مجله تاپ‌ناز‌

بیوگرافی احسان علیخانی؛ عکس های احسان علیخانی و همسرش مجری ایرانی

بیوگرافی احسان علیخانی مجری ایرانی

احسان علیخانی مجری ایرانی زاده 15 ابان سال 1361 در تهران است. او به جز مجری گری در حرفه های تهیه کنندگی، دستیار کارگردان و کارگردانی نیز فعالیت دارد.

احسان علیخانی دو خواهر و یک برادر دارد و خودش کوچکترین فرزند خانواده است. مادر احسان پرستار بازنشسته است و او می گوید که بهترین دوست و رفیقش مادرش است.

او با دیدن اجرای جواد یحیوی به مجری گری علاقه مند شد.

نخستین برنامه زنده ای که اجرا کرد در سال 1380 بود. برنامه های ماه عسل، صبح آمد و سه ستاره جزو اجرارهای برتر او هستند. او اولین بار در برنامه تلویزیونی پسرهای ایرونی به عنوان مجری جلوی دوربین رفت. او پس از اجرای برنامه ماه عسل و جزر و مد بسیار معروف شد و تبدیل به یک چهره شد.

او این روزها مجری برنامه عصر جدید که مسابقه استعدادیابی است، می باشد.

احسان علیخانی

ازدواج احسان علیخانی

تا بحال در مورد ازدواج احسان علیخانی شایعاتی بوحود آمده است که هیچ کدام درست نبودند. او در حال حاضر مجرد است و هنوز همسری اختیار نکرده است.

احسان علیخانی

شروع فعالیت احسان

احسان علیخانی در ابتدا به عنوان یکی از اعضای گروه صحنه و دستیار کارگردان فعالیت را آغاز کرد. او پس از این وارد تلویزیون شد و در ساخت کارهای تبلیغاتی مشارکت می کرد و مستندهای کوتاه تهیه می کرد. او برای نخستین بار در برنامه تلویزیونی پسرهای ایرونی به عنوان مجری جلوی دوربین این برنامه رفت و با حضور در برنامه جزر و مد و ماه عسل معروف شد.

احسان علیخانی

بازیگری احسان علیخانی

احسان علیخانی به جز مجری گری، فعالیت بازیگری هم داشته است. در سریال پرونده مجهول او هم کار بازیگری را بعهده داشت و هم دستیار کارگردان بود. پرونده های مجهول به کارگردانی جمال شورجه از شبکه دوم سیما پخش شد.

احسان علیخانی

شایعهٔ ممنوع‌التصویرشدن

او در پاسخ به احمدی نژاد در مورد گران نبودن اجناس که گفته بود بیایید از سر کوچه ما خرید کنید، گفت که گرانی هست و مردم نمی توانند از سر کوچه شما خرید کنند و همین حرف باعث شد که او ممنوع الفعالیت شود. البته این شایعه بود و بعد از یک روز ممنوع التصویری او تکذیب شد.

احسان علیخانی

دستمزد جنجالی احسان علیخانی

در تیر سال 94 در مورد دستمزد احسان شایعاتی پخش شد که گفته شد او برای اجرای برنامه حدود یک میلیارد و دویست میلیون تومان برای یک ماه دریافت کرده است. بجز این مبلغ، مقداری هم به عنوان حق تهیه کنندگی دریافت کرده است. او مجبور شد در یکی از قسمت های برنامه در مورد حقوقش توضیحاتی دهد و گفت که مبلیغ 45 میلیون تومان بابت اجرای برنامه ماه عسل و پیدا کردن سوژه ها دریافت کرده است.

احسان علیخانی

حضور در برنامه عصر جدید و اتهام کپی برداری از برنامه مشابه

احسان علیخانی مجری و تهیه کننده برنامه عصر جدید است که مسابقه در زمینه استعدادیابی است و شب شنبه و یکشنبه از شبکه سوم پخش می شود. کاربران اعتقاد دارند که این برنامه یک کپی کاری از برنامه آمریکن گات تلنت است. احسان علیخانی به این نظرات هنوز واکنشی نشان نداده است. در برنامه عصر جدید، آریا عظیمی نژاد، بشیر حسینی، امین حیایی و رویا نونهالی هم به عنوان مجری حضور دارند.

تجربه بازیگری

او فقط یک بار بازیگری را تجربه کرد و در سریال پرونده های مجهول به کارگردانی جمال شورجه در سال 1380 در سن 19 سالگی بازی کرد.

عکس های جدید اینستاگرامی احسان علیخانی

احسان علیخانی

عکس احسان علیخانی در کنار شهاب مظفری

احسان علیخانی

عکس مجری ایرانی در کنار حامد همایون

احسان علیخانی

عکس احسان علیخانی و احسان خواجه امیری

احسان علیخانی

عکس در کنار بازیگر زن

احسان علیخانی

عکس کودکی احسان علیخانی

احسان علیخانی

مطالب مشابه را ببینید!