بهترین روش پاکسازی روده و سوزاندن چربی های اضافه با تخم کتان در 3 هفته

برای سوزاندن چربی های شکم و همچنین پاکسازی روده یا کولون می توانید از بذر کتن در 3 هفته استفاده کنید و اثرات آن را بیینید.

چربی های اضافه و پاکسازی کولون یا روده با بذر کتان

بذر کتان دارای خواص ضد سرطانی است، دانه کتان سرشار ز فیبرهای رژیمی است که باعث کاهش وزن می شود و از یبوست هم جلوگیری می کند، دانه یا بذر کتان، دارای خواص مفید دیگری نیز می باشد. دانه های کتان برای درمان های مختلف به کار گرفته می شوند، و دو مورد از محبوب ترین آنها برای سوزاندن چربی های بدن و پاکسازی روده می باشد.

اگر می خواهید بدانید که چطور باعث پاکسازی و سوزاندن چربی می شود در این مطلب بیشتر در مورد بذر کتان به شما توضیح می دهیم.

بهترین روش پاکسازی روده و سوزاندن چربی های اضافه با تخم کتان در 3 هفته

روش پاکسازی روده با بذر کتان

سوزاندن چربی و پاکسازی روده با بذر کتان

روده بزرگ شما یا کولون وظیفه انگل زدایی و دفع مواد جامد از بدن را دارد. اما وقتی که این مواد بطور کامل از بین نروند و در بدن انباشته شوند، مشکلاتی ایجاد می کنند که می تواند باعث ایجاد بیماری های خاص به علت سم هایی باید که وارد جریان خون می شوند، باشد. این مشکل می تواند آسیب جبران ناپذیری به بدن بزند. برخی دیگر از مشکلات مانند ، یبوست، سوخت ساز زیاد بدن، دیابت، بیماری های کبدی و کلیه، مشکلات بینایی و شنوایی، سرطان، آرتروز، رشد ضعیف و رشد مو و ناخن، پوست خشک و بی روح و … را داشته باشد.
بهترین روش پاکسازی روده و سوزاندن چربی های اضافه با تخم کتان در 3 هفته

پاکسازی روده و کاهش وزن با بذر کتان در 21 روز

رابطه بین پاکسازی روده بزرگ و کم کردن وزن

شاید باعث تعجب شود که چطور می توان با تمیز کردن روده بزرگ یا کولون، وزن کم کرد. ابتدا باید پاکسازی کولون خود را انجام دهید. باید بدانید که هر چیزی که می خوریم، نیاز به ماندن در بدن ندارد. این همان زباله است و همانطور که گفتیم، اگر در روزده تجمع پیدا کند باعث احساس تورم و مریضی می شود. اگر مصرف غذای روزانه شما نا متعادل باشد، مثلا آرد سفید، شکرهای تصفیه شده و چربی های سنگین مصرف کنید این مشکل بیشتر دیده می شود.
همین عادت های بد می توانند باعث درد و ناراحتی، افزایش وزن و آلرژی شوند و می توانند باعث اختلال گوارشی یا کاهش هضم هم شوند. از هنگامی که تصمیم به انجام پاکسازی کولون خود به منظور از دست دادن وزن می کنید و یا برای پاکسازی مواد زائد ذخیره شده در روده می کنید، از همان موقع باید رژیم غذای خود را تغییر دهید و رژیم خود را با اقلامی سالم و مفید مانند میوه، سبزیجات، غلات کامل، آجیل و دیگر مواد غذایی که فیبر زیادی دارند، کنید.

 

بهترین روش پاکسازی روده و سوزاندن چربی های اضافه با تخم کتان در 3 هفته

تناسب اندام، لاغری و پاکسازی روده

فواید بی نظیر تخم کتان برای سلامت

تخم کتان دارای خواص ضد سرطانی است و می تواند جریان استروژن را مسدود کند و به وسیله اثر گذاشتن بر روی این هورمون (این امر به دلیل داشتن محتوای بالای اسیدهای چرب امگا 3) می باشد.
تخم کتان به دلیل داشتن ماده ای خاص می تواند فشار خون و عملکرد شریانی را تنظیم کند و مصرف آن برای تعادل متابولیسم چربی ها، کلیسم و انرژی بسیار مناسب است.
تخم کتان بیشتر از هر نوع دانه ای حاوی مقدار زیادی فیبر رژیمی است که باعث می شود این دانه تبدیل به یک غذای عالی، برای موارد ذک شده بالا باشد. پس در رژیم های غذایی برای کاهش وزن، کاهش کلسترول و جلوگیری از بیماری یبوست، بسیار توصیه می شود. تخم کتان می تواند از سرطان سینه، ریه، پروستات و کولون هم پیشگیری کند و اثرات خوبی بر تمام شرایط زیر دارد :
بهترین روش پاکسازی روده و سوزاندن چربی های اضافه با تخم کتان در 3 هفته

