مجله تاپ‌ناز‌

ژست دخترانه ایرانی برای عکاسی | آموزش ژست های جذاب دخترانه برای عکس

در این بخش تاپ ناز مجموعه ای از ژست دخترانه ایرانی برای عکاسی را مشاهده می کنید. آیا می خواهید در عکس خاص بیفتید؟ می خواهید عکس خود را قاب کنید و یا در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید؟ پس باید ژست صحیح عکس را بلد باشید تا عکس شما خوب بیفتد، در ادامه انوع ژست عکاسی دخترانه را با هم می بینیم.

ژست عکاسی دختران ایرانی و آموزش بهترین ژست های عکاسی

اگر شما بخواهید از یک سوژه در جلوی یک پس زمینه زیبا بایستید، با دو مشکل روبرو می شود 1.ژست خشک و مصنوعی و 2.قرار گرفتن مستقیم هر دو شانه روبروی شما.

عکس دختران ایرانی

ژست خشک و مصنوعی  باعث می شود که عکس حرفه ای به نظر نرسد و یک ژست ایستاده مستقیم که هر دو شانه را به صورت مساوی نشان می دهد باعث می شود سوژه شما پهن و عریض بشود، این ظاهر برای هیچ کس جذاب نیست. اگر شما یک مدل نبستید، مدیریت تصاویر ایستاده کمی دشوار است.

عکس دختران ایرانی

ژست زیبای دخترانه برای عکس حرفه ای

عکس دختران ایرانی

به همین دلیل است که حالت نشسته، تکیه داده به چیزی، یا حتی دراز کشیده از دختران عکس زیباتری می شود. تمام این فعالیت ها باعث می شوند که سوژه شما وزن خود را به یک موقعیت طبیعی تر و تحسین برانگیزتر از حالت ایستاده مستقیم در مقابل دوربین تغییر بدهد.

اما چند مثال در این مورد :

هنگامی که از سوژه خود می خواهید بنشیند، در حالیکه شما ایستاده اید، باعث می شود که او رو به بالا به شما نگاه کند. این باعث می شود که چشم هایش بزرگ تر و صورتش باریک تر به نظر برسد و این وضع را همه دوست دارند. فقط باید مطمئن شوید که او چانه اش را نسبتا پایین نگه دارد، بنابراین او با چشم هایش رو به بالا به شما نگاه می کند به جای این که کل صورتش را رو به بالا کج کند.

ببینید : ژست های هنری و اسپرت دخترانه برای عکس گرفتن + آموزش

عکس دختران ایرانی

ژست دخترانه ایرانی برای عکاسی با دوربین

عکس دختران ایرانی

ژست تک نفره دخترانه برای موبایل

عکس دختران ایرانی

شما می توانید خم شوید تا از یک سوژه نشسته هم سطح با چشم هایش عکس بگیرید. دختران بسیار انعطاف پذیر هستند، بنابراین از او بخواهید برای داشتن عکسی زیبا چهارزانو بنشیند. همیشه وقتی از سوژه نشسته عکس می گیریدف از او بخواهید پاهایش را به سمت بدنش جمع کند.

اگر او با پاهای آزاد مقابل خود بنشیند، پاهای او کمی نزدیک تر از بقیه بدنش به دوبین خواهند بودف که باعث می شود واقعا بزرگ به نظر برسند. اگر زانوهای خود را بالا بکشد و آرنج های خود را دور آنها حقه کند، تصویر بسیار بهتری ارائه می کند. به عنوان یک ژست آسان دیگر به سوژه خود بگویید که بر عکس روی یک صندلی بنشیند.

عکس دختران ایرانی

ژست برای عکاسی با موبایل دخترانه

عکس دختران ایرانی

ژست عاشقانه برای عکاسی از دختران

عکس دختران ایرانی

بازوهایش را بالای صندلی قرار دهد، که مشکل این که با دستانش چه کند حل شود. در اینجا مثال مشابه وجود دارد، این تفاوت که این بار سوژه ایستاده است، نه نشسته. با این حال بازوهایش را روی یک میله در مقابل خود قرار داده است.

