مجله تاپ‌ناز‌

آموزش کانتورینگ برای صورت مربعی شکل برای افراد مبتدی + تصاویر

کانتورینگ برای صورت مربعی شکل

با استفاده از روش کانتورینگ می توانید صورت های مرعبی شکل را گرد نشان دهید، در این روش آموزش این روش و ترفندهای آن را به شما می گوییم.

آموزش کانتورینگ صورت مربعی شکل خیلی راحت

کانتورینگ یا ارایش ترمیمی روشی باری زیباسازی چهره و از بین بردن یا مخفی کردن عیوب صورت می باشد که برای هر فرمی از صورت تکنیک خاصی دارد پس در ابتدا باید فرم صورت خود را بدانید، اگر صورت شما مربعی شکل است یعنی اینکه صورت شما چهار گوش است و در این بخش روش کامل کانتورینگ را برای این فرم صورت بررسی می کنیم.

در صورت های به شکل مربع، عرض و طول صورت یکی است اما کناره های صورت دارای زاویه شکسته است، با تکنیک کانتورینگ می توانید زاویه های صورت را بپوشانید و فرم صورت را بیضی نشان دهید.

» همچنین بخوانید : آموزش کانتورینگ صورت | ترفند ارایشی شیک و باکلاس

کانتورینگ برای صورت مربعی شکل

آموزش مرحله به مرحله کانتورینگ صورت مربعی

با استفاده از روش کانتورینگ می توانید فرم صورت خود را تغییر دهید  به فرم ایده آل نزدیک کنید، در این آموزش به شما می گوییم که صورت های مربعی شکل را چگونه می توانید کمی گرد نشان دهید.

  • دو طرف پیشانی کانتور میشود
  • زیر استخوان گونه ها باید تیره شود
  • فک و چانه را کانتور کنید

در ابتدا باید کل صورت را با کرم پودری که همیشه استفاده می کنید خیلی خوب پوشش دهید و سپس با کرم کانتورینگی که حدود 2 یا 3 درجه از پوست شما نیره است مناطقی که در بالا گفته شد را پوشش دهید.

کانتورینگ برای صورت مربعی شکل

کانتور کردن صورت های مربعی شکل

مثلث زیر چشم ها را که تا بالای ستخوان گونه آمده را با کانسیلر هایلایت نمایید، سه گوش بین ابروهایتان را نیز باید هایلایت کنید سپس رژگونه به رنگ دلخواه خود را مانند عکس بالا بزنید. کانتورینگ صورت شما تمام شده است و ارایش چشم و لب را هر طوری که می خواهید انجام دهید.

» همچنین بخوانید : 

استروبینگ سبک آرایشی بین خانم های هالیوودی +عکس

روش های لباس پوشیدن برای اینکه لاغرتر به نظر برسید

نحوه فرم دادن صورت به روش کانتور صورت ( آرایش ترمیمی )

مطالب مشابه را ببینید!