آموزش حرکات ورزشی خاص برای برجسته گونه و زیباسازی گونه ها

شاید تصور کنید که تنها راه داشت گونه های زیبا و خوش فرم و همچنین تنها راه برجسته کردن گونه ها، استفاده از روش جراحی است ولی با انجام دادن چند حرکت ساده ورزشی می توانید گونه های خود را برجسته کنید.

آموزش حرکات ورزشی خاص برای برجسته و زیبا کردن گونه ها

اگر گونه های صافی دارید و برجسته نیستند و جراحی زیبایی و کاشت گونه را تنها راه زیبایی گونه ها می دانید با خواندن این بخش تاپ ناز شاید نر شما عوض شود. شاید فکر می کنید تنها راه برجسته کردن و زیباسازی گونه، استفاده از جراحی پلاستیک است برای اینکه متوجه شوید که بدون عمل جراحی زیبایی هم می توانید گونه های بسیار زیبا و برجسته باشید فقط کافی است ای حرکات ورزشی را انجام دهید.

روشی که در این بخش به شما معرفی می کنیم بسیار نتیجه بخش است و توسط متخصصان زیبایی و ورزش دنیا ابداع شده است و خانم های اروپایی و دیگر کشورها از این روش استفاده می کنند.

بزرگ کردن گونه، برجسته کردن گونه ها

چند حرکت ورزشی عالی برای داشتن گونه برجسته بدون عمل جراحی

1 . صبح پس از مسواک زدن ابندای روز این کار را انجام دهید :

دهان خود را تا حد ممکن باز کنید و به همان حالت سر خود را به سمت عقب خم کنید حالا فک پایین را ببندید طوری که کشش محسوسی در گردن خود حس کنید و پس از بستن کامل دهان سرتان را به حالت روبرو صاف کنید. این کار را 20 بار انجام دهید.

2 . حرکت ماهی انجام دهید :
این حرکت بدین شکل است که لپ ها را باد کنید و دهان خود را مانند دهان ماهی جمع کنید.
دهان خود را پر از هوا کنید و لپ های خود را باد کنید و با نوک انگشت لپ های باد کرده را 10 بار از بیرون به داخل و 10 بار از داخل به بیرون ماساژ دهید.
بزرگ کردن گونه، برجسته کردن گونه ها

استفاده از حرکات یوگا برای برجسته کردن گونه

این ورزش به نام یوگای صورت هم شناخته می شود و انجام دادن این ورزش به منظور داشتن چهره ای جوان و زیبا به صورت مرتب توصیه م شود. در مطالعه ای در سال 2018 معلوم شد که روزانه 30 دقیقه به مدت 8 هفته افرادی که صورت خود را ورزش می دادند از پوست نرم و جوان تری برخوردار شدند.

 

بزرگ کردن گونه، برجسته کردن گونه ها

تمرینات یوگای صورت مخصوص برجسته کردن گونه:

  • لب را غنچه کنید و همزمان گونه ها را بکشید و لبخند بزنید. سپس انگشتان را کنار لب قرار دهید و تا بالای گونه بکشید این پوزیشن را 20 ثانیه نگه دارید.
  • در حالی که دهانتان را بسته اید، گونه ها را تا جای ممکن با هوا پر کنید، این پوزیشنرا هم به مدت 45 دقیقه انجام دهید، قبل از اینکه هوا را به آرامی به بیرون بازم کنید.
  • لب را به شکل حرف O کنید و لبخند بزنید، سپس انگشتان را در بالای گونه بگذذارید و خیلی آرام بکشید و پایین بیاورید و این کار را 30 ثانیه انجام دهید.
  • بر روی یک صندلی صاف بنشینید. دهان خود را غنچه کنید و لب ها را به سمت بیرونی بکشید و همین حرکت را بری سمت دیگر هم تکرار کنید، این کار را به مدت 1 دقیقه انجام دهید، برای نتیجه گیری بهتر این کار را باید 3 بار در روز انجام دهید.
  • دهان خود را تا جایی که می شود محکم ببندید و در همین حالت یک لبخند عریض بزنید و این پوزیشن را به مدت 10 ثانیه حفظ کنید و سپس گوشه ها را به سمت بالا و تا جای ممکن بکشید. این حرکت را باید سه ست و دو بار در روز انجام دهید.

 

مطالب مشابه را ببینید!