مجله تاپ‌ناز‌

دانلود رایگان فیلم تگزاس ، لاتاری و به وقت شام در یک فایل

 

فیلم به چند زبان دنیا میشود :

En : The movie

china : 电影

Russia : фильм

Arabic : فیلم

دانلود رایگان فیلم تگزاس ، لاتاری و به وقت شام در یک فایل

شاید محبوب ترین فیلم ها نیز سنین 15 تا 25 فیلم های اکشن خارجی یا با ژانرهای مختلف مانند ترسناک، عاشقانه ، درام ، هیجان انگیز یا تخیلی علمی باشد اما این روزها در سال 2018 میلادی در ایران سریال ها و فیلم های ایرانی در ژانر اجتماعی با مضمون خیانت بسیار محبوب است.تجربه فیلم رگ خواب ، نهنگ عنبر 2 ، اکسیدان ، مالاریا و …همگی گواهی بر این ادعاست.

اما فیلمی که این روزها بسیار بحث آن داغ است « لاتاری » است ، این اثر به کارگردانی محمدحسین مهدویان می باشد و بازیگران جواد عزتی – حمید فرخ نژاد – زیبا کرم علی – ساعد سهیلی – هادی حجازی فر می باشند و اما داستان و درون مایه این فیلم در مورد پسری است که عاشق میشود و با عشقش به ترکیه میرود..اون عاشق خوانندگی است ، ناگهان همه چیز بهم می ریزد و او از عشق خود جدا می شود و بسیار بهم میریزد.ساعد سهیلی و جواد عزتی بسیار عالی در این نقش هنرنمایی کرده اند.

× تگزاس با حضور سام درخشانی ، حمید فرخ نژاد ، پژمان جمشیدی بزودی در سینماهای سراسر کشور ! نکته جالب توجه مچ شدن دوباره سام و پژمان برای چندمین بار کنار هم. موضوع آن کمدی که بخش اعظم آن در برزیل پرده برداری شده و قصه آن بر این اساس است که هیچوقت یک ایرانی تهدید نکن ، گفتنیست حمید فرخ نژاد نیز در برزیل دچار درد آپاندیس شد و همانجا نیز عمل کرد. ×

فیلم دیگر این خبرنامه « به وقت شام » ساخته ابراهیم حاتمی کیا که میشود به جرات گفت دو جبهه در مقابل خود میبینند.این مجموعه که در مورد داعش و گروه های تکفیری است قصه خلبانی را نشان میدهد که از خانواده خود جدا و درگیر این گروهک مرگبار میشود.عده ای معتقدند جنگیدن در سوریه هیچ توجیهی ندارد و عده ای دیگر سخت موافقند .نظرات در این مورد این بحث نیز همین دو جبهه را نشان میدهد که گاهی کاربران نیز تند باهم برخورد میکنند.

اما سکانس معروف که مرتب از تلویزیون ملی پخش میشود جمله : ” چیطوری ایرانی ؟ ” می باشد که حسابی دستاویز کاربران در دنیای مجازی شده و کلیپ های مختلفی تحت آن درست شده است.

پایان رپورتاژ آگهی /

مطالب مشابه را ببینید!