مجله تاپ‌ناز‌

قرص افزایش میل جنسی زنانه | اشنایی با انواع قرص ویاگرای جنسی زنانه

قرص ویگرا زنانه به منظور افزایش میل جنسی و رفع عضی از اختلالات جنسی مود استفاده قرار می گیرد. قرص های افزایش میل جنسی زنان با نام های مختلف مانند قرص پروسترا و قرص فلیبانسرین موجود هستند.

سردمزاجی جنسی یکی از مشکلاتی است که هم روی روابط احساسی بین زن و مرد و هم روی تمام جنبه های عاطفی زندگی تاثیر می گذارد. این اختلال در خانم ها نسبت به مردان شیوع بیشتری دارد. سرد مزاجی می تواند به دنبال خود مشکلات دیگری مانند افسردگی، تا امیدی و … هم داشته باشد. خوشبختانه امروزه با پیشرفت علم پزشکی، داروهای مختلفی برای رفع مشکلات تولید شده است و در بازار موجود است. این داروها تا حد زیادی می توانند مشکلات جنسی را رفع کنند ولب مصرف خودسرانه آنها اصلا توصیه نمی شود.

علاوه بر مصرف دار، تکنیک های مختلفی هم برای رفع سرد مزاجی وجود دارد. برای این کار باید ابتدا سبک زندگی را تغییر دهید. برای این کار توصیه می شود خوراکی های ناسالم و مصرف الکل را از زندگی خود حذف کنید. شیوه زندگی و ورزش کردن هم می تواند در این مورد موثر باشد. اگر با تمام تااش هایی که برای بهبود رابطه جنسی خود انجام داده اید باز هم سرد مزاج هستید به شما پیشنهاد می کنیم که از بعضی از داروها برای افزایش میل جنسی استفاده کنید. در ادامه به بعضی از این داروها که به قرص ویاگرای زنانه مشهور هستند، شما را آشنا می کنیم.

قرص افزایش میل جنسی زنانه

معرفی قرص های ویگارای زنانه برای افزایش میل به رابطه جنسی

۱. قرص پرووسترا

قرص افزایش میل جنسی زنانه

قرص پرووسترا به نام قرص ویاگرای زنانه Women Viagra هم شناخته می شود؛ یکی از انواع قرص افزایش میل جنسی ست که ساخت اسپانیا و یا آمریکا است. این قرص یک قرص ترکیبی گیاهی است که باعث تعادل هورمون های بدن و گشاد شدن عروق خونی می شود و لذت جنسی را افزایش می دهد و رسیدن به ارگاسم را در خانم ها آسان می کند. این قرص با ادعای افزایش میزان لغزندگی واژن سعی می کند به داشتن یک رابطه جنسی لذت بخش در خانم ها کمک ند. مصرف این قرص، علاوه بر برطرف کردن سرد مزاجی در زنان، قاعدگی را منظم میکند و باعث کاهش دردهای دوران قاعدگی می شود..

حوه مصرف این قرص : قرص پرووسترا را باید روزانه یک عدد نیم ساعت پس از غذا خوردن مصرف کرد و در خانم ها باردار و یا شیرده اصلا نباید مصرف شود.


۲. قرص فلیبانسرین

قرص افزایش میل جنسی زنانه

 

قرص فلیبلنسرین یا Addyi یکی دیگر از داروهایی است که به آن ویاگرای زنانه می گویند. به نظر می رسد که مصرف این قرص باعث افزایش خونرسانی در ناحیه کلیتوریس زنان، افزایش ترشحات واژن و شل کردن عضلات آن، تحریک و رسیدن به ارگاسم زنان را ساده تر می کند. لازم به ذکر است که این دارو وقتی برای رفع مشکلات جنسی خانم ها موثر است که آنها از هیچ گونه مشکل جسمی خاص، روانی و عاطفی در زندگی زناشویی خود رنج نبرند. در واقع نباد انتظار داشت مصرف این دارو بتواند هر گونه اختلال جنسی را با هر علتی را درمان کند. با این وجد برای رفع کردن سردمزاجی که ناشی از نارسایی خون به اندام جنسی باشد موثر است. فلیبانسرین باعث افزایش خون به سمت ناحیه واژینال می شود و در نتیجه مصرف کننده برای انجام عمل جنسی، آمادگی بیشتری پیدا می کند.

استفاده از این دارو برای خانم ها توسط اف دی ای مورد تایید نیست و خیلی از پزشکان آن را برای خانم ها تجویز نمی کنند.

عوارض این دارو شامل : فشار خون، تنگی نفس، گر گرفتگی و دردهای عضلانی می باشد.

نحوه مصرف این دارو : برای اینکه این دارو موثر باشد، باید هر روز آن را مصرف کنید و در زمان مصرف این دارو مصرف نوشیدنی الکلی مجاز نیست.

مطالب مشابه را ببینید!