مجله تاپ‌ناز‌

مواد غذایی که اسپرم را زیاد می کنند و اسپرم را بسیار قوی می کنند

چنانچه اسپرم کم شود مشکلات باروری ایجاد می شود و در نخستین اقدام باید کاری کنید که اسپرم بیشتر شود و از غذاهای تقویت کننده استفاده کنید. در این مطلب بعضی از این مواد غذایی که باعث افزایش اسپرم و میل جنسی می شوند را معرفی کرده ایم.

خوردنی ها و مواد غذایی که میل جنسی را افزایش می دهند و اسپرم را زیاد می کنند

بیشتر آقیان به دلیل بالا بردن شانس بارداری، رفع ناباروری و درمان آن، لذت بیشتر در رابطه جنسی و دیر انزال شدن به دنبال روش های طبیعی و مطمئن هستند. استفاده از مواد خوراکی و طبیعی برای افزایش دادن اسپرم یکی از این راه های اثر بخش می باشد.

افزایش پیدا کردن حجم منی مردان می تواند لذت ارگاسم را برای انان بیشتر کند و طولانی تر کند. همچنین می تواند باعث تولید اسپرم در بیضه می شود و میل جنسی شما هم بیشتر می شود.

افزایش اسپرم

 با تغذیه خوب اسپرم را زیاد کنید

از مواد طبیعی برای زیاد کردن اسپرم استفاده کنید

 شکلات تیره رنگ برای تقویت اسپرم:

شکلات تیره رنگیک خوراکی مقوی برای زیاد شدن میل جنسی است زیرا حاوی ال آرژنین می باشد، ال آرژنین یک اسید آمینه است که می تواند باعث زیاد شدن حجم مایع منی شود و ارگاسم مردان را بهبود می دهد. زیاده روی در مصرف این ماده اصلا توصیه نمی شود زیرا باعث افرایش وزن و کاهش میزان تستسترون در بدن مردان می شود.

افزایش اسپرم

شکلات تیره اسپرم را زیاد می کند

با صدف دریایی اسپرم را زیاد کنید:

صدف دریایی شاید جایی در سبد غذایی شما نداشته باشد در حالی که می تواند خواص زیادی داشته باشد. صدف مقدار زیادی روی دارد، ماده معدنی نقش مهمی در بهبود سطح تستسترون و تولید اسپرم دارد. مواد معدنی که صدف دارد یکی از قوی ترین راه ها برای بهبود رابطه جنسی و افزایش انرژی در آقایان است.

تخم مرغ موثر در ازدیاد اسپرم:

شاید این توصیه قدیمی را شنیده باشید که افرادی که بچه دار نمی شوند و زنان نازا بهتر است مرتب تخم مرغ مصرف کنند. تخم مرغ می تواند به نحو خوبی اسپرم را زیاد کند و به دلیل داشتن پروتئین زیاد و ویتامین E می تواند اسپرم سالم را در بیضه های بیشتر کند. مصرف تخم مرغ باعث از بین رفتن رادیکال های آزاد که باعق از بین رفتن اسپرم ها هستند می شود.

افزایش اسپرم

تخم مرغ اسپرم را بیشتر می کند

اسفناج برای زیاد شدن اسپرم:

برگ های اسفناج بسیار پر خاصیت هستند و برای مردان هم پرفایده هستند. از آنجایی که سبزیجات برگ سبز دارای مقدار زیادی اسید فولیک هستند ساختار و شکل کلی اسپرم را تقویت می کنند. کمبود سطح فولات در بدن باعث تغییر شکل اسپرم شده و آن را دارای دوسر و دو دم می کند که این عاملی برای ناموفق بودن عمل لقاح و باروری است که حتی اگر اسپرم قادر به تکمیل پروسه ی لقاح شود بارداری جنین ناقص شکل می گیرد پس اهمیت مصرف اسفناج برای تامین اسید فولیک بدن هم برای زنان و هم برای مردان ثابت شده است.

زیاد کردن اسپرم با خوردن موز:

موز حاوی انزیمی به نام بروملین است که موجب افزایش میل جنسی در مردان می شود. این میوه غنی از ویتامین B است که می تواند در افزایش استقامت اسپرم و حتی تامین انرژی مردان تاثیرگذار باشد.

مارچوبه برای زیاد کردن اسپرم:

مارچوبه غنی از ویتامین سی است ، این خوردنی پرخاصیت اما کم طرفدار را از سالهای دور به عنوان یک ماده حجم دهنده اسپرم مردان می شناسند و برای درمان مردان نابارور از ان استفاده می شده است. میزان قابل توجهی از ویتامین سی موجود در مارچوبه اسپرم ها را در برابر رادیکال های آزاد یا به اصطلاح نابود کننده های اسپرم در مردان محافظت می کند.

