ماندگارترین ازدواج های هالیوودی

جدایی زودهنگام در بین زوج های هالیوودی بسیار شایع و حتی رایج شده است؛ مانند ازدواج ۷۲ روزه کیم کارداشین یا ازدواج ۷۲ ساعتی بریتنی!

اما برخی از بازیگران و ستاره های هالیوود به زندگی زناشویی شان بیشتر از کارشان اهمیت می دهند؛ این زوج ها سالهای طولانی کنار هم زندگی می کنند و به یکدیگر وفادارند:

 تام هنکس

۱- تام هنکس و ریتا ویلسون

این زوج هالیوودی سالهاست که با یکدیگر ازدواج کرده اند و بسیار خوشبخت و راضی به نظر می رسند.فکر میکنید این رضایت و شادمانی چند سال دیگر ادامه داشته باشد؟

۲- جان تراولتا و کلی پرستون

این زوج نیز سالهای طولانی است که با یکدیگر ازدواج کرده اند  و شادی و ناراحتی های زیادی مانند از دست دادن پسرشان در کنار یکدیگر گذرانده اند.

۳- دنزل واشنگتن و پاولتا

دنزل و همسرش سالهای زیادی با یکدیگر زندگی کرده بودند ؛ زندگی در کنار این مدل جوان برای دنزل بسیار راحت و با آرامش سپری می شود.

۴- داستین و لیزا هافمن

داستین هافمن یک بازیگر و ستاره مطرح هایلوود است اما همسرش لیزا نیز دست کمی از او ندارد؛ او خط تولیدی لوازم آرایشی و عطر با نام خودش دارد و در کارش بسیار موفق و شناخته شده است.

۵- ریبا مک اینتایر و نارول بلک استون

ریبا با مدیر برنامه هایش ازدواج کرد و کار چندان عجیبی انجام نداد. آنها نه تنها برای سالیان سال است که با یکدیگر زندگی می کنند بلکه نام خانوادگی شان را نیز با هم ادغام کرده و با آن نام شناخته می شوند!

۶- استیون اسپیلبرگ و کیت کپ شاو

همه ما می دانیم که راز زندگی زناشویی طولانی مدت این زوج تنها بخاطر توانایی کیت است. او در فیلم ایندیانا جونز بازیگر نقش اصلی بود اگر او می خواست مانند نقشش در فیلم رفتار کند آنها سالیان سال بود که از هم جدا شده بودند.

۷- مریل استریپ و دان گومر

می دانید که همسر این هنرپیشه اسکاری یک مجسمه ساز است؟او با اینکه با یکی از مشهورترین زنان دنیا ازدواج کرده است اما خود را از زرق و برق مشهور بودن در سایه همسرش دور نگاه داشته است که کاری است بس ارزشمند!

۸- ویل اسمیت و جادا پینکت

با وجود اختلافاتی که این زوج مشهور در خلال سالهای گذشته با آن دست و پنجه نرم کرده اند اما آنها هنوز کنار یکدیگر مانده اند. اگر آنها به همین رفتار خود ادامه دهند عنوان قوی تری زوج هالیوود را به خود اختصاص می دهند.

از دیگر زوج های هالیوودی که سالیان سال است در کنار یکدیگر زندگی می کنند و با وجود مشکلات فراوانی که برایشان بوجود می آید ترجیح داده اند تا آخر عمر کنار یکدیگر بمانند عبارتند از:

۹- هیو جکمن و دبورا لی فرنس

۱۰- سارا جسیکا پارکر و متیو برادریک

دیوید و ویکتوریا بکهام

مطالب مشابه را ببینید!