مجله تاپ‌ناز‌

آشنایی با روش های بی خطر برای برنزه کردن پوست

بدون رفتن زیر نور خورشید و قرار گرفتن در دستگاه سولاریوم هم می توانید با روش های طبیعی و بدون هیچ گونه عواضی در منزل پوست خود را برنزه کنید.

روش های برنزه شدن بدون