مجله تاپ‌ناز‌

خوراکی هایی که قبل از رابطه جنسی هرگز نباید مصرف شوند

برای یک رابطه جنسی سالم و مفید نکات زیادی وجود دارد که می توانند لذت رابطه جنسی را هم بیشتر بکنند. یکی از این نکات مهم تغذیه است. بعضی از خوراکی ها و غذاها بسیار مفید هستند و بعضی دیگر هم می توانند باعث سرد مزاجی افراد شوند.

قبل از رابطه جنسی این مواد غذایی و خوراکی ها را نخورید

برای داشتن رابطه جنسی خوب و سلام باید نکات بهداشتی را رعایت کنید و البته مواد غذایی و خوراکی هایی را که قبل از رابطه جنسی مصرف می کنید نیز بدرستی انتخاب نید. مواد غذایی که قبل از سکس مصرف می شوند به دو دسته مفید و مضر تقسیم می شوند و برای داشتن رابطه جنسی سالم و بدون مشکل از لحاظ سردمزاجی، ناتوانی و کم توانی زن و مرد در برقراری رابطه جنسی مورد بررسی قرار بگیرند و بضعی از خوردنی های مضر در این مورد را در این ملب به شما معرفی می کنیم.

 خوراکی ها و مواد غذایی مضر برای رابطه جنسی و زناشویی

1- شکلات

اگر شکلات مصرف می کنید بهتر است از شکلات های سفید و زرد قبل از رابطه جنسی مصرف نکنید زیرا باعث کاهش میل جنسی می شوند و برای خانم ها می توانند عوارضی داشته باشند پس این دسته از شکلات ها را مصرف نکنید. بهترین نوع شکلات، شکلات تیره رنگ است که آنتی اکسیدان زیادی دارد.

2- شیرین بیان

شیرین بیان به دلیل کاهش میزان هورمون تستسترون در بدن می تواند میل جنسی را کاهش دهد. این هورمون در بدن می تواند میل جنسی را بیشتر کند.

3- هات داگ

بهتر است بور کل فست فودها را از برنامه غذایی خود حذف کنید زیرا غذاهای سالمی نیستند. غذاهای فرآوری شده و فست فودها تاثیرات بدی بر توانایی بدن در برقراری رابطه جنسی و سالم می گذارند که در این میان این فست فودها، هات داگ بذترین نوع خوراکی و بدترین غذا برای بدن است که حتما رابطه جنسی شما را تحت تاثیر قرار می دهد. بعد از خوردن هات داگ افراد دچار کمبود انرژی می شوند و میل جنسی هم کمتر می شود.

خوراکی هایی که قبل از رابطه جنسی هرگز نباید مصرف شوند

4-لوبیا

حبوبات و به خصوص لوبیا منبع خوبی از فیبر و پروتئین هستند. این حبوبات حاوی یک نوع قند هستند که هضم را کند می کند و باعث نفخ و گاز معده می شود. هیچ کس نمی خواهد که شکمی گاز دار و نفخ الود داشته باشد چون برای رابطه جنسی ایده آل نیست.

5- پنیر

پینر جز مواد غذایی است که مصرف آن قبل از رابطه جنسی اصلا توصیه نمی شود زیرا زمانی که پنیر می خوریم بوی بدی در بدن ایجاد می کند پس بهتر است قبل از رابطه جنسی مصرف نشود.

6-گوشت قرمز

گوشت قرمز مقوی است ولی سنگین است و هضم آن طول می کشد و باعث ایجاد حس تنبلی و خواب آلودگی می شود.

7- بلغور جو دوسر

بلغور جو دو سر یکی از غذاهای بسیار سالم و مفید است و بسیار فواید دارد و می تواند باعث شود که شما تا ساعت ها احساس سیری کنید. اما از طرفی می تواند باعث کاهش شدید میل جنسی به خصوص در زنان شود.

8- سیب زمینی سرخ کرده

سیب زمینی سرخ کرده به دلیل چربی های ناسالمی که دارد میزان تستسترون خون را کاهش می دهد و گردش خون را هم کند می کند و حاوی نمک زیادی است که فشار خون را بالا می برد.

خوراکی هایی که قبل از رابطه جنسی هرگز نباید مصرف شوند

9-قرص نعناع

شاید فکر کنید که جویدن قرص نعناع قبل از رابطه جنسی باعث می شود که رابطه جنسی شما بهتر شود، ولی در نعناع ماده ای وجود دارد که هورمون تستسترون را کاهش می دهد و بر میل جنسی تاثیر می گذارد.

10–سویا

سویا را بهتر است قبل از رابطه جنسی مصرف نکنید. سویا مقداری فیتواستروژن دارد که هورمون تستسترون را می کاهد.

11-نوشیدنی های انرزی زا

نوشیدنی های انرژی زا به دلیل داشتن رنگ مصنوعی و افزودنی های شیمیایی قادر هستند که خیلی زود انرژی شما را افزایش دهند اما بطور ناگهان هم می توانند انرژی شما را کاهش دهند.

12-سیر

سیر می تواند به مواد غذایی عطر و طعم بدهد و برای سلامتی مفید است ولی هرگز قبل از سکس این ماده را نباید مصرف کنید زیرا عطر و بوی قوی داری و نشاسته اش می تواند نفخ ایجاد کند.

13- بروکلی

کلم بروکلی بسیار پرخواص است. کلم بروکلی میزان زیادی ویتامین گروه A و k دارد، اما هنگام صحبت از میل جنسی و توایایی رابطه جنسی که به میان می اید جزو مواد غذایی بد قرار میگیرد.

کلم بروکلی می تواند باعث کاهش استروژن شود و میل جنسی در زنان را کاهش دهد.

» همچنین بخوانید :

چند بار در هفته رابطه جنسی خوب است؟

این کارها را در حین رابطه جنسی انجام ندهید

آیا رابطه جنسی داشتن دختران و پسران در دوران مجردی درست است؟

رابطه جنسی در دوران عقد تا چه حد مجاز است؟

مطالب مشابه را ببینید!