خانه / مطالب خواندنی و اخبار / اخبار حوادث / شرطی عجیب از دختر برای ازدواج با دوست پسرش

شرطی عجیب از دختر برای ازدواج با دوست پسرش

دختری از دوست پسر خود خواست تا برای رسیدن به وصال وی، پدرش(پدر دختر) را باید حتما با بیش از 30 ضربه چاقو از پای در آورد.

 

شرط عجیب ازدواج

 

رئیس پلیس شهر “لاس وگاس” “جییم مزا” در خانه خود توسط “خوزه مارتینز” 19 ساله دوست پسر دختر 17 ساله اش بضرب چاقو از پای درآمد و دادگاه هر دو را به جرم قتل متهم شناخت.بنا به گزارش شبکه محلی”لاس وگاس” دختر مقتول به دوست پسر خود گفته بود که تنها راه رسیدن به عشق و وصال وی به قتل رساندن پدر شیاد و رذلش با بیش از 30 ضربه چاقو می باشد و اگر کمتر از 30 ضربه وارد کند حتی اگر پدرش هم بمیرد به وصال وی نخواهد رسید.

بنا به گزارش پلیس دختر “مزا” در اعترافات اولیه منکر همه چیز شده و ادعا کرد که “مارتینز” منتظر وی بوده که ناگهان با پدرش در خانه روبرو گشته و با هم بحث شان بالاگرفت و درنهایت به طور غیر عمد و در دفاع از خود مجبور به قتل پدرم شد.در ادامه “مارتینز” نیز علت کار خود را دفاع از خود ابراز کرد.

اما در نهایت هر دو با تحقیق های فنی پلیس لب به اعترف گشودند.”مارتینز” لب به اعتراف گشود و به پلیس گفت که دختر مقتول با دستاویز قرار دادن عشق و وصال به وی، او را اغفال و وادار به این عمل هولناک را زمانیکه مقتول در خواب بود ،انجام داده است.

به گزارش فاکس نیوز، در حال حاضر دادگاه لاس وگاس هر دو را در این قتل متهم شناخته و در اتمام جلسه محاکمه، “مارتینز” را به جرم تجاوز قتل “جییم مزا” گناهکار شناخت و از سوی دیگر دختر “مزا” را به جرم توطئه و طراح نقشه قتل پدرش و همکاری در انجام این عمل کثیف متهم شناخت./جام نیوز

[امتیاز دهنده: 0 نفر و میانگین امتیاز: 0]

8 دیدگاه ها

 1. يه خواننده بود ميخوند :
  عشق آدمو كور ميكنه …. به هر چي مشهور ميكنه … آدم بد خاطر خوا رو … از راه راست دور ميكنه…
  البته خيلي قديميه ، ولي يه ربطي به اين موضوع داشت .

 2. چقدر این پسره الاغ بوده البته به الاغ گفته زکی!سعید جان مصراع دوم اینه:به هرچی مجبور میکنه.

 3. شادي جان ممنون!
  گفتم خيلي قديميه … يادم رفته

 4. عجب شرط خوبی آفرین واقعاآفرین‏!‏‏!‏‏!‏‏!‏‏!‏‏!‏‏!‏‏!‏‏!‏‏!‏‏!‏‏!‏‏!‏‏!‏‏!‏‏!‏‏!‏‏!‏‏!‏‏!‏‏!‏‏!‏‏. ای خاک دوعالم برسردوتاتون تشویقشون کنین بهترین کارو کردن ۳۰ضربه کم بوداباید بیشترشرط میزاشتی مثلایه ۱۰۰ضربه ای‏!‏‏!‏‏!‏‏!‏

 5. عجب!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 6. خواهش میکنم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 7. واقعا عجب………!!!!!!!!!!!!!!!!!

 8. آدم نمیتونه نیگا کنه به یه قاتل جانی۳ضربه چاقو بزنن….اونوقت این دختر شرط میذاره که پدرش……!?!?!?!?!?
  حتما جنوووووووووووون داشته…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *