در مراسم عروسی این لباس ها را هرگز نپوشید!

پوشیدن این لباس ها در مراسم عروسی ممنوع است

هر فردی سلیقه خاص خودش را دارد، اما بعضی از لباس ها و اکسسوری ها هستند که بهتر است آنها را مراسم عروسی نپوشید.

به همان اندازه ای که باید بدانید در یک مراسم خاص مانند عروسی چه لباس هایی را باید به تن کنید، این را هم باید بدانید که کدام لباس ها را نباید استفاده کنید.

اگر می خواهید بدانید که در مراسم عروسی کدام لباس ها و اکسسوری ها را نباید استفاده کنید بهتر است بدانید که کدام نامناسب است و در این مطلب ما به شما می گوییم.

 

در مراسم عروسی این لباس ها را هرگز نپوشید!

 

1. لباس سفید

در مراسم عروسی، عروس خانم لباس سفید به تن می کند و این یک سنت است. اما مهمانان هم می توانند سفید بپوشند؟ در روز عروسی تمام تمرکز و توجه روی عروس است. بهتر است مهمانان لباس سفید به تن نکنند. تنها در شرایطی می توانید لباس سفید به تن کنید که عروس از شما خواسته باشد. در غیر این صورت هرگز از لباس سفید و توردار شبیه به لباس عروس استفاده نکنید.

 

در مراسم عروسی این لباس ها را هرگز نپوشید!

 

2. جین

لباس جین همیشه جذاب است و مد است اما باید بدانید برای چه مراسمی آن را به تن می کنید. جشن عروسی مکان مناسبی برای پوشیدن لباس جین نیست. پویشیدن لباس جین چه دامن، چه جامپ سوئیت با شلوار، به ظاهر شما یک حالت اسپورت و غیر رسمی می دهد. پس بهتر است لباس رسمی تری به تن کنید و از جین استفاده نکنید.

» همچنین بخوانید : چگونه بهترین شلوار جین را بخریم؟

 

3. تاج

شاید شما از اکسسوری هایی مویی مانند تاج سر زیاد استفاده کنید و با آن خلیی جذاب ی شوید ولی از این اکسسوری به هیچ وجه برای مراسم عروسی استفاده کنید. تنها کسی که می تواند تاج بگذارد و از دیگران متفاوت باشد عروس خانم است.

 

 

4. طرح های فانتزی

شاید لباس هایی که طرح فانتزی دارند کمی عجیب و غریب باشند مانند طرح های حیوانات، میوه هایا رنگ های نئون برای شما جذابیت داشته باشند اما برای مراسم رسمی مانند عروسی مناسب نستند. اگر به دنبال لباسی طرح دار و خاص هستید بهتر است از رنگ های ملایم و با طرح های عادی استفاده کنید. جز این چشم های متعحب دیگران شما را خواهند نگریست.

 

5. سر تا پا مشکی

مراسم عروسی مراسمی غمگین و یا مراسم عزا نیست که شما بخواهید لباس مشکی به تن کنید. اگر چه لباس مشکی خیلی شیک و جذاب است اما بهتر است که اکسسوری های رنگی انتخاب کنید تا ظاهر شما کسل نباشد.

 

در مراسم عروسی این لباس ها را هرگز نپوشید!

 

6. پیراهن خیلی کوتاه

پیراهن کوتاه خیلی جذاب هستند اما برای مراسم عروسی پیشنهاد نمی شوند. لباسی که برای چنین مراسم رسمی به تن می کنید هم باید رسمی باشد، به همین دلیل به قد پیراهن اهمیت بدهید. بهتر است پیراهن هایی را انتخاب کنید که قد بلندی دارند. در این شرایط هم ظاهر شما شیک و رسمی می شود و در طول مراسم هم بسیار راحت خواهید بود و مجبور نیستید که با هر حرکتی مدام پیراهن خود را پایین بکشید.

 

7. لباس های خیلی باز

جشن عروسی یکی از روزهای خاص برای عروس و داماد است، به همین دلیل باید تمام توجه ها سمت آنها باشد. لباس های باز هم خیلی جلب توجه می کنند وبرای مراسم عروسی مناسب نیستند. عروسی یک کمهمانی بزرگ خانوادگی است که افراد در سنینی مختلف در این مراسم حضور پیدا می کنند، به همین دلیل باید لباس رسمی و پوشیده تر به تن کنید.

 

 

8. افراط در زیورآلات

زیورآلات باعث می شوند که ظاهر شما تکمیل شود ولی اگر در استفاده از آنها افراط کنید نتیجه ای برعکس می دهد. به همین دلیل بهتر است که آنها را ساده و به اندازه دلخواه انتخاب کنید. اکسسوری های خیلی بزرگ و رنگی گزینه خوبی برای مراسمی مانند عروسی نیستند.

 

9. لباس پفی

اگر لباس پفی شما در کمد شما در حال خاک خوردن است، بهتر است که آن را در جشن عروسی استفاده نکنید. در واقع لباس مخصوص زمان هایی است که بخواهید در جمع بدرخشید. در مراسم عروسی فقط باید توجه هت به سمت عروس باشد و بهتر است عروس از این لباس ها استفاده کند.

 

در مراسم عروسی این لباس ها را هرگز نپوشید!

 

10. کیف بزرگ

در کیف بزرگ به دلیل بزرگ بودن آن می توانید درون آن عینک افتابی، کیف پول و تلفن همراه در آن جای دهید، اما این مدل کیف های بزرگ برای مراسم رسمی اصلا مناسب نیستند.بنابراین بهتر است از بردن لوازم غیرضرری به مراسم عرسوی خودداری کنید و به جای آن کیفی وچک و جمع و جور که با استایل شما متناسب است را به همراه داشته باشید.

مطالب مشابه را ببینید!