بازی داریوش ارجمند در سریال ستایش 2

بازی داریوش ارجمند در سریال ستایش 2

این روزها سریال «ستایش 2» جلوی دوربین قرار گرفته است و هر روز خبر تکمیلی از لیست بازیگران این سریال روی خروجی خبرگزاری ها می آید.

کارگردان این سریال، سعید سلطانی در گفتگو با فارس از اضافه شدن داریوش ارجمند به این سریال خبر داد: «در حال حاضر عوامل تولید در رامسر بسر می برند و سکانس های مربوط به ثنابانو تصویربرداری می شود. پس از پایان تصویربرداری بازی ستایش در شمال، داریوش ارجمند که نقش حشمت فردوس را برعهده دارد از ماه آینده به گروه تولید اضافه می شود و سکانس های مربوط به ایشان تصویربرداری می شود. فیلمنامه این سریال توسط سعید مطلبی نوشته شده است و مضمونی اجتماعی دارد و بیشتر اتفاقات آن در شهرستان رامسر در شمال کشور رخ می دهد.»

بازی داریوش ارجمند در سریال ستایش 2

سعید سلطانی از اوایل دی ماه سال گذشته کار تصویربرداری مجموعه تلویزیونی «ستایش 2» را در رامسر آغاز کرده است اما با گذشت بیش از یک سوم کار، ادامه تصویربرداری این سریال در ماه گذشته به دلیل درگذشت یکی از اقوام سعید سلطانی متوقف شد که پس از یک هفته وقفه ادامه یافت. عوامل تولید «ستایش 2» در حال حاضر با تصویربرداری بیش از 40 درصد کار بخش های مربوط به «ثنابانو» در رامسر را فیلمبرداری کرده اند تا با نشان دادن مواهب طبیعی و ظرفیت های بالقوه این شهر توریستی داستان را جلو ببرند.

نوشته های مشابه