مجله تاپ‌ناز‌

در نخستین رابطه جنسی خود این 5 کار را انجام ندهید!

در نخستین رابطه جنسی خود این 5 کار را انجام ندهید!

در نخستین رابطه جنسی خود این 5 کار را انجام ندهید!

در اولین رابطه جنسی نباید این کارها را بکنید!

این مقاله مخصوص خانم ها است. می دانید در نخستین رابطه جنسی چه کارهایی را نباید انجام دهید؟ خانم هایی که بکاره هستند و یا می خواهند با یک فرد جدید رابطه جنسی داشته باشند استرس و اصطراب زیادی دارند. شما شاید سعی می کنید که همه چیز مرتب باشد و طبق برنامه پیش برود و از قبل فکر همه چیز را کرده اید ولی باز هم ممکن است کار اشتباهی کنید که در این مطلب این کارهای اشتباه را به شما می گوییم.

پیشگیری از بارداری را به او واگذار نکنید!

این درست است که در هر رابطه جنسی مرد هم باید نگران این موضوع باشد و با خود کاندوم داشته باشد ولی در تهایت حقیقت این است که این شما هستید که باید مواطب باشید باردار نشوید. علاوه بر پیشگیری از بارداری، کاندوم از انتقال بسیاری از بیماری های مقاربتی هم جلوگیری می کند. اگر می خواهید صبح روز بعد خود را در میان مشکلات عظیم و نگرانی نبینید پس بهتر است مراقب باشید.

هنگام آمیزش جنسی گریه نکنید

بعضی از خانم ها در هنگام آمیزش جنسی اشک در چشم هایشان جمع می شود و گریه می کنند که این به دلیل ترشح اندروفین در بدن می باشد. ولی سعی کنید به هر شکلی که می توانید جلوی گریه کردن خود را بگیرید. گریه کردن باعث می شود که شریک جنسی شما فکر کند در حال آسیب زدن و اذیت کردن شما است و یا اینکه شما مشکل روانی دارد.

عروسک های خود را نشان او ندهید

شاید این مورد کمی عجیب باشد مخصوصا اگر فردی را به تازگی ملاقات کرده اید، بهتر است شما را به عنوان یک بچه نابالغ نبیند. به همین دلیل شاید بهتر است که عروسک ها و اسباب بازی های خود را از جلوی چشم بردارید.

فکر نکنید همه شبیه هم هستند

ممکن است در هنگام سکس پیش خود تصور کنید که فردی که الان با او هستید همان چیزهایی را دوست دارد که همسر سابق شما و یا شریک جنسی قبلی شما هم دوست داشته است ولی این باور غلط است.

تمام ورق های خود را رو نکنید

سعی کنید در هنگام اولین رابطه جنسی خود خیلی شلوغ نکنید. هدف این است که دو نفر در کمال آرایش از هم لذت ببرند و به اوج لذت جنسی برسند. نیاز نیست که هر تکنیکی را که بلدیدی اجرا کنید تا فرد مقابل تحت تاثیر قرار بگیرد و باید ریلکس باشید.

مطالب مشابه را ببینید!