افزایش اسپرم

مارچوبه برای اسپرم مفید است

ازدیاد اسپرم با سیر:

تاریخچه ی درمانی سیر به قرن ها پیش بازمیگردد ،استفاده از خواص سیر در درمان بیماری های قلبی عروقی و رفع مشکلات عفونی با مصرف سیر از سالها دور آغاز شده است اما بسیاری از مردم نمی دانستند که حبه های سیر داروی بسیار قوی برای درمان ناباروری و افزایش دهنده مشکلات جنسی است . سیر توانایی درمان اختلال کمبود اسپرم را دارد ، آلیسین موجود در سیر باعث بهبود جریان خون در اندام های جنسی مردان شده و افزایش تولید اسپرم و حجم منی را نتیجه می دهد.

خرنوب و بی تحرکی اسپرم:

فرمول خرنوب به کار برده شده، هم تعداد اسپرم های متحرک موجود در این 7 الی 8 میلیون اسپرم را افزایش می دهد و هم اسپرم های متحرک را پرتحرک تر می کند. از طرفی تعداد کم اسپرم متحرک را افزایش می دهد و از طرف دیگر برای اسپرم های متحرک موجود نیز تحرک و فعالیت بیشتری را سبب می شود. با وجودی که تعداد اسپرم آنها از اندازه طبیعی بسیار کم است به علت اینکه درصد مشخصی از اسپرم ها دارای حرکت بسیار سریع هستند احتمال رسیدن آنها به تخمک، بالا خواهد بود. در سایة این امر با وجود کم بودن تعداد اسپرم از اندازه طبیعی، حاملگی می تواند شروع شود.

افزایش اسپرم

خرنوب هم برای تحریک و زیاد شدن اسپرم مناسب است

 تاثیر هویج در زیاد کردن اسپرم:

ویتامین A یک ماده مغذی و مهم برای افزایش سطح تولید اسپرم و مهمتر از آن بهبود تحریک آنهاست. هویج سرشار از این ماده مغذی است و می تواند یک تقویت کننده طبیعی موثر باشد. برای تامین این ویتامین علاوه بر هویج می توانید از بلغوز جو دوسر، فلفل قرمز و زردآلو خشک هم استفاده کنید.

زیاد کردن اسپرم با زالزالک:

زالزالک را در طب باستانی یک جادوگر کوچک می نامند . این خوردنی ریز با ترکیبات قوی درجه حرارت کیسه بیضه را در سطح مطلوب نگاه می دارد ، همان کیسه ای که تولید کننده اسپرم در مردان است . اهمیت این مساله زمانی بیشتر شد که متخصصین دریافتند دمای بالای کیسه اسپرم مانع تولید مطلوب اسپرم و موجب انزال زودرس در مردان می شود.

 خواص گردو برای اسپرم و زیاد شدنش:

شاید یکی از مغزهای پرخاصیت که بیشتر از دیگر اعضای خانواده اجیل ها نامش در میان خوردنی های مفید برده می شود گردو باشد ، یکی از مواد مغذی و کلیدی برای افزایش حجم اسپرم در بدن مردان.اسیدهای چرب امگا 3 موجود در گردو اصلی ترین ماده افزایش دهنده اسپرم و بهبود جریان خون در آلت تناسلی مردان است.

دانه کدو تنبل برای زیاد شدن اسپرم:

این دانه ی مغذی حاوی فیتواسترول است، ماده ای که به عنوان بهبود دهنده تولید تستسترون شناخته می شود. ماده ی معرفی شده یکی از عوامل مهم در افزایش تعداد اسپرم و همچنین حجم مایع منی است . این دانه ی خوشمزه حاوی اسیدهای چرب ضروری است که برای بهبود جریان خون در اندام تناسلی مردان نیاز است.

افزایش اسپرم

زیادشدن اسپرم با کدو تنبل

این لیستی که در این مطلب ارائه کردیم و این مواد غذایی فقط به منظور تولید و افزایش اسپرم و رفع ناباروری کافی نیست و باید دیگر مواد غذایی را که حاوی امگا 3 و اسید فولیک هستند را هم مصرف کنید.

» همچنین بخوانید : 

روش های تقویت اسپرم مردان برای بچه دار شدن

آیا با ریختن اسپرم روی لباس احتمال بارداری وجود دارد؟

برای بارداری چه مقدار اسپرم لازم است؟

مطالب مشابه را ببینید!