بیوگرافی دانیل داوری دروازه بان دورگه ایرانی

دانیل داوری دروازه بان اول تیم اول بوندس لیگا ۲ است و در ۱۹ بازی ۱۵ گل خورده که این بهترین آمار سری دوم آلمان به حساب می آید. بوندس لیگا ۲ از ۱۸ تیم تشکیل شده و با توجه به امتیازات کسب شده توسط تیم اینتراخت برانشویگ، دانیل این شانس را دارد که سال بعد در بوندس لیگا بازی کند. او قبل از این در مورد حضور در ایران و رقابت با رحمتی به تماشا گفته بود: «خیلی سخت می شود گفت چون من که او را نمی شناسم. تمریناتش را هم نمی بینم و نمی توانم در مورد توانمندی او قضاوت دقیقی داشته باشم. فقط می توان در تمرین تشخیص داد اما من در کل از رقابت کردن نمی ترسم. در براون شوایگ هم همین موقعیت را داشتم و اول نیمکت نشین بودم اما نمی شود گفت چه کسی بهتر است. این مربی است که در تمرین می بینند و تشخیص می دهد چه بازیکنانی بهترند.» ….

دروازه بان ایرانی آینتراخت برانشویگ توسط کارلوس کی روش به تیم ملی دعوت شد.دانیال داوری به تیم ملی دعوت شد. دروازه بان ایرانی آینتراخت برانشویگ توسط کارلوس کی روش به تیم ملی دعوت شد. او که در دسته دوم بوندس لیگا دروازه بانی می کند برای مسابقات مقدماتی جام ملت های آسیا همراه تیم ملی خواهد بود. یکی از نزدیکان داوری در گفت و گو با تماشا خبر دعوتش به تیم ملی را تایید کرد: «او از حضور در تیم ملی ایران خیلی خوشحال است.»
داوری قبل از این در مصاحبه اختصاصی گفته بود: «یک تماس تلفنی کافی است که برای تیم ملی بازی کنم.» به نظر می رسد مذاکرات او و کی روش به نتیجه رسیده و داوری در اردوی تیم ملی حاضر خواهد شد. دروازه بان ایرانی – آلمانی اینتراخت برانوشیگ ۲۴ ساله است و بهترین آمار را در بوندس لیگا ۲ دارد.
هر چند مسابقات آلمان به خاطر شروع سال جدید میلادی تعطیل است اما تیم برانشویگ از ۱۹ بازی انجام شده ۴۴ امتیاز کسب کرده و در رتبه اول قرار دارد. هرتا برلین با ۲ امتیاز اختلاف دوم است و تیم سوم کایزرسلاترن با ۱۲ امتیاز اختلاف پایین تر قرار گرفته.
دانیل داوری
دانیل داوری

دانیل داوری
دانیل داوری
دانیل داوری
دانیل داوری
دانیل داوری
دانیل داوری
دانیل داوری
دانیل داوری
دانیل داوری
دانیل داوری
دانیل داوری
دانیل داوری
دانیل داوری
دانیل داوری
مطالب مشابه را ببینید!