مجله تاپ‌ناز‌

این شغل مخصوص افراد نترس و شجاع است! +عکس

“کاراگاه پل ها” شغلی است که نیاز به افراد نترس و با دل جرات دارد چرا که این شغل دفتر کاری تقریبا در ارتفاع 300 متری از زمین و معلق دارد.
به گزارش گروه خواندنی های باشگاه خبرنگاران، تمام مشاغل به نوعی سختی های خود را دارند و نمی توان هیچ شغلی را آسان دانست اما افرادی هستند که شغل و حرفه ای بسیار خطرناک دارند که نیاز به دلی نترس دارد.

“کاراگاه پل ها” شغلی است که نیاز به افراد نترس و با دل جرات دارد چرا که این شغل دفتر کاری تقریبا در ارتفاع 300 متری از زمین و معلق دارد و تمام زندگی شما به یک طناب ایمنی متصل است.
این شغل که در کشورهای مختلف وجود دارد برای بازرسی از پل ها است. افرادی که به این شغل مشغول هستند هر بار به سراغ یک پل می روند و با آویزان شدن از آن قسمت های خاصی را چک می کنند تا مبادا پل دچار مشکل شده باشد.

این افراد معمولا خود درس هایی را در مورد سازه های پل خوانده اند و رشته هر کدام آن ها با یکدیگر متفاوت است به طوری که بازرسی از یک پل بتنی با پل فلزی کاملا متفاوت است.

کاراگاهان پل معمولا با استفاده از طناب های ایمنی و با کمک جرثقیل از پل ها آویزان می شوند. ارتفاع کار ان ها معمولا بین 100 تا 400 متر از سطح زمین متغییر است و آن ها همچنین باید ابزار آلات خود را نیز به همراه داشته باشند….. / yjc.ir

شغل پر خطر

شغل پر خطر

شغل پر خطر

شغل پر خطر

شغل پر خطر

شغل پر خطر

شغل خطرناک

شغل خطرناک

شغل خطرناک

شغل خطرناک

شغل خطرناک

شغل خطرناک

شغل خطرناک

شغل خطرناک

مطالب مشابه را ببینید!