آموزش اصلاح کردن و مرتب کردن ابرو در خانه

آموزش اصلاح کردن و مرتب کردن ابرو در خانه

اگر ابروهای شما کمی بلند شده است و نیاز به مرتب کردن دارد دلیلی ندارد به اریشگاه بروید، میتوانید در خانه بروهایتان را بردارید و مرتب کنید.

 

مرتب کردن و خلوت کردن ابرو در خانه

شاید برای برداشتن و مرتب کردن ابروهایتان، زمان زیادی را در سالن های آرایش گذرانده اید و پول زیادی هم صرف این کار کرده اید و در آخر به نتیجه دلخواه هم نرسیده اید. روشی ساده و آسان وجود دارد که می تواند شما را در این امر کمک کند بطوریکه خودتان در منزل و با توجه به سلیقه ی شخصی خود ابرویتان را مرتب کنید. ابتدا به نکات مهمی که قبل از برداشتن ابروها باید بدانید اشاره می کنیم:
ابروها از مهم ترین قسمت های صورت است که تاثیر بسیاری در زیبایی صورت شما می گذارد. برای مرتب کردن ابروهای تان نیازی به رفتن به آرایشگاه و صرف هزینه های بالا نیست. با راهنمایی زیر به راحتی می توانید ابروهای تان را مرتب کنید.

آموزش اصلاح کردن و مرتب کردن ابرو در خانه

مرتب کردن ابرو ساده و دخترانه

یکی از مهم ترین اجزای آرایش صورت، ابروها هستند و برای مرتب کردن آنها باید وقتی را اختصاص دهید. هیچ چیزی بدتر از این نیست که ابتدا چتری هایتان را مرتب کنید، سپس بلافاصله در آینه نگاه کنید و ببینید چقدر ابروهایتان نامرتب هستند! قبل از اینکه خودتان را برای نادیده گرفتن چنین اصل مهمی در روتین زیبایی خود توبیخ کنید، خونسردیتان را حفظ کنید. می توانید با چند اقدام احتیاطی ساده، مطمئن شوید ابروهایتان را کاملا تحت کنترل دارید. ابروهایتان را در خانه اصلاح کنید تا همیشه فوق العاده بنظر برسد.

شکل ابروهایتان را تعیین کنید

پیش از هر چیز، با استفاده از یک قلم آرایش و یا خط کش (و یا هر جسم صاف دیگر) یک خط مستقیم از لبه سوراخ بینیتان تا گوشه ی داخلی چشمتان مشخص کرده و انتهای آنرا به ابرویتان برسانید.این نقطه، جایی است که ابرویتان باید شروع شود. سپس یک خط از همان نقطه در کنار سوراخ بینیتان تا گوشه بیرونی همان چشمتان مشخص کنید. این نقطه جایی خواهد بود که ابرو باید به پایان برسد.

قبل از برداشتن ابرو، شکل آنرا مشخص کنید

از شابلون های ابرو استفاده کنید تا بهترین قوس ابرو برایتان پیدا شود. شابلون های ابروی آنساتازیا با 5 مدل مختلف انتخاب خوبی هستند. کارتان را با استفاده از یک ژل و یا مداد ابرو به پایان برسانید. بهتر است از مداد های زاویه دار استفاده کنید. این کار باعث می شود بتوانید قوس ابروی رویایی خود را پیدا کنید.

موهای سرگردان ابروهای تان را تمیز کنید

بعد از استفاده از شابلون برای تعیین قوس ابرویتان، باید همه ی موهای اضافه را با موچین تمیز کنید. از کرم بعد از اصلاح استفاده کنید تا هرگونه قرمزی کاهش یابد.

زمان کوتاه کردن ابروهایتان را بدانید

برای تعیین طول ابروهایتان از قیچی استفاده کنید. از یک قلم موی شانه ای کوتاه برای شانه کردن موهای ابروهایتان استفاده کنید. موهایی که بالاتر از خط صاف ابروهایتان ایستاده باشند باید با قیچی کوتاه شوند.

بدانید چه زمانی ابروهایتان را رام کنید

بعد از پر کردن ابروهایتان با مداد یا پودر، مطمئن شوید موها سرجایشان باقی می مانند. مطمئن شوید نمی خواهید بعد از تلاشی سخت به سرعت ابروهایتان نا مرتب شوند! برای مرتب نگه داشتن موهای سرکش از یک ژل ابرو استفاده کنید.

روش اصلاح و مرتب کردن ابرو در خانه

منبع : فیتنس مگزین
مطالب مشابه را ببینید!