فواید بذر کتان برای پاکسازی روده

 • استرس
 • دیابت
 • جمع شدم مایعات در بدن
 • تولید اسپرم
 • افسردگی
 • آلرژی
 • عملکرد غددی
 • مشکلات بصری

چگونگی استفاده از تخم کتان، برای پاکسازی کولون و کاهش وزن

بیشتر دشمن ها و تمیز کننده های کولون، تنها در بخش بسیار کوچکی از روده ها، حدود 50 سانتیمتر، کار می کنند و نیاز به مواد بسیار خاصی دارند.گفته می شود که یک راه عالی برای پاک کردن کل کولون، خوردن تخم کتان در سه هفته متوالی است.
این درمان به طور کامل روده ها را با حذف مواد جامد، مخاط و انگل پاکسازی می کند و میکروارگانیسم های مفید روده را سالم نگه می دارد. انجام این روش نیز به شما کمک می کند تا وزن خود را کاهش دهید و به سرعت چربی بسوزانید، و تاثیر مثبتی بر تنظیم متابولیسم چربی لیپید بدنتان دارد.تخم کتان ،به راحتی سموم بدن را از بین می برد، باعث کاهش کلسترول و کاهش چربی و قند موجود در جریان خون می شود.
بهترین روش پاکسازی روده و سوزاندن چربی های اضافه با تخم کتان در 3 هفته

تخم کتان بهترین روش برای پاکسازی روده و کاهش وزن

پاکسازی کولون، با استفاده از تخم کتان برای افرادی که از مشکلات زیر رنج می برند

 • التهاب دستگاه گوارش یا دستگاه تنفسی فوقانی
 • زخم معده، ورم معده، ورم مخاط روده بزرگ، یا زخم دوازدهه
 • بیماری هایی، مانند؛ عفونت های دستگاه ادراری، پیلونفریت یا سیستیتیس
 • چاقی یا اختلالات متابولیسم لیپیدی

رژیم غذایی برای پاکسازی روده با بذر کتان در سه هفته متوالی

هفته اول:
یک قاشق غذاخوری تخم کتان را با 100 میلی لیتر کفیر مخلوط کنید (می توانید این غذای سالم را در مغازه های طبیعی پیدا کنید)
بهترین روش پاکسازی روده و سوزاندن چربی های اضافه با تخم کتان در 3 هفته

پاکسازی روده در 3 هفته با بذر کتان

هفته دوم:
دو قاشق غذا خوری تخم کتان با 100 میلی لیتر از کفیر
هفته سوم:
سه قاشق غذاخوری تخم کتان با 150 میلی لیتر از کفیر
در طول روز، باید طبیعی ترین و سالمترین غذاها را مصرف کنید، با ترکیب آنها با مقدار زیادی سبزیجات، میوه ها، غلات کامل، آجیل و آب.اگر نتوانستید کفیر پیدا کنید، می توانید از ماست یونانی یا ساده استفاده کنید، اما خانگی این مواد بهتر است.

دستورالعمل دیگری با استفاده از تخم کتان برای از دست دادن وزن و پاکسازی کولون

این دستور را باید به مدت 30 روز مصرف کنید. اگر شما یک رژیم غذایی سالم، ورزش و مقدار زیادی آب در هر روز دارید، حدود 10 پوند مزن کم می کنید. یک قاشق غذاخوری تخم کتان را در یک فجان آب بجوشانید، هنگامی که آب بافتی لاستیک مانند و غلیظ پیددا کرد، اماده شده است. مایع را فشار دهید و صاف کنید و هر روز قبل از صبحانه میل کنید.

 

بهترین روش پاکسازی روده و سوزاندن چربی های اضافه با تخم کتان در 3 هفته

از دست دادن وزن و پاکسازی کولون با خوردن تخم کتان

مراقب باشید:

از آنجایی که این یک ملین طبیعی است، شما تند تند به دستشویی خواهید رفت.
مطالب مشابه را ببینید!