مجله تاپ‌ناز‌

این لباس های زنانه را هیچ وقت نخرید و نپوشید!

در این نوشتار ما به شما می گوییم که چه لباس ها و کدام اکسسوری های زنانه را بهتر است هرگز نخرید زیرا هزینه کردن برای این نوع لباس ها بیهوده است.

این لباس های زنانه را هرگز نخرید

ایا شما جزو خانمهایی هستید که فقط لباس را برای آویزان کردن در کمد لباس می خرید و بیشتر لباس هایتان را استفاده نمی کنید؟ ممکن است هنگام خرید از لباسی که تهیه کرده اید بسیار راضی باشید ولی هنگامی که به خانه برمیگردید و آن را پرو می کنید کاملا از خرید خود پشیمان شوید.

گاهی اوقات بیشتر لباس هایی را که می خرید بدون استفاده باقی می مانند و برای همیشه بدون حتی یک بار استفاده در گوشه کمد خاک می خورند. بهتر است این عادت را کنار بگذارید و زیاد هزینه نکنید. لباس هایی را که نباید هیچ وقت بخرید در زیر معرفی کرده ایم.

عینک آفتابی بزرگ
مانند گذشته پنهان کردن صورت زیر عینک افتابی بسیار بزرگ شیک به نظر نمی رسد و جالب نیست. بهتر است در انتخاب عینک افتابی دقت کنید و قاب کوچ کتر انتخاب کنید.
این لباس های زنانه را هیچ وقت نخرید و نپوشید!
لباس های پوست طبیعی حیوانات
لباس های با پوست مصنوعی هم بسیار زیبا هستند. به تن کردن لباس هایی که از پوست طبیعی انسان ساخته شده اند به نظر کاری بسیار چندش آور و وحشیانه به نظر می رسد.
کفش های گلیمی
مدل کفش های گلیمی در 600 سال پیش توسط دهقانان استفاده می شد و یکبار مصرف بود. آیا احمقانه به نظر نمی رسد که هزینه ای زیاد برای یم جفت کفش یکبار مصرف پرداخت شود؟ پاشنه های این کفش شبیه به نخ های گونی هستند و هر برندی هم که باشد زود پوسیده و فرسوده می شود.
این لباس های زنانه را هیچ وقت نخرید و نپوشید!
پارچه های مصنوعی
در هنگام خریدن پارچه به جنس آن دقت کنید و بهتر است از پارچه های مصنوعی استفاده نکنید زیرا برای سلامت بدن مضر هستند زیرا از مواد شیمایی ساخته شده اند و برای محیط زیسا هم مضر هستند.
جوراب توری
پوشیدن جوراب های توری بطور کل اشتباه است. این مدل های جوراب به دلیل شکل عجیب بیشتر به درد مناسبتی مانند هالووین می خورند.
این لباس های زنانه را هیچ وقت نخرید و نپوشید!
پاشنه نازک
اگر کفش پاشنه ناز به پا کرده باشید متوجه می شوید که راه رفتن با آن خیلی سخت است و خرید کفش پاشنه تخت بهتر است. خیلی از ماها در هنگام خرید لباس سبک و سلیقه خود را تغییر نمی دهیم و به دنبال رنگ ها و مدل های تکراری هستیم و خیلی زود از لباس هایی که خریده ایم زده می شویم و آنها را نمی پوشیم.
هنگام خرید لباس به زیپ لباس، دکمه و دیگر موارد بسیار دقت کنید تا از سالم بودنشان مطمئن شوید.

» همچنین ببینید :
چگونه یک خانم خوش تیپ شیک و با کلاس باشیم؟
تیپ و مدل لباس مردانه که زنان را فراری می دهد! + تصاویر
ست لباس مهمانی و مجلسی به سبک کیم کارداشیان زن خوش تیپ و معروف

مطالب مشابه را ببینید!