حتی برخورد باد این دختر را می کشد! +عکس

حتی برخورد باد این دختر را می کشد!

بیماری های عجیب و متفاوتی در دنیا وجود دارند که تا به حال برای آنها ، درمان خاصی پیدا نشده است به همین سبب این بیماران باید همواره با مشکلات خود دست و پنجه نرم کنند تا از دنیا بروند.

بیماری عجیب دختر

دختری 4 ساله ای به نام “ابی بنت” در  انگلستان است که مبتلا به بیماری ژنتیکی بسیار خاص و نادر شده است به طوری که این بیماری او را به نوعی شکننده کرده است و هر لحظه امکان دارد جانش را حتی به علتهای بسیار عجیب از دست بدهد.
این دختر بچه حتی برای راه رفتن هم دچار مشکل است و به سختی می تواند راه برود و از آنجایی که بدن شکننده ای دارد حتی یک باد ملایم نیز می تواند جان وی را بگیرد. این بیماری به قدری خاص و نادر است که از در میان هر 1 میلیون کودک شاید یکی به آن مبتلا شود.
مادر دخترک 4 ساله می گوید: این روزها ما وی  را از باد خیلی ترسانده ایم تا مبادا تنهایی نزدیک آن برود و جانش را از دست بدهد. او در ادامه آورده است که دخترش تنها می تواند نزدیک به 10 متر جرکت کند پس باید همیشه مراقب او بود.
بیماری خاص این دختر بیشتر ماهیچه های بدن او را تحت تاثیر گذاشته است و آن ها را از بین می برد به طوری که در طی 2 سال کاملا عضله های بدن از بین رفته اند و نمی توان کار زیادی از آنها کشید. این بیماری نادر توسط پزشکان برای درمان رد می شود و قربانی تنها باید تا انتهای عمر آن را تحمل کند.

نوشته های مشابه