مجله تاپ‌ناز‌

آموزش مهارت های ضروری مردانه برای به ارگاسم رساندن خانمها

آموزش مهارت های ضروری مردانه برای به ارگاسم رساندن خانمها

آموزش مسائل جنسی ویژه آقایان

روش های به ارگاسم رساندن خانمها توسط آقایان

به ارگاسم رساندن زنان در رابطه جنسی نوعی مهارت است که مردان باید آن رابه خوبی یاد گیرند تا زنان را در رابطه ارضا کنند. نقش مردان در ارگاسم زنان مردان برای ارگاسم زنان چکار کنند,تعداد زیادی از مردان متمایلند با تجربه برترین روش ممکن بیشترین لذت از رابطه جنسی را برای همسرشان فراهم آورند.

 

به تعویق انداختن ارگاسم زن

زمانی که یک زن به ارگاسم نزدیک میشود مرد می‌تواند با ادامه تحریک, وی را بیشتر هل داده و به هدف نزدیک تر سازد. راز عرضه لذت بیشتر به زن این است که وی را به ارگاسم نزدیک و نزدیک تر ساخته ,سپس عقب نشینی کرد؛ به عبارت دیگر, برای ایجاد بیشترین لذت در زن, مرد میتواند

 

وی را تا نزدیکی هاي ارگاسم پیش ببرد سپس به آرامی تحریک را کم و کمتر کرده و اجازه دهد که انرژی زن فروکش کند سپس در حد بالاتری مجددا به سوی هدف حرکت کرده و آغاز به تحریک نماید و بعد دوباره اجازه دهد انرژی فروکش کند.

 

پیش از تجربه ارگاسم کامل توسط زن, اگر مرد بتواند همسرش را 2 تا 3 بار تا نزدیکی هاي ارگاسم پیش ببرد «ولی به ارگاسم نرسد», خوشایندی لذت رابطه دو صد چندان شده و برای زن بسیار ارضاء کننده تر خواهد بود.

در هر بار نزدیکی به ارگاسم, تمایل و اشتیاق زن نسبت به رابطه افزایش یافته و بدنش نیز کاملا آماده برای ارگاسم می‌شود. گسترس و طولانی کردن معاشقه و پیش نوازی نه تنها منجر به تجربه ارگاسم بهتری در زن میشود بلکه به همان اندازه نیز ارگاسم مرد را شدت خواهد داد.

سعی کنید با موزیک تنفس همسرتان پیش بروید, همان‌ گونه که او بیشتر برانگیخته میشود و بیقراریش افزایش می‌یابد, میتوانید از سرعت حرکت دستانتان بکاهید. افزایش و کاهش سرعت داشته باشید, اما هرگز برای حرکت به سوی دیگری عجله نکنید در ابتدای امر, بهتر است مرد تمامی انرژی اش را معطوف به ارگاسم خود کند, زمانی که او توقف کرده و بر روی همسر متمرکز میشود, انرژی از تنش باز می‌ایستد, بعد از این مرحله «مرد دراین دوران منتظر است», هنگامیکه این انرژی به سوی ارگاسم مرد بازگشت میکند, لذت بسیار بیشتر و خوشایندتر خواهد بود . دراین روش, همیاری زن بسیار حائز اهمیت است زن باید به همسرش نشان دهد که در نزدیکی ارگاسم است بنابر این برای اطلاع رسانی لازم است از عباراتی چون ” متوقف کن, من ارگاسم خواهم شد”, ” من در حالت ارضاء هستم”, و… و یا علائمی چون حرکت دست و پا, اشارات چهره اي و.. استفاده نماید.

هر دوران که مرد این علائم را دریافت میکند, میتواند تصمیم بگیرید که آیا به تحریک همسرش ادامه داده و وی را به ارگاسم برساند و یا این‌که تحریک مستقیم را برای چند ثانیه تا چند دقیقه اي کاهش داده و مجددا برای عرضه تحریک وارد عمل شود. توقف مرد به این معنا نیست که او همه ی چیز را متوقف کند

بلکه او می‌تواند با لمس کردن تمامی نواحی بدن «تحریک شهوانی بدون آن که مستقیما تحریک و لمس نواحی حساس جنسی بین پاها باشد » به تحریک همسرش ادامه دهد. به این ترتیب, زن نیز این مهلت را پیدا میکند که انرژی جنسی اش را پیش از دریافت تحریکات شدیدتر بعدی همسرش, کمی تخلیه و فروکش کند.

