چه زمانی طلا بخرم؟

تکنیک‌های دریافت سود روی طلا (+ پیش بینی قیمت طلا) رو در یک وبینار رایگان آموزشی یاد بگیر

نحوه محبت و ابراز علاقه به همسری که دلسرد شده است

ابراز محبت به همسر دلسرد

اگر همسر شما از زندگی و از شما دلسرد شده است باید شگردهایی به کار ببرید تا بتوانید دوباره وی را عاشق خود کنید. مثلا روزی یک بار باید به او بگویید دوستت دارد. این جمله ساده و کم خرج تاثیر زیادی دارد.

ابراز عشق به همسری که دلسرد شده

یکی از اشتباهات بعضی از زن و شوهرهای این است که بعد از آغاز زندگی مشترک، مانند روزهای اول زندگی ابراز عشق و علاقه به هم نمی کنند. فراموش کردن ابراز کردن علاقه به گونه ای می شود که گویا دلخوری زن و شوهر بین آنها فاصله انداخته است.

گاهی اوقات شما و همسرتان مجبور می شوید مدتی از هم جدا شوید. سعی کنید -اگر فکر می کنید مؤثر است- وقتی برگشت به او ابراز عشق کنید. با ما همراه باشید تابیاموزیم چگونه با اظهار عشق از دلسرد شدن همسر خود جلوگیری کنیم یا در اثر بروز آن بتوانیم دوباره او را دلگرم کنیم.

راهکارهایی برای ابراز عشق و علاقه به همسر یا نامزدتان

1-علت را پیدا کنید

ببینید چه چیزی او را این چنین دلسرد کرده؟ با او باشید، با او صحبت کنید، او را خوشحال کنید، سعی کنید او را بخندانید، به او نزدیک باشید، با او دوست باشید. آیا قبل از اینکه با او ازدواج کنید هم مثل حالا بود؟ اگر برای کشف او وقت بگذارید، زمان پاسخ شما را می دهد.

2-خودتان را تغییر دهید

بزرگی می گفت:“اگر نگرش تان را تغییر دهید، می توانید زندگی تان را تغییر دهید.” بنابراین همه چیزی که نیاز دارید تغییر است. عادات بدتان را تغییر دهید. همسرتان چه چیزی را در مورد شما دوست ندارد؟ آن را تغییر دهید. کار سختی است ولی ارزش امتحان کردن را دارد، این طور نیست؟

ابراز محبت به همسر دلسرد

ابراز عشق به همسر

3-به خوبی از او مراقبت کنید اما مراقبت از خودتان را هم فراموش نکنید

اگر کمی سر و وضع تان را بهتر کنید، همسرتان می خواهد که با شما باشد. او به شما افتخار می کند زیرا یک همسر فوق العاده دارد. سعی کنید جهت اظهار عشق به همسر خود از بعضی کلمات عاشقانه مثل عسلم، خانمم، عزیزم و … چیزهای دیگری که به ذهن تان می رسد استفاده کنید.

4-کارهایی را با هم انجام دهید

می توانید با هم دکور خانه را عوض کنید، باغچه درست کنید، برای شام بیرون بروید، مسافرت بروید. این کار باعث گرم شدن رابطه تان و همچنین دلگرمی همسرتان خواهد شد. به او هدیه بدهید، سورپرایز کردن یک عنصر مهم در ازدواج است، آن را فراموش نکنید.

5-یک گفتگوی جدی داشته باشید. (این مورد مهم نیست، می توانید آن را انجام دهید یا ندهید.)

نکات و هشدارها

به او در کارهای خانه کمک کنید، همسرتان از این کار خوشحال خواهد شد.
بهترین راه حل برای این مورد این است که هر کاری دل تان می گوید انجام دهید.
یادتان باشد که این کار آسان نیست. شما می خواهید قلب او را تسخیر کنید. او را با عشق تان گرم کنید، اگر عشق تان را به او ثابت کنید، احساس می کند که تنها زن روی زمین است.

همچنین : چرا بعضی از همسران ابراز عشق نمی کنند؟

مطالب مشابه را ببینید!