علاوه بر این او کمی به میله تکیه می دهد، که باعث می شود خشک و مصنوعی به نظر نرسد. شما متوجه خواهید شد که هنگام عکاسی از او کمی پایین تر از سطح چشمانش ایستاده باشید، این کار در مورد دختران عالی است، اما برای خانم هایی که شاید غبغب داشته باشند ژست خوبی نیست.

عکس دختران ایرانی

ژست عکاسی زیبا دخترانه در طبیعت

عکس دختران ایرانی

آموزش ژست عکاسی دخترانه بسیار خاص

عکس دختران ایرانی

ژست عکاسی دخترانه

همانگونه کـه قبلا اشاره کردم، شـما هرگز نمیخواهید از دختری کـه دست بـه سینه مستقیم مقابل شـما ایستاده اسـت عکس بگیرید – این میتواند یک ژست عالی برای پسرها باشد چون این ژست نسبتا مردانه اسـت، کـه دقیقا بهمین دلیل اسـت کـه شـما نمی‌خواهید ازآن برای دخترها استفاده کنید. در عوض، از پهلو «بغل» از او عکس بگیرید.

از او بخواهید تا سر خودرا کمی بچرخاند و بشما نگاه کند. اگر بازوهای او روی هم قرار گرفته اند، بجای زیر بغل باید بـه نزدیک چانه اش منتهی شوند. در این جا نمونه ژست دیگری ارائه شده کـه از سوژه خود بخواهید جهت پشتیبانی کمی بـه یک شیء تکیه دهد. بـه او بگویید سرش رابه سمت دیواری کـه در مقابلش نشسته کج کند تا ژستش طبیعی بنظر برسد.

عکس دختران ایرانی

نمونه ژست عکاسی دخترانه ایرانی

عکس دختران ایرانی

ژست عکاسی برای پروفایل دخترانه

عکس دختران ایرانی

یک ژست بسیار زیبای دیگر برای دختران، به خصوص دختران دبیرستانی، این است که به پهلو روی زمین دراز بکشند، و سر خود را با یک دست بالا نگه دارند. این ژست برای عکس های تمام قد کارساز است، به خصوص وقتی که شما یک پس زمینه خوب داشته باشید. این ژست به خصوص برای تصاویر سر و شانه کارساز می باشد.

باید مطمئن شوید که شما هم روی زمین نشسته اید، دوربین شما باید دقیقا هم سطح چشم سوژه باشد. برای به دست آوردن ظاهری بهتر باید از او بخواهید دستش را زیر سرش قرار دهد و نه گونه اش. در اینجا گزینه دیگری برای یک ژست دراز کشیده روی زمین وجود دارد. اگر سوژه شما روی زمین است شما هم باید روی زمین باشید.

عکس دختران ایرانی

ژست عکاسی دخترانه نشسته روی زمین

عکس دختران ایرانی

عکس گرفتن کنار میز پیک نیک عکاسی را آسان تر می کند. در هر پوژیشن تصاویر تمام قد، نیم قد، و کلوزآپ بگیرید. باز هم، در مورد این که دستها چطور صورت را پشتیبانی می کند باید مراقب باشید، شما نی خواهید که دستان او گونه هایش را پهن کند، بنابراین چه انتخاب خوبی است.

اگر سوژه شما موهای بلند داشته باشد، این یک ژست واقعا جالب و زیبا است که جواب میدهد. شما یک چارپایه یا نردبان برای گرفتن عکس نیاز دارید. چارپایه خود را خارج از کادر بالاس سر او تنظیم کنید، از آن بالا بروید، به آن تکیه دهید تا دوربین شما مستقیما بالای چشم های او قرار بگیرد.

عکس دختران ایرانی

ایده برای ژست عکاسی دخترانه زیبا در طبیعت

عکس دختران ایرانی

ژست عکاسی دخترانه ایرانی

عکس دختران ایرانی

ببینید : عکس از دختر ناز و خوشگل خارجی

مطالب مشابه را ببینید!