 

بدن همسرتان را لمس کنید

برای لمس کردن اندام تناسلی زن, خود رابه یک شیوه ناب محدود نکنید بلکه از روش هاي متفاوتی استفاده کنید. مثلاً, برای تحریک و لمس بدن همسرتان از یک انگشت استفاده نکنید بهتر است انگشتان دیگرتان را نیز امتحان کنید و یا در عین عمل لمس با یک انگشت, گاهی آنرا عوض کرده و با انگشتی دیگر مراحل لمس بدنی را ادامه دهید؛ حتی می‌توانید از دو انگشت و یا سه انگشت به طور هم زمان استفاده نمائید و یا با کمک تمامی کف دستتان, با حرکتی بسیار آرام و ملایم ولی جدی و هدفمند, از سوی بالا به سوی پائین حرکت کنید.

گاهی اوقات تجربه این روش آرامش بخش نیز مفید است, شما می‌توانید از همسرتان بخواهید روی یک بالش دراز بکشد , سپس دستانتان را از قسمت بالا به سوی پائین حرکت دهید, اختصاص دستکم 15 دقیقه برای اینکار کافی است. فقط خاطرتان باشد دراین مدت به هیچ سوی دیگری حرکت نکنید . سعی کنید با موزیک تنفس همسرتان پیش بروید, همان‌ گونه که او بیشتر برانگیخته می‌شود و بیقراریش افزایش می‌یابد, میتوانید از سرعت حرکت دستانتان بکاهید. افزایش و کاهش سرعت داشته باشید, اما هرگز برای حرکت به سوی دیگری عجله نکنید.

یادتان باشد بدون داشتن موزیک منظم نیز, می‌توانید در حرکات و اعمالتان تنوع ایجاد کنید, بی تردید این حالت برای همسرتان بسیار تحریک کننده و لذت بخش تر خواهد بود.با حرکات و فعالیت هاي دستانتان بازی کنید و اشکال متمایز و متنوعی از انها را به کار گیرید در همان حالی‌که از حرکات مختلف استفاده میکنید, لازم است به جواب ها و واکنش هاي همسرتان نیز دقت نمائید تا بدانید در آن لحظه چه کاری بیشترین و برترین تاثیر را دارد, تا در نتیجه, آنرا بیشتر تکرار کنید. تثبیت در انجام یک عمل یا حرکت, درست زمانی که زن برانگیخته است میتواند وی را برای رسیدن به سطح بالاتری از لذت آماده کند.

 

چوچوله را تحریک کنید

چوچوله یا خروسه بسیار کوچک بوده ودر انتهای بالایی لب هاي فرج قرار دارد. غالبا مردان به اهمیت تحریک خروسه در زنان آگاه نیستند؛ مردان بیش از تحریک قسمت بالا «چوچوله یا خروسه» به تحریک قسمت هاي پائین اندام تناسلی زن میپردازند. زمانی که زن برانگیخته می‌شود ,مرد میتواند با فشاردادن یا لمس لحظه اي خروسه توسط دو انگشتش , باعث تشدید تحریک در زن شده و وی را به ارگاسم بیشتر نزدیکتر سازد. تحریک اینبخش ازبدن زن, باید آرام و محتاطانه انجام شود, مرد باید به گونه اي عمل کند که گویی با یک پر این ناحیه را لمس و تحریک می‌کند. لمس خیلی زود و یا با فشار خیلی زیاد این ناحیه باعث می‌شود زن نتواند ارگاسم را تجربه کند هر چند که او برای حالات ارگاسم آماده و سرحال است. فشار غیر شایع و بسیار چوچوله, منجر به خاموشی موقت احساسات و هیجانات زن میشود. در همین راستا, همکاری زن با مرد نیز حائز اهمیت است, زن باید در مواقعی که همسرش اینکار شدیدتر از حد متداول انجام می‌دهد, وی را از این مورد آگاه سازد.

همچنین بخوانید :

 

مطالب مشابه را ببینید!