مجله تاپ‌ناز‌

مدلینگ های مشهور زن چگونه تبدیل به سوپر مدل می شوند؟

مدل های زن مشهوری که تبدیل به سوپر مدل معروف شدند

در اینجا سوپر مدل های زیبایی را به شما معرفی می کنیم که خیلی زود توانستند وارد مسیر موفقیت شوند و تبدیل به سوپر مدل شوند. اما چطور این زنان توانستند معروف شوند و تبدیل به چهره جهانی شوند؟ چطور مدلی مانند جی جی حدید از اینستاگرام ماهیانه چند میلیون دلار درآمد دارد؟ البته باید بدانید که این افراد مسیری سخت را پیموده اند تا به اوج معروفیت رسیده اند که در این مطلب بیشتر در مورد آنها می خوانید.

خیلی از جوانان آرزو دارند که مدل شوند و جلوی دوربین عکاسان ژست بگیرند و لبخند بزنند و عکس آنها روی بیلبوردهای شهری دیده شود. اما این شغل و رسیدن به ثروت زیاد کار آسانی نیست و سخت است.

خوشگلترین سوپر مدل ها

شاید هر کدام از این مدل ها فقط 2 دقیقه روی صحنه راه بروند. آنها حق صحبت کردن ندارند و فقط مجاز هستند کمی لبخند بزنند. البته گاهی فقط بتوانند یک سلام بکنند. اگر چه زمان نمایش این مانکن ها خیلی کم است ولی طراحان و کارشناسان مجبور هستند در همین مدت کم توانایی این مدل ها را محک بزنند و مدل های حرفه ای تر را از مدل های معمولی تشخصی بدهند.

خوشگلترین سوپر مدل ها

آموزش راه رفتن در فشن شوها را باید از هفته های قبل از روز اجرا آغاز کنند. مدل های مجبور می شوند که از 12 هفته قبل، آموزش های خاص را آغاز کنند. بـه گفته یکی از انها: «مـا همیشه در حال ورزش و تمرین هستیم اما از هفته ها قبل از نمایش، تمرینات سخت تری را آغاز می‌کنیم. بـه بیان دیگر، مـا برای روز نمایش خودکشی می‌کنیم.»

خوشگلترین سوپر مدل ها

لي‌لي آلدریج، مدل آمریکایی ویکتوریا سیکرت، از یک ماه قبل از نمایش، 6 روز در هفته ورزش میکند. ورزش هاي او شامل ورزش هاي کششی و هوازی ست. آدریانا لیما، مدل مشهور برزیلی، نیز پایش را فراتر میگذارد و تمرینات خود رابه دو بار در طول روز افزایش میدهد.

خوشگلترین سوپر مدل ها

مشهور ترین باشگاهی کـه تمام مدل ها دوست دارند در آن ورزش کنند و طبق معمول هم تمرینات شان را در آنجا انجام میدهند، باشگاه «Gotham» در نیویورک اسـت.

خوشگلترین سوپر مدل ها

یکی از ورزش هاي مورد علاقه اکثر مدل ها، «ModelFit» اسـت. دراین نوع ورزش، کـه بیشتر کششی ست، بدن عرق نمی‌کند اما برای تناسب اندام بسیار مناسب اسـت. کارلی کلاوس از جمله ستاره هایي ست کـه اغلب اوقات این ورزش را انجام می‌دهد.

خوشگلترین سوپر مدل ها

غذاهایی کـه آن ها مصرف میکنند، بسیار سالم اسـت. اگر بـه صفحه اینستاگرام انها نگاهی بیاندازید خواهید دید کـه در بشقاب شان تنها مواد غذایی سالم و مقوی وجوددارد. بعنوان مثال این عکسی اسـت کـه کارلی کلاوس از بشقاب غذای خود منتشر کرده اسـت: املت سفیده تخم مرغ و گریپ فروت

خوشگلترین سوپر مدل ها

اگر تغییری در وزن انها رخ دهد، بـه سرعت باید وزن شان رابه حالت قبل بازگردانند. مثلاً آنجلا لیندوال، برای از بین بردن اضافه وزن پس از بارداری اش، تنها کلم، اسفناج و برگ چغندر میخورد.

