مجله تاپ‌ناز‌

ورزش های مناسب برای لاغر کردن ران پا و بغل ران + آموزش تصویری

یکی از گزینه های داشتن تناسب اندام زیبا، داشتن پاهای کشیده و ساق ران های محکم و ران های خوش تراش است که باعث فرم گرفتن دیگر اعضای بدن و جذابیت افراد می شود. در این مطلب چند ورزش برای لاغری ران پا را به شما آموزش می دهیم.

بهترین ورزش های برای ران پا و کوجک کردن ران

بدون تلاش کردن نمی توانید به جیزی دست پیدا کنید و موفق شوید. بری رسیدن به بهترین نتیجه باید صبر کنید و بیشتر تلاش کنید. یکی از مسائل، داشتن یک اندام خوش برم است. ورزش های خاصی برای لاغری ران وجود دارد که باعث حفظ تناسب اندام می شوند که در این نوشتار به شما آموزش می دهیم.

امروزه در تمام نقاط دنیا به خصوص ایران، انواع باشگاه ها با وسایل مختلف ورزشی و تمرینات مختلف برای همه وجود دارند که باعث داشتن اندامی زیبا می شود. با بهره گیری از امکانات و زیر نظر مربیان کارآموزده می توانید به خواسته هایتان دست پیدا کنید.

در این میان افرادی هستند که به دلایل مختلف نمی توانند به باشگاه بروند و از این امکانات استفاده کنند و به همین منظور حرکات ورزشی خاص برای لاغر کردن ران ها و شکل دادن به باسن را در این مطلب آماده کرده ایم و می توانید در منزل انجام دهید.

ورزش های مناسب برای لاغر کردن ران پا و بغل ران

 

 

افرادی که می خواهند سایز ران پای خود را کاهش دهند باید روزانه 2 تا 3 کیلومتر راه بروند، این کار یک ورزش برای لاغری رات پا است. یکی دیگر از ورزش های خوب برای کاهش سایر ران پا استفاده از پله به جای آسانسور است، دویدن بر روی پله ها باعث کوچک شدن سایز ران های پا می شود. نشست و برخاست تاثیر مثبتی در لاغر شدن ران های پا دارد این حرکت نوعی ورزش برای زانو درد هم می باشد.

 

ورزش های مناسب برای لاغر کردن ران پا و بغل ران

طناب زدن هم یک حرکات راحت و آسان برای لاغر کردن و خوش فرم کردن پاها است. برای کم کردن قطر ران پاهای خود مانند دوران کودکی و نوجوانی طناب بزنید. می توانید به یاد روزهای خوب مدرسه و خاطرات ورزش های صبحگاهی سر صف آن بعد از دوچرخه سواری، شنا یا دویدن حرکت پروانه را انجام دهید.

ورزش های مناسب برای لاغر کردن ران پا و بغل ران

تا می توانید برقصید زیرا رقص یکی از ورزش های عالی برای لاغری ران پا است و تاثیرات فراوانی دارد. رقص روحیه را شاد می کند و برای سلامت جسم هم موثر است. اگر فکر می کنید شما برای هیچ ورزشی ساخته نشده اید شانس خود را در شناخت ورزش های چربی سوز مختلف امتحان کنید با وجود اینهمه رشته مختلف ورزشی حتما به یکی علاقه مند می شوید و سعی کنید همان را ادامه بدهید.

ورزش های مناسب برای لاغر کردن ران پا و بغل ران

ورزش دیگر که برای لاغری ران عالی است دوچرخه ثابت است. دوچرخه سواری در محیط های بزرگ و مسافت های طولانی هم نقش مهمی در لاغر شدن ران پا دارند. توجه داشته باشید کسانی که قصد درمان واریس پا با ورزش را دارند بهتر است به سراغ دوچرخه سواری بروند

ورزش های مناسب برای لاغر کردن ران پا و بغل ران

تمرینات اینتروال ورزشی موثر برای لاغری ران پا هستند. این نوع تمرینات کمی سخت و شدید هسیتند که برای زمان کوتاهی همراه با یک نوع تمرین سبک و طولانی انجام می شوند. مثلا دویدن سه دور اول را ارام بدوید و دور آخر را با همه توان تند کنید. انجام حرکات kicks scissor هم برای لاغری ران مناسب هستند. برا انجام این جرکت رو به پشت و صاف روی زمین دراز بکشید، دستهایتان را زیر باسنتان قرار دهید و در حرکت رفت و برگشتی پاها را بالا ببرید و پایین بیاورید.

ورزش های مناسب برای لاغر کردن ران پا و بغل ران

ادامه دادن و انجام این حرکات ورزشی باعث می شود تا به سایز دلخواه خود برسید و پاهای تراشیده و اندامی بدون نقص داشته باشید.

 

همچنین بخوانید :

2 حرکت برای سفت کردن ران و باسن

آموزش حرکات ورزشی برای لاغری باسن و ران

حرکات ورزشی برای داشتن ران، شکم و باسن متناسب

رژیم غذایی برای داشتن ران و پهلوی کوچک

چرا هر چقدر ورزش می کنم ران هایم کوچک نمی شود؟

مطالب مشابه را ببینید!