی نیس .ترجمه اش اینه که جهنم اگه باشه هم مال اوناس 5)و از اینا بدتر اونان که برا خودشون عذر علمی یادلیل علمی هم میتراشن. وبعضیاشون فقط حرفو از کراواتی قبول دارن 6)یه عده شونم هستن که میگن شرایط زمانه انقد بده که اینا به پاش چیزی نیست.که واضحه ازلحاظ شخصیتی داغونن 7)یه عده شونم که منتظرن تمام گناهکارا از قبر بلن شن بگن گناه این کارا زیاده شاید قبول کنن کلا توهپروت ومعجزه های ابکی سیر میکنن واینجوری قانع میشن که گناه داره 8)یه عده شونم که کلا گناه مناه رو قبول ندارن منتها اینجا که میان و اینان وعزم بچه. ها رومیبینن ناچارن به کم با ادبیات دینی صحبت کنن.اینام که معلومه جز حزب شیطانن……پس برادرا وخواهرای من خصوصا جوونترا!بااین وسوسه های شیطان های به شکل آدم نلرزید وهمینکه به دلتون افتاده خوب شین یعنی خیلی گلین دوقدم دیگه مونده .یکیشو بذاریم روخودمون یکیشم بذاریم پیش خدا.بدرود

 110. اقا جمع کن هر چی درد و مریضی بود چسپوندی بهش
  این اتفاق به طور خودکار هم تو بدن اتفاق می یفته اگه این کارو هم کم انجام بدن هیچ ضرری نداره (به خاطر کمبود جنس مخالفه😂😂😂فقط برلی شوخی)
  اگه تو دیدی کسی مو های یه دخترو ببینه سیخ کنه تو خارج!؟
  همش برای فرهنگ سازی و اجباری بودن حجابه
  اگه از اول دیوار رو کج بچینی تا تهش کج می ره
  حالا شما برو میزان تجاوز رو قبل از انقلاب ببین کمتره از الان

  • اولا شما از کجا میدونی بیشتره یا کمتر؟
   دوما فکر کنم شما آمار کشورهای غربی دیگه رو نخوندی که هر دو دقیقه یه دختر موردتجاوز قرار میگیره
   تو کشورهای مسلمون این آمار خیلی کمتره اگه واقعا به اسلام عمل بشه “اصلا نخواهیم داشت”

 111. درود بر شما دوستان عزیز ببخشید عوراض خودارضایی مردا یاهمون پسرا چه عوراضی داره من نگا کردم پیداش نکردم ممنون میشم راهنمایی کنید با تشکر

 112. انشالله بمیرم راحت شم 😔

 113. سلام به همگی (تجربه شخصی)
  دوستایه عزیزی که دوست پسر دارن و واقعا به هم علاقمندن و قراره ایشالل… ازدواج کنن ولی فعلا موقعیتش رو ندارن و فکر میکنن اگر دوست پسرشون رو تامین نکنن از دستش میدن .من این مشکل رو داشتم و با دوست پسرم در میان گذاشتم به ایشون گفتم که من علاقه ای به رابطه جنسی و خودارضایی ندارم به هزارو یک دلیل که خودتم میدونی و اون خیلی راحت پذیرفت و من رو وادار به این کار نکرد وحالا ۶ ساله باهمیم و چون منو میخواد اصلا اذیتم نمیکنه
  مگه اون نیاز جنسی نداره
  مگه اون مرد نیست
  مگه من نیاز جنسی ندارم
  بابا ول کنید اینا پیش پا افتادس
  فیلم و عکسو متنو صدای سکسی رو از زندگیتون حذف کنید بخدا تموم میشه
  اگه هوسی شدید دوش بگیرید جاتونو عوض کنید آب سرد بخورید فیلم مناسب تماشا کنید
  موفق باشید

 114. سلام ممنون خیلی اموزنده و مفید بود ولی یک سوال داشتم اگر شخص همونطور که گفتید زیباییش رو از دست بده چطوری باید برگردونه اون زیبایی رو

 115. سلام . راستش من تا الآن این کار رو انجام ندادم ولی داستان سکسی و اینا میخونم . خب الآن من یه سوال دارم . آیا اینم یه نوع خودارضایی هستش یا نه ‌؟ ‌

 116. من متاسفانه وقتی درس میخونم اگر چند وقت باشه خود ارضایی نکرده باشم تمام هوش و حواسم رو پرت میکنه حتی موقع نمازی که با روسیاهی تمام میخونم حواسم پیش اون مسائله

 117. چرتتتتتتتتتتتت و پرتتتتتتتتتتتت محض بود همش :))))))
  هزارتا دلیل و مثال بیربط که محض رضای خدا پشت هیچ کدومش توضیح و سند علمی یا حداقل عقلی نبود که بشه بهش فکر کرد حتی چه برسه به قبول کردنش و انجام دادنش…. خودارضایی چه زشت چه قشنگ، بجز ایجاد اختلال در سطح توقع فرد تو رابطه های جنسیش با همسرش هیچچچچ ضرر فردی و اجتماعی دیگه ای نداره. اینو از این جهت میگم که چندین مقاله ی معتبر علمی درباره اش خوندم. کاش برای ساختن این سایت از شما تست لیاقت میگرفتن

 118. سلام من فاطمه ام ١٩ سالمه . من خيلي كم اين كارو ميكنم يا اصلا نميكنم. من مشكلم اينه كه پنج روز در ماه معمولا بدون اين كه اصلا فيلمي ببينم يا كاري كنم اب يا همون مني ازم خارج ميشه خيلي اعصابمو خورد كرده حتي نميتونم نماز بخونم به خاطرش . تورو خدا اگه ميشه يه راه كاري بهم بدين به ايميلم جواب بديد . همه جا ميگن نماز بخونيد خودتونو مشغول كاراي ديگه كنيد بهش فكر نكنيد ولي من با اين كه اين كارارو ميكنم نتيجه نميگيرم .ممنون ميشم جواب بدين خداحافظ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن تبلیغ
loading...