خوشگلترین سوپر مدل ها

رژیم غذایی آدریانا لیما بسیار سخت اسـت. او تنها مجاز اسـت کـه شیک پروتئین، ویتامین و مقدار زیادی آب در طول روز بنوشد. او از 9 روز قبل از اجرای نمایش نیز مواد غذایی جامد را از رژیم غذایی اش حذف و تنها مایعات مصرف میکند. از 2 روز قبل از اجرا نیز تنها آب مینوشد!

خوشگلترین سوپر مدل ها

آدریانا لیما از 12 ساعت قبل از اجرا، حتی آب همدیگر نمی‌نوشد. او میگوید: «حتی نخوردن آب هم می‌تواند روی وزن تاثیر بگذارد. او می‌گوید: «مـا گاهی با نخوردن آب می‌توانیم تا 3.5 کیلو گرم از وزن مان را کاهش دهیم.»

خوشگلترین سوپر مدل ها

در مواقع ضروری، مانکن ها با متخصص تغذیه، در مورد این‌کـه چگونه در کمترین زمان ممکن بیشترین درصد چربی خودرا کم کنند، مشورت می‌کنند.

خوشگلترین سوپر مدل ها

انها قبل از اجرا، ساعت هاي زیادی را صرف آماده شدن می‌کنند. اما این زمان هم بستگی بـه مدل آرایش آن ها دارد. بعنوان مثال در عده اي از فشن شوها، مدل ها باید حالت طبیعی چهره خودرا داشته باشند، در حالیکه در برخی دیگر باید تن خودرا برنزه کنند یا تغییرات اساسی بـه چهره خود دهند کـه مسلما زمان بیشتری می‌برد.

خوشگلترین سوپر مدل ها

چهره و بدن آن ها همیشه آن چیزی نیست کـه مردم میبینند. بلکه آن ها بـه کمک گریم نه تنها صورت، بلکه بدن خودرا نیز تغییر می‌دهند.

خوشگلترین سوپر مدل ها

رنگ پوست آن ها نیز بسیار تغییر می‌کند. پوست آن ها طبق معمول چند درجه برنزه تر از انچه در واقعیت اسـت، میشود.

خوشگلترین سوپر مدل ها

آماده شدن آن ها برای یک شو، آن قدر طول میکشد کـه انها خودشان رابا گوشی شان مشغول می‌کنند تا گذر زمان را احساس نکنند.

خوشگلترین سوپر مدل ها

انها در پشت صحنه، شیطنت هاي خودرا دارند.

خوشگلترین سوپر مدل ها

در روزهای فشن شو، آن ها باید در آن واحد چند کار رابا هم انجام دهند. تعویض لباس، آرایش صورت، آرایش مو، گفتگو… اگر چـه آن روز، روز فوق العاده اي اسـت اما واقعا برایشان کسل کننده اسـت.

خوشگلترین سوپر مدل ها

یک روز پس از فشن شو، آن ها نفس اسانی میکشند و هر کاری کـه دوست داشته باشند را انجام می دهندبه گزارش پارس ناز بعنوان مثال کایلی کلاوس، همیشه یک روز پس از نمایش، پیتزا می‌خورد. اما این موضوع تنها برای همان روز اسـت زیرا انها باید برای شوهای بعدی خود بار دیگر آماده شوند.

خوشگلترین سوپر مدل ها

مدل ها طبق معمول زود خودشان را از این حرفه بازنشست میکنند، زیرا مادلینگ انها را از زندگی کردن محروم می‌کند. انها باید از غذاهایی کـه دوست دارند دست بکشند، هر شب خود رابه جای این‌کـه با دوستان شان خوش بگذرانند، در باشگاه هاي ورزش صرف کنند و… بـه گفته یکی از انها: «کار مادلینگ یک کار فول تایم اسـت. مثل این اسـت کـه مـا دریک شرکت استخدام شده ایم و هرروز بـه دفتر کارمان میرویم.»

خوشگلترین سوپر مدل ها

اما با تمام این سختی ها، حرفه مادلینگ نه تنها برای فرد جذابیت ظاهری می آورد، بلکه درآمد بالایی را نیز بـه همراه دارد. سوپرمدل ها، جدا از سختی هایي کـه می‌کشند، پول خوبی بـه دست می آورند. هر چـه باشد انها هم ستاره اند، ستاره هایي کـه روی صحنه هاي مد و فشن می درخشند.

