مجله تاپ‌ناز‌

روش کانتورینگ برای صورت های بیضی شکل + ترفند و تصاویر

روش کانتورینگ یا آرایش ترمیمی می تواند نقاط ضعف صورت را مخفی کند و چهره شما را بسیار زیباتر نشان دهد، در این مطلب روش کاتورینگ ویژه صورت های بیضی را آموزش داده ایم.

امزوش مرحله به مرحله روش کانتورینگ صورت بیض شکل

کانتورینگ یا روش ارایش ترمیمی ترفندهای خاصی دارد که اگر بدرستی رعایت بشوند کار سختی نیست و بسیار جالب است. شما باید ترفندها و تکنیک های کانتورینگ را بدانید که ما در این مطلب در مورد کانتورینگ صورت بیضی شکل به صورت کامل و مرحله به مرحله به شما آموزش می دهیم. کاتورینگ صورت ها بیضی شکل از فرم های دیگر صورت بسیار راحت تر است.

روش کانتورینگ برای صورت های بیضی شکل

روش کانتورینگ صورت بیضیی و کشیده

برای کانتور کردن صورت بیضی شکل باید پیشانی را کوچکتر نشان دهید تا شکل صورت شما کمی گردتر شود و از حالت بیضی خارج شود. نخستین کاری که باید انجام دهید این است که صورت خود را با کرم پودر کانتورینک پوشش دهید، خط رویش مو در پیشانی را با کرم برنزه مات که 2 درجه از رنگ پوست شما تیره تر است مشخص کنید و به وسیله قلم موی مخصوص ان را محو کنید.

حالا زمان مشخص کردن استخوان گونه است ک با انجام این کار می توانید گونه را برجسته تر نشان دهید، پس با کرم پودری که 2 درجه از پوست تیره تر است با قلم موی مخصوص از گوشه لب به طرف گوش بکشید.

 

روش کانتورینگ برای صورت های بیضی شکل

کانتور کردن مرحله به مرحله صورت بیضی

با استفاده از کرم هایلایت به صورت دایره ای وسط پیشانی، چانه، زیر چشم، روی بینی، گوشه لب ها را هایلایت کنید. یکی از ترفندهای اصلی آرایش ترمیمی این است که مرز بین کرم کانتورینگ و کرم هایلایت را محو نمایید تا آرایشی طبیعی داشته باشید.

آخرین کاری که باید انجام دهید این است که با پنکک براق تمام صورت را خیلی خوب پوشش دهید، زیر چشم و بینی باید خوب با پنکیک پوشش داده شود زیرا این مناطق خیلی چرب هستند.

روش کانتورینگ برای صورت های بیضی شکل

کانتورینگ صورت بیضی شکل

کانتورینگ صورت بیضی شکل شما تمام شده است حالا باید آرایش چشم ها، لب ها و ابروها را هر طوری که دوست دارید انجام دهید تا آرایش شما تکمیل شود.

مطالب مشابه را ببینید!