مجله تاپ‌ناز‌

سریال فضیلت خانم ؛ خلاصه داستان قسمت آخر و عکس بازیگران سریال

سریال فضیلت خانم

سریال فضیلت خانم

داستان قسمت آخر و عکس بازیگران سریال فضیلت خانم

سریال فضیلت خانم ( فضیلت خانم و دخترانش ) fazilet Hanim ve Kizlari محصول سال 2017 کشور ترکیه است که داستانی جالب دارد.

سریال فضیلت خانم

خلاصه داستان قسمت آخر سریال فضیلت خانم

فضیلت خانم زنی است که کل عمرش ارزو داشته که ثروتمند شود و همه چیز داشته باشد که تا به حال اینطور نشده است.

برای رسیدن به ثروت زیاد و رسیدن به آرزوی دیرینه اش دخترانش را وسیله ای برای رسیدن به خواسته اش می کند و سعی دارد که به واسطه دخترانش به پول برسد. تلافی خشم و نفرت اش را نسبت به زندگی، و حساب کتاب خود را با گذشته اش، و وقوع آرزوهایش را به وسیله ی دخترانش و سوء استفاده از کاخ نشینان خانواده ی ثروتمند به انها دست پیدا کند.

 

در قسمت آخر سریال فضیلت خانم

سینان میمیره،همه فکر میکنند کاظم خان مرده ولی در در اثر تصادفی که کرده توسط یک محلی پیدا شده و مداوا میشه .
اجه چون از یاسین بارداره کاظم خان سعی میکنه اونو زیر بال و پر خودش بگیره ولی با گذشت زمان با یاسین زندگی میکنه.
کاظم خان بعد از چندی فلج شده و اجازه میده سینان و اجه در کاخ او در کنار کاظم خان زندگی کنند.
خزان که عاشق و شیفته سینان بود با برادر سینان (یاقوز) ازدواج میکنه.
یاسمن و بیرونش میکنن اجه با بچه اش میره ملاقات اگمن بزرگ که تو اسایشگاه هست.
بعد پدر واقعی بچه اش میاد دنبالش میگه بیا با هم باشیم اجه میگه باید فکر کنم شاید بعدا با هم زندگی کنیم سلین هم خودکشی میکنه.
یاز و حازان بهم میرسن یاسمینم یه دختر داره هیشکی نمیدونه از یوکانم حامله میشه وبهم برمیگردن سلین بچه ی اجه را میخاد بکشه که بقیه سر میرسن و اونم خودکشی میکنه.

اما دیدگاه کاربران سایت تاپ ناز :

نگین : یاسمین میمیره و اجه و یاسین با هم میمونن کاظم هم فلج میشه و در کنار اینا توی ویلا زندگی میکنه سینان بدبخت میشه اما دوباره یاز بهش کمک میکنه و یاز و خزان به هم میرسن

محمد یاسین : سینان اصلا نمیمیره کاضم هم فلج میشه و با اجه و یاسین تو ویلا زندگی میکنن خزان و یاووز هم به هم میرسن مسخره ها هیچی نمیدونید فقط الکی یه چیزی از خودتون میگید

ساعدی : سینان که نمیمیره فکر کنم با سلین اشتباه گرفتن اون سلینه که خودکشی میکنه

نیلوفر : من فقط میدونم یاز پسر اون زنه اس..قبلا فک کنم تو یه کانال ترکیه ای میذاشته گفتم بپرسم شاید کسی خبر داره اگه اخرش بد تموم میشه نبینم.

پریسا : من تا آخرش دیددددم.حازان سینانو ترک میکنه بخاطر یاز  و انگشترشو بهش میده و میره آلمان .شبی که داره میره آلمان نیل صدای ضبط شده اعتراف حازانو به سینان نشون میده ولی سینان فکر میکنه این عشق ی طرفه و از طرف حازانه.

ناراحت میشه و میره با حازان دعوا کنه که یازو اونجا میبینه و بهش با عصبانیت میگه من امشب به برادریمون خندم میگیره.بعدش میره مشروب میخوره و توی عالم مستی خودکشی میکنه از دره با ماشین خودشو پرت میکنه مایین..ولی زنده میمونه  فقط ایست قلبی میکنه.حازان توی هواپیما از طریق اینترنت که پخش آنلاین خبرها بوده (هنوز بلند نشده هواپیما)میفهمه و به یاز هم که تویی فرودگاه بوده خبر میدن.

سینان خونریزی مغزی کرده و توی کماست.

ی بار قلبش وایمیسته که یاز نجاتش میده.بعد چندروز بهوش میاد و وقتی توی بیمارستان یاز و حازانو میبینه بهشون دست میده و میگه داداش قهرمانم و عشق خوشگلم و بعدش که به دستای حازان نگاه میکنه میگه انگشترت کو و همه شوکه میشن.بعد دکتر میاد میگه دچار فراموشی شده و باید زندگیشو از جایی که یادشه ادامه بده.

باباشون با حازان و یاز صحبت میکنه و اونا هم قول میدن تا خوب شدن سینان چیزی به سینان نگن(همش نقشه سینان بوده و فراموشی نگرفته و دکتررو خریده)بعدش که میاد خونه فضیلتو تهدید میکنه و میگه حازان باید بیاد توی این خونه و با من زندگی کنه و بفهمه بین دوبرادر نمیتونه بمونه(اینجاست که فضیلت میفهمه سینان مریض نیست)بعدش سینان لباس عروس میفرسته برای حازان پیش یاز و خلاصه اذیتش میکنه و نیل رو هم از خونشون میندازه بیرون(نیل هم میفهمه سینان مریض نیست میاد به حازان بگه ولی فضیلت نمیذاره چون سینان گفته بود اگه  کسی بفهمه من دارم نقش بازی میکنم آبروی حازانو توی کل ترکیه میبرم).

بعدش سینان حازانو میبره اون خونه ای که یاز ی بار زندانیشون کرده بود تا آشتی کنن به عبارتی میدزده.اونجا حازان قائمکی زنگ میزنه به اجه میگه و کمک میخواد و اجه هم وقتی میبینه سینان گوشیشو خاموش کرده زنگ میزنه به یاز.

اونجا سینان به حازان میگه که نقش بازی میکرده (یعنی حازان میفهمه و سینان هم بازیشو عوض میکنه)و وقتی صدای یازو میشنوه به حازان میگه اگه باهاش نمونه به یاز میگه مادرش کیه و خریده شده و حازان هم قبول میکنه.بعدش نیل میاد بهش میگه عشق حازان ی طرفه نبوده و سینان میره از طریق فیلمای دوربین مداربسته هتل اونجایی که حازان و یاز همدیگرو بوسیدنو میبینه و عصبانی میشه و میگه دیگه برادری بین ما تمومه و نقشه انتقام میکشه.

فیلمو ادیت میکنه و اونجایی که حازان هم یازو بوسیده رو حذف میکنه و تو اینترنت پخش میکنه و وانمود میکنه یکی دیگه پخش کرده و خودش تازه متوجه خیانت یاز شده و دعواشون میشه و وقتی وسایلشو جمع میکنه و میره بیرون میبینه خبرنگارها بیرونن(از طرف سینان اومده بودن تا آبروشو ببره).ادامشو دیگه خودتون باید ببینید.قشنگ میشه.آخرش خوب تموم میشه ولی برای سلین و جمیله نه

قسمت آخر سریال فضیلت خانم

 

 

سریال فضیلت خانم

معرفی بازیگران سریال فضلت خانم

نازان کسال Nazan Kesal در نقش فضیلت خانم

فضیلت خانم در این سریال قصد دارد که دخترانش پولدار شوند و زندگیشان مانند او نشود. او مدام سختی های زندگی فقیرانه را به دو دخترش خزان و اجه گوشزد می کند ولی خزان زیاد با او موافق نیست.

سریال فضیلت خانم

دنیز بایسال Deniz Baysal در نقش خزان

خزان دختر فضیلت است که دل خوشی از مادرش ندارد. او با مادرش هم عقیده نیست و مدام با مادرش بحث دارد! خزان بین عشق دو برادر گیر کرده است. از طرفی خودش سینان را دوست دارد و از طرفی دیگر یاووز بیشتر هوای او را دارد و او را دوست دارد ولی خزان متوجه نیست.

سریال فضیلت خانم

چاغلار ارطغرول Caglar Ertugrul در نقش یاووز

یاووز پسر اصلی خانواده نیست و مادرش کریمه نام دارد. او عاشق خزان است.

سریال فضیلت خانم

ماهیر گونشیرای Mahir Günsiray در نقش جلال

سریال فضیلت خانم

تولگا گلوچ Tolga Güleç در نقش گوکهان

سریال فضیلت خانم

هازال تورسن Hazal Türesan در نقش یاسمین

سریال فضیلت خانم

آلپ ناوروز Alp Navruz در نقش سینان اجه

سریال فضیلت خانم

بخوانید : عکس های سینان و همسر واقعی اش

افرا ساراچوگلو Afra Saraçoglu در نقش اجه

سریال فضیلت خانم

ادریس نبی تاکسان Idris Nebi Taskan در نقش یاسین

سریال فضیلت خانم

اجم بالاتاسی Ecem Baltaci در نقش سلین

سریال فضیلت خانم

گولچین گوونچ Gülçin Güvenç در نقش نرمین

سریال فضیلت خانم

تورکان کلیچ Türkan Kiliç در نقش کریمه ییلدیز

سریال فضیلت خانم

سوینچ ارول Sevinç Erol در نقش شوکری

سریال فضیلت خانم

عکس های سریال فضلت خانم

در این قسمت هم عکس هایی از سریال فضیلت خانم را به همراه تصاویر پشت صحنه مشاهده می کنید.

سریال فضیلت خانم سریال فضیلت خانم سریال فضیلت خانم سریال فضیلت خانم سریال فضیلت خانم سریال فضیلت خانم سریال فضیلت خانم

مطلب موجود نیست

مطالب مشابه را ببینید!