 

معرفی 10 مدل معروف که سوپر مدل شدند + عکس

شاید شما هم یکی از افرادی باشید که به صنعت مدلینگ و مدل شدن علاقه داشته باشید و بخواهید وارد این صنعت شده و یا اطلاعات خود را درباره آن کامل کنید. همچنین خوب است در بازار شلوغ مدل شدن بهترین مدل …

شاید شما هم یکی از افرادی باشید که به صنعت مدلینگ و مدل شدن علاقه داشته باشید و بخواهید وارد این صنعت شده و یا اطلاعات خود را درباره آن کامل کنید. همچنین خوب است در بازار شلوغ مدل شدن بهترین مدل های زن این چند سال اخیر را نیز بشناسید. همراه ما باشید تا هر آنچه درباره صنعت مدلینگ لازم به دانستن است را بدانید.

مانکن کیست؟

بد نیست ابتدا به سراغ یک تعریف کلی از مانکن برویم. تعریف عمومی مانکن ها به این صورت است که مانکن شخصی است که مدل های هنری، فشن یا آگهی های تبلیغاتی را با حالت و ژستی خاص نمایش می دهد. دیگر زمان آنکه مدل ها را تنها به واسطه زیبایی انتخاب کنند گذشته است. زیبایی تنها یکی از چند معیار مهمی است که بودن یا نبودنش یک امتیاز مثبت تلقی می شود. قدرت یک مدل در این عرصه نیز به موارد مختلفی غیر از زیبایی مربوط می شود. حال ما به بررسی ده مدل زن برتر در زمینه مدل شدن می پردازیم آن ها را علاوه بر زیبایی بر جوانب دیگر نیز مورد بررسی قرار خواهیم داد و در مقاله بعدی در مورد 10 مدل مرد برتر جهان صحبت خواهیم کرد ما را دنبال کنید.

ده مدل زن برتر جهان

در این بخش به ترتیب و از بالا مدل های برتر زن را در عرصه جدید  بررسی می کنیم. با این لیست شما می توانید به سادگی با بیشتر این افراد آشنا شده و به دلیل مشهور بودن آن ها در زمینه مدل شدن نیز آشنا شوید.

1- جی جی حدید

این مدل آمریکایی فلسطینی یکی از زیباترین و پر نفوذ ترین مدل ها و در واقع سوپر ها در دنیای مدل شدن می باشد. جی جی حدید با 179 سانتی متر قد و وزن 57 کیلوگرمی توانسته یکی از خوش اندام ترین ها نیز در این عرصه لقب بگیرد. دلیل موفقیت این مدل جوان 23 ساله را می توانید حضور پر رنگ وی در شو های مختلف دانست. همچنین وی حضور پر رنگی در کمپین های تبلیغاتی و دیگر فعالیت های مهم در عرصه مدل شدن دارد که باعث چهره شدن بیشتر وی گردیده است.لقب زیباترین مدل زن نیز کاملا برازنده وی می باشد.

خوشگلترین سوپر مدل ها

2- میراندا کر

یکی از زیباترین سوپر مدل های زن در عرصه مدل شدن. می توان وی را با اختلاف بسیار کم نسبت به جی جی در رده دوم لیست قرار داد. وی یکی از زیبا ترین و معروف ترین فرشته های ویکتوریا سیکرت نیز می باشد. وی با 175 سانتی متر قد، 53 کیلوگرم وزن و سی و پنج سال سن از سال 1996 فعالیت حرفه ای خود را آغاز کرده است. می توانید این مدل را به عنوان یکی از گرانترین مدل های جهان نیز به شمار بیاورید.

خوشگلترین سوپر مدل ها

3- هیلاری رودا

سومین سوپر مدل معروف در عرصه مدل شدن هیلاری رودا می باشد. وی سی و یک سال سن دارد و با قد 1.80 سانتی متر و وزن 57 کیلوگرم، توانسته است یکی از محبوب ترین چهره های ویکتوریا سیکرت لقب بگیرد. دلیل مشهور و محبوب بودن وی نیز حضور در کمپین های تبلیغاتی مختلف می باشد که شهرت را برای وی به ارمغان آورده است. همچنین می توانید وی را در لیست گرانترین مدل های زن دنیا نیز در عرصه مدل شدن یا مدلینگ قرار دهید.

خوشگلترین سوپر مدل ها

4- آدریانا لیما

یک مدل برزیلی بسیار زیبا و جذابT تعریفی خوب برای آدریانا لیما می باشد. وی تمام ویژگی هایی که یک مدل باید داشته باشد را داراست. از قد بلند و کشیده تا زیبایی خیره کننده. آدریانا دارای قد 178 سانتی متر و وزن 53 کیلوگرم از مدل های مشهور و دوست داشتنی ویکتوریا سکرت است.وی با 37 سال سن و همچنین دارا بودن دو فرزند هنوز هم معروف ترین مدل زن در عرصه مدل شدن می باشد.

خوشگلترین سوپر مدل ها

5- بلا حدید

وقتی صحبت از ژن خوب به میان میاید می توانید خانواده حدید را مثال بزنید. بلا حدید خواهر جی جی حدید است که وی نیز یکی از مدل های سرشناس این روز ها در فشن شو های مختلف و کمپین های تبلیغاتی گوناگون می باشد. با قد 175 سانتی و وزنی 56 کیلوگرمی نمونه فوق العاده ای از یک مانکن خوش اندام به شمار می رود.

خوشگلترین سوپر مدل ها

6- کندال جنر

اگر بخواهید از نظر میزان ثروت و درآمد مدل ها را دسته بندی بندی کنید کندال جنر در صدر لیست می باشد. وی با 179 سانتی متر قد و 54 کیلوگرم وزن، توانست از راه مدل شدن 22 میلیون دلار را در سال 2017 بدست بیاورد. از دلایل معروفیت وی می توان به خانواده ثروتمند و معروف وی یعنی کارداشیان ها اشاره نمود. تعداد فالور های این مدل جوان در اینستاگرام 92 میلیون می باشد که از راه تبلیغات توانسته است این درآمد را در طول یک سال بدست بیاورد.

خوشگلترین سوپر مدل ها

7- داوتسن کروس

قدی بلند، چشمانی زیبا و چهره ای جذاب از ویژگی های داوتسن است که وی را به بهترین مدل زن در ویکتوریا سیکرت تبدیل کرده است. داوتسن کروس با قد 179 و 54 کیلوگرم وزن، همچنین با 33 سال سن مادر دو فرزند می باشد که این موضوع چیزی از زیبایی و اندام زیبای وی کم نکرده است. و هنوز هم یکی از رشته های زیبای ویکتوریا سیکرت در زمینه مدل شدن می باشد .

خوشگلترین سوپر مدل ها

8- ژیزل بوندشن

ژیزل بوندشن با قد 180 و وزن 57 کیلوگرم، از مدل های مشهور زن می باشد. وی با درآمدی 17.5 میلیون دلاری توانسته است به یکی از پر درآمد ترین مدل های زن در عرصه مدل شدن و مدلینگ تبدیل شود. دلیل این درآمد بالای وی نیز حضور در 1200 عکس که بر روی مجلات و سایر سایت ها و یا بیلبورد های تبلیغاتی چاپ شده است؛ می باشد. همچنین کمپانی های مختلف عطر، کفش و جواهرات نیز قرارداد های مختلفی را با این مدل 37 ساله بسته اند.

خوشگلترین سوپر مدل ها

9- ایرینا شایک

ایرینا شایک با قد 178 سانتی متر و وزن 55 کیلوگرم از مدل های برتر زن جهان می باشد که مطمئنا همه وی را به خاطر رابطه بی سرانجامش با فوتبالیست معروف کریستین رونالدو می شناسند. وی اصالتی روسی دارد و با 33 سال سن می توان وی را در لیست بهترین مدل های زن در زمینه مدل شدن قرار داد.

خوشگلترین سوپر مدل ها

10- نائومی کمپل

یکی از شناخته شده ترین و معروف ترین مدل های زن در زمینه مدل شدن یا مدلینگ می باشد. وی با قد 177 سانتی متر، وزن 58 کیلوگرم و با 48 سال سن هنوز نیز با جدیت تمام به کار مدلینگ مشغول بوده و یکی از چهره های سرشناس این روز های صنعت مدلینگ به شمار می رود.همچنین در لیست گران ترین مدل های جهان نیز می توان نام نائومی را دید .

خوشگلترین سوپر مدل ها

 

 

مطالب مشابه را ببینید!