مجله تاپ‌ناز‌

با خوردن خوراکی ها سینه هایی بزرگ و حجیم داشته باشید

با خوردن خوراکی ها سینه هایی بزرگ و حجیم داشته باشید

با خوردن این مواد سینه های بزرگ داشته باشید

بیشتر خانم ها به سینه های کوچک علاقه ندارند زیرا فکر می کنند همسرشان در رابطه جنسی، ممکن است زیاد لذت نبرد و یا اینکه ظاهر آنها با سینه بزرگ تر جذاب تر است. سینه های کوچک باعث کاهش اعتماد به نفس و همچنین کم شدن جذابیت زنان می شود. روش ای جراحی بزرگ کردن سینه هم باعث عوارض می شوند و هزینه های زیادی دارند. اما با روش های کم خطر و ارزان هم می توانید سینه های بزرگ و خوش فرم داشته باشید.

تنها راهی که می توانید سینه هایی بزرگ نسبت به سایر بدن داشته باشید خوردن غذاها و خوراکی های مفید است که در این مطلب آنها را معرفی می کنیم.

شیرین بیان، جو، کنجد، رازیانه، سویا و … برای بزرگ شدن سایز سینه خانم ها مناسب هستند و همچنین پنج انگشت، فلفل بری که به صورت قطره هاى روزانه ویتاگنوس و… باعث می شوند که هورمون استروژن در بدن زن بیشتر ترشح شود.

ویتامین E می تواند باعث تنظیم هورمون ها شود که باعث افزایش ترشح هورمون های تخمدان می شود و سطح هورمون استروژن خون را ثابت نگه می دارد.

اما این خوراکی ها هم منابع خوب برم و فیتواستروژن هستند که برای بزرگ شدن سینه ها مناسب هستند.

انواع آلو، توت فرنگی ، سیب ، گوجه فرنگی ، گلابی ، انگور، گریپ فروت ، پرتقال ، تمشک و سبزی هایی مثل مارچوبه ،چغندر، فلفل دلمه ، ساقه کلم بروکلی ، کلم ، گل کلم ، هویج ، کاهو، پیاز، سویا، سیب زمینی ، شلغم و جو.

کنجد و تخمه افتابگردن مقادیر زیادی فیتواستروژن دارند که این ماده در این دو خوراکی، چند برابر بیش از سایر مواد است.

عرق رازیانه یا عرق شوید و عرق گل همیشه بهار هم حاوی هورمون زنانه هستند که مصرف این عرقیات هم می تواند باعث تنظیم دوره قاعدگی خانمها شود.

البته در صورتی که علل فوق یعنی لاغری و بی نظمی قاعدگی و… نباشد از این عرقیات میتوان استفاده کرد. این عرقیات را با داروهای شیمیایی استفاده نکنید و عرق رازیانه هم برای تاثیرگذاری بهتر، باید یک هفته درمیان مصرف کنید؛ زیرا عرق رازیانه به دلیل داشتن هورمون استروژن می تواند باعث چاقی و افزایش وزن هم بشود.

البته زیاده روی در مصرف عرق رازیانه ممکن است معدهرا سست کند و حتی باعث تشنح نیز شود. برای بزرگ کردن سینه بهتر است فقط از رازیانه استفاده نکنید و از دیگر منابع که حاوی استروژن هستند مانند سویا، کنجد، تخمه آفتابگردان و … هم استفاده کنید.

هنگام دوش گرفتن هم بهتر است سینه هایتان را ماساژ دهید و همیشه از سوتین های نرم و اسفنجی استفاده کنید. البته خواب و استراحت کافی هم تاثیر مثبت دارد.

 

مطالب مشابه را ببینید!