مجله تاپ‌ناز‌

آقایان برای نعوظ آلت تناسلی به این ماده نیاز دارند

آلت تناسلی آقایان برای داشتن بهترین عملکرد در هنگام رابطه جنسی نیاز به فاکتورهایی دارد که یکی از آنها آماده بودن شرایط جسمانی است.

این ویتامین برای عملکرد خوب و نعوظ آلت تناسلی مورد نیاز است

اگر فردی می خواهد بهترین رابطه جنسی را داشته باشد باید سلامت جسمی و روانی او در حد مطلوب باشد. بعضی از افراد به دلیل مشکلات جسمی که دارند و کمبودهایی که در بدن خود دارند نمی توانند رابطه جنسی مناسب برقرار کنند و در این بین اختلالات مربوط به آلت تناسلی مردان یکی از این مشکلات رایح می باشد.

به سراغ موضوعی می رویم که ذهن خیلی ها را مشغول کرده و از این مشکل رنج می برند، این مسئله پیچیده شاید با یک راه حل ساده فابل رفع باشد. مشکل اختلال عملکرد آلت تناسلی در برقراری سکس.

در این بخش از تاپ ناز بر اساس گزارش men health معلوم شده است که یک ویتامین می تواند این اختلال را درمان کند.

آقایان برای نعوظ آلت تناسلی به این ماده نیاز دارند

رفع اختلال نعوظ آلت تناسلی

با مصرف ویتامین دی آلت تناسلی را تقویت کنید

ویتامین دی همان ماده ضروری است که می تواند مشکل نعوظ مردان را حل کند. طی تحقیقات که در کشور ایتالیا انجام شد معلوم شد که آقایانی که کمبود ویتامین دی دارند، در برقراری رابطه زناشویی خیلی ضعیف عمل می کنند.

در گزارش آماده است که میزان ناکافی ویتامین D در بدن مردان می تواند باعث تشدید رادیکال های آزاد شود که یون های سوپر اکسید نام دارند.

رادیکال های ازادی که به آن اشاره کردیم اکسید نیتریک مولکولی را در بدن خیلی کم می کند و از سفت شدن آلت تناسلی جلوگیری می کند. اکسید نیتریکی که در بدن ساخته می شود نقش مهمی در گشادی رگها می شود vasodilator، در واقع نوعی گشاد کننده عروق است. وجود این ماده کمک می کند تا رگ های خونی از هم باز شوند و جریان خون بهبود پیدا کند، که یکی از نتایج افزایش گردش خون در شرایط عادی بدن عملکرد آلت تناسلی و نعوظ طبیعی است. هنگامی که بدن به مقدار کافی اسید نیتریک نداشته باشد عروق خونی به اندازه کافی شل نمی شوند و در نتیجه معوظ فراهم نمی شود.

آلت تناسلی برای بهترین عملکرد خود نیاز به ویتامین D دارد

بهترین منابع ویتامین دی برای بدن انسان :

نور خورشید / ماهی تن / زرده تخم مرغ / جگر گاو / اب پرتقال غنی شده با ویتامین دی / غلات غنی شده ویتامین دی / برخی از قارچ ها / ماهی های چرب مانند ماهی آزاد

» همچنین بخوانید : ویتامین D دی, خواص ویتامین D, مشکلات کمبود این ویتامین

 

مطالب مشابه را ببینید!