گردشگری, سفر مدل لباس, عکس, سریال, آهنگ
مجله تاپ ناز / مطالب خواندنی و اخبار / اخبار ورزشی / شکست پرگل استقلال برابر فولاد در آزادی/ اشتباه مهلک بازیکن تعویضی!

شکست پرگل استقلال برابر فولاد در آزادی/ اشتباه مهلک بازیکن تعویضی!

هفته شانزدهم لیگ برتر

شکست پرگل استقلال برابر فولاد در آزادی/ اشتباه مهلک بازیکن تعویضی!

تیم فوتبال استقلال در روزی که خط دفاعی این تیم عملکرد مناسبی نداشت مقابل فولاد خوزستان تن به شکست داد تا قهرمانی نیم فصل این تیم به بازی آخر کشیده شود.

 

بازی فولاد استقلال

 

به گزارش خبرنگار مهر، آخرین دیدار هفته شانزدهم رقابت های لیگ برتر از ساعت 17:30 امروز چهارشنبه بین تیم‌های استقلال و فولاد خوزستان در ورزشگاه آزادی برگزار شد که این مسابقه در نهایت با نتیجه 3 بر 2 به سود فولاد به پایان رسید.

عبدالله کرمی، آرش افشین و مهرداد جماعتی در دقایق 62 ، 73 و 87 برای فولاد گلزنی کردند و جواد نکونام (از روی نقطه پنالتی) و آرش برهانی در دقایق در دقایق 65 و 75 گل‌های استقلال را وارد دروازه فولاد کردند.

در نیمه اول این مسابقه هر دو تیم نمایش سرد و کسل کننده‌ای را ارائه دادند. با این حال یخ بازی در دقایق پایانی این نیمه و با ضربه اسماعیل شریفات به تیرک دروازه آبی پوشان شکست.

بازی در نیمه دوم روند بهتری گرفت و به نیمه نخست شباهتی نداشت. در این نیمه هر دو تیم موقعیت‌های زیادی را برای باز کردن دروازه حریف به دست آوردند. فشار شاگردان فرکی در این نیمه زودتر جواب داد و آنها در دقیقه62 با ضربه عبدالله کرمی به گل اول رسیدند.

برتری تیم فولاد فقط سه دقیقه ادامه داشت. خطای مهرداد جماعتی مدافع فولاد روی بازیکن استقلال در محوطه جریمه باعث شد تا محسن قهرمانی داور بازی یک ضربه پنالتی به سود استقلال اعلام کند. جواد نکونام موفق شد این ضربه را گل کند تا شادی شاگردان فرکی زیاد دوام نداشته باشد.

با وجود این فولادی‌ها دست از حملات خود بر نداشتند. آنها با استفاده از غفلت مدافعان استقلال در دقیقه 73 توسط آرش افشین به گل دوم رسیدند. هرچند این بار هم برتری فولاد زمان زیادی نداشت و آرش برهانی در دقیقه 75 با یک شوت زیبا و فنی بازی را به تساوی کشاند.

در نهایت این تیم فولاد خوزستان بود که به لطف اشتباه میلاد میداوودی بازیکن تعویضی استقلال فرصت خوبی به دست آورد و مهرداد جماعتی با استفاده از این اشتباه گل سوم را وارد دروازه استقلال کرد. این در حالی است که بازیکنان استقلال معتقد بودند جماعتی توپ را با دستش حمل کرده است. سید مهدی رحمتی دروازه بان استقلال این موضوع را به محسن قهرمانی یادآور شد.

استقلال با این شکست 31 امتیازی باقی ماند و قهرمانی در نیم فصل این تیم به بازی آخر کشیده شد. فولاد خوزستان هم به لطف این پیروزی و با تفاضل گل به رده سوم جدول صعود کرد./مهر

نتایج دیگر بازی‌های هفته شانزدهم:
تراکتورسازی یک آلومینیوم یک
فجر سپاسی صفر پیکان صفر
ملوان 2 پرسپولیس 2
نفت آبادان یک ذوب آهن یک
صبای قم صفر راه آهن یک
گهر دورود صفر مس یک
نفت تهران صفر سایپا صفر
سپاهان 3 داماش گیلان صفر

تعداد رای: 0 و امتیازات: 0