مجله تاپ‌ناز‌

مدل لباس مجلسی خارجی | شیک ترین مدل لباس زنانه مجلسی 2019

در این بخش مجموعه مدل لباس های مجلسی خارجی را مشاهده می کنید. در این مطلب انواع کفش و پیراهن تا لباس های بلند مجلسی را که جزو ترندهای سال 2019 هستند را مشاهده می کنید. در این مطلب نکاتی هم در مورد شیک پوشی خانم ها را می خوانید، این مدل ها برای میهمانی ه و مراسمات مختف مانند عروسی مناسب هستند.

مدل لباس مجلسی خارجی شیک زنانه

شاید شما از طرز لباس پوشیدن و تیپ زدن کسی خوشتان بیاید ولی هیچوقت نباید دقیقا استایل و سبک لباس و حتی آراش او را کپی کنید. در هنگام انتخاب لباس و نوع آرایش باید به تیپ و شخصیت و فرم اندام و همچنین رنگ پوست خود توجه داشته باشید. هنگامی که نوع پوشش و تیپ کسی برازنده او است شاید این پوشش و استایل برازنده شما هم باشد.

مدل لباس مجلسی خارجی

مدل لباس مجلسی خارجی

مدل لباس مجلسی زنانه خارجی

مدل لباس مجلسی خارجی

خانم های شیک پوش بید توج زیادی به برند بودن و یا مد روز بودن لباس ها و یزورآلات نکنند. زنان شیک پوش بیشتر به این توجه دارند که چه لباسی به تیپ و ظاهرشان می آید و چه رنگی را با چه رنگ دیگری باید بپوشند. خانم ها به خوبی می دانند که چطور لباس هایشان را باید ست کنند و توجهی به تبلیغ فروشنده مغازه ها نمی کنند.

مدل لباس مجلسی خارجی

ژورنال لباس مجلسی

مدل لباس مجلسی خارجی

لباس مجلسی 98 رسمی

مدل لباس مجلسی خارجی

نکات شیک پوشی خانم ها

لباس های مد روز بسیار گران قیمت هستند و با هزینه ای که برای خرید این لباس ها پرداخت می کنید می توانید لباس و زیورآلات شیک تر و بیشتری را تهیه کنید و بقیه پول را هم پس انداز کنید. بیشتر برندها فقط به دلیل نام بزرگ خود بدون دلیل گران هستند. گاهی عادت های خود را تغییر دهید و منطقه امن خود را ترک کنید.

مدل لباس مجلسی خارجی

مدل لباس مجلسی زنانه برای خانم ها شیک پوش

مدل لباس مجلسی خارجی

لباس مجلسی خارجی 2019 شیک و لاکچری

مدل لباس مجلسی خارجی

نکاتی برای انتخاب لباس مجلسی

این خیلی خوب اسـت کـه ترس را کنار گذاشته و هرازچندگاهی استایل و نحوه پوشش خودرا کلا تغییر دهیدمجله مد پارس ناز تیپ ها و رنگ هاي جدیدی انتخاب کنید و از تغییرات بزرگ نترسید. برای تغییر، اعتماد بنفس داشته باشید و اجازه ندهید لباسهای شـما، شـما را محدود کنند. این شـما هستید کـه لباس را می‌پوشید، نگذارید لباس ها شـما را بپوشند.

مدل لباس مجلسی خارجی

زیباترین مدل لباس مجلسی خارجی برای خانم خوش استایل

مدل لباس مجلسی خارجی

مدل لباس خارجی دخترانه

مدل لباس مجلسی خارجی

راهنمای خریدد لباس مجلسی

همیشه سعی کنید از لباس ها و رنگ ها و زیورآلاتی کـه همیشه مد هستند داشته باشید. داشتن لباس ها و زیورآلات با رنگ هایي کـه عمومی هستند و طبق معمول با هرنوع تیپی ست می شوند واقعا حیاتی و مهم اسـت. مثلاً:

= شلوارهایی بـه رنگ سیاه و سفید

= شلوار جین آبی

= دامن مشکی کوتاه

= بلوز آستین دار سفید

= بوت زنانه مشکی، سفید، یا قهوه اي سوخته

کفش پاشنه دار سیاه یا سفید یا قرمز، این لباس ها در مواقع ضروری بسیار بـه درد بخور هستند و می توانند تقریباً با هر رنگ و لباس دیگری ست شده و تیپ شـما را کامل کنند.

مدل لباس مجلسی خارجی

لباس مجلسی زنانه اروپایی

مدل لباس مجلسی خارجی

مدل لباس مجلسی و کفش مجلسی

مدل لباس مجلسی خارجی

نکات خرید لباس دخترانه

بـه محض این کـه تیپ و نحوه لباس پوشیدن خودرا تغییر دادید، کمد لباس خودرا تمیز کرده و هر آن چیزی کـه مربوط بـه تیپ قبلی شـما می‌باشد را دور بیاندازید و یا بـه کسی اهدا کنید. هیچ گاه بـه امید روز مبادا، کمد خودرا تبدیل بـه انبار لباس کهنه نکنید. مطمئن شوید کـه از محتویات درون کمد خود رضایت کامل دارید.

مدل لباس مجلسی خارجی

مدل لباس مجلسی دخترانه بلند

مدل لباس مجلسی خارجی

لباس مجلسی 98

مدل لباس مجلسی خارجی

راهنمای انتخاب لباس زنانه

تا بحال دقت کرده‌اید؟ اینروزها استفاده از لباسهای ساده و تک رنگ بسیار پرطرفدار اسـت بـه گزارش پارس ناز این نوع لباس ها می‌تواند زیبایی و سنگینی خاصی بـه ظاهر شـما ببخشد. ولی در هنگام انتخاب لباسهای ساده و تک رنگ، بسیار باید دقیت داشته باشید تا لباس شـما با اندام و رنگ پوست و قد و وزن شـما مطابقت داشته باشد.

مدل لباس مجلسی خارجی

مدل لباس مجلسی ترک

مدل لباس مجلسی خارجی

مدل لباس مجلسی خارجی جدید 1398

مدل لباس مجلسی خارجی

روش انتخاب لباس مجلسی زنانه شیک

شاید قد شما بلند باشد، لاغر باشید و یا پاهای شما بلند و کشیده باشد. اگر این ویژگی ها را دارید باید پوشش شما طوری باشد که ویژگی های مثبت اندام شما نمایان تر باشند. برای مثال پوشیدن مانتویی کـه زیاد بلند نیست، میتواند پاهای شـما را کشیده تر نشان دهد. یا ممکن اسـت چشم هاي آبی زیبایی داشته باشید.

با یک روسری خوش رنگ آبی روشن ساده و بدون طرح و آرایش چشم ملایم، توجهات را می توانید به رنگ چشمان زیبای خود جلب کنید و ترکیب دلنشینی ایجاد کنید. تا جایی که ممکن است از پوشیدن لباس ها روی هم خودداری کنید. برای مصال از پوشیدن چند بلوز روی هم خودداری کنید و در عوض لباس مناسب برای فصل را انتخاب کنید.

مطالب مشابه را ببینید!