مجله تاپ‌ناز‌

مدل گردنبند فانتزی | راهنمای انتخاب گردنبند فانتزی دخترانه و زنانه شیک

در این مطلب از سایت تاپ ناز مدل های گردنبند فانتزی دخترانه شیک را در انواع طرح ها مشاهده می کنید. گردنبند فانتزی یکی از اکسسوری های محبوب برای خانم های جوان است و به دلیل طرح های خاص و جوان پسندی که دارند بسیار مورد استفاده قرار می گیرند. گردنبند فانتزی از هر جنسی تولید می شود، می تواند از فلزات گران قیمت مانند طلا و نقره باشد و یا از ترکیب فلز و چوب باشد. در اینجا شیک ترین مدل های گردنبند فانتزی را می بینید.

انواع مدل گردنبند فانتزی و نکاتی برای انتخاب گردنبند فانتزی

مدل گردنبند فانتزی

مدل های گردنبند فانتزی خاص

مدل گردنبند فانتزی

طرح های شیک مدل گردنبند فانتزی

مدل گردنبند فانتزی

شاید برای شما سوال باشد که چه آویزی مناسب فرم بدن شما است. با چه آویزی لباس ها ست می شوند؟ نمی توانید گردنبند را به صورت اتفاقی انتخاب کنید و انتظار داشته باشید که با لباس و فرم بدن شما همخوانی داشته باشد. در هنگام انتخاب آویز، باید قد، صورت، فرم گردن، فرم بدن و نوع لباس خود را مد نظر داشته باشید.

مدل گردنبند فانتزی

انواع مدل گردنبند فانتزی شیک

مدل گردنبند فانتزی

عکس مدل گردنبند شیک زنانه و دخترانه

مدل گردنبند فانتزی

اگر قد شما کمتر ازسانتی متر است بهتر است از گردنبند آویز استفاده نکنید. اگر کوتاه قد هستید و می خواهید از گردنبند آویز استفاده کنید، گردنبندهای آویز گوتاه که بالای ترقوه قرار می گیرند را به تن کنید. افراد بلند قد می توانند از گردنبندهای آویز با سایزهای مختلف استفاده کنید. گردنبندهای آویز که پایین ترقوه قرار می گیرند، برای افراد قد بلند مناسب می باشند.

مدل گردنبند فانتزی

انواع مدل گردنبند فانتزی

مدل گردنبند فانتزی

شیک ترین مدل های گردنبند فانتزی

مدل گردنبند فانتزی

توجه داشته باشید کـه اندازه ي خود آویز، در انتخاب شـما تاثیری ندارد.بـه فرم صورت خود توجه کنید، گردنبند آویز بیشتر برای صورت هاي بیضی، گرد یا قلبی مناسب اسـت. بـه آینه نگاه کنید و ببینید صورت شـما بـه چـه شکل اسـت. اگر صورت شـما گرد اسـت، از گردنبندهای آویز بلند استفاده کنید. آویزهای سنگین، زنجیر رابه سمت پایین می آورند.

مدل گردنبند فانتزی

راهنمای خرید دگردنبند دخترانه

مدل گردنبند فانتزی

مدل گردنبند شیک دخترانه

مدل گردنبند فانتزی

اگر صورتتان خیلی گرد اسـت، از زنجیرهایی کـه کمی کوتاه تر هستند با آویزهای سبک تر استفاده کنید. مجله مد پارس ناز در مورد صورت هاي خیلی گرد باید کاری کنید کـه شکل کلی گردنبند آویز گرد بوده و با فرم صورت تان همخوانی داشته باشد. اگر صورت تان بیضی ست، میتوانید از تمام گردنبندهای آویز استفاده کنید. شـما همچنین باید بـه فرم گردن خود نیز توجه کنید.

مدل گردنبند فانتزی

گردنبند دخترانه اسپرتمدل گردنبند فانتزی

خرید گردنبند دخترانه شیک

مدل گردنبند فانتزی

اگر چاق هستید، از گردنبندهای آویز با آویزهای درشت استفاده نکنید تا نگاه دیگران بـه سینه جلب نشود. در عوض می‌توانید آویزهای ظریف و کوچک را انتخاب کنید.بـه گزارش پارس ناز مثلاً میتوانید بجای یک آویز بزرگ تزیینی، از یک آویز کوچک دایره اي استفاده کنید. آویزهای کوچک، توجه دیگران رابه سینه جلب نمیکنند.

مدل گردنبند فانتزی

عکس گردنبند دخترانه فانتزی

مدل گردنبند فانتزی

گردنبند فانتزی طلا

مدل گردنبند فانتزی

پیشنهاد بعدی مـا این اسـت کـه، یقه اسکی بپوشید! گردنبندهای آویز عموما ترکیب زیبایی رابا لباسهای یقه اسکی ایجاد می‌کنند «مخصوصا در ماه هاي سرد سال». میتوانید از گردنبندی کـه با رنگ لباستان منطبق اسـت استفاده کنید. اگر کوتاه یا چاق هستید، از گردنبندهای آویز کوتاه تر استفاده کنید.

مدل گردنبند فانتزی

مدل های گردنبند دخترانه فانتزی

مدل گردنبند فانتزی

مدل گردنبند فانتزی دخترانه

مدل گردنبند فانتزی

لباس یقه هفت بپوشید، بعضی از افراد ترجیح می دهند تا گردنبند آویز روی پوست بدنشان قرار بگیرد. اگر جزو این دسته از افراد هستید، می توانید از لباس یقه هفت به همراه گردنبند آویز خود استفاده کنید. باید مراقب باشید که زنجیر گردنبندتان خیلی بلند نباشد. اگر گردنبندتان خیلی بلند باشد، باید از یقه هفت خیلی باز و عمقی استفاده کنید تا گردنبند بر روی پوست شما قرار بگیرد.

مطالب مشابه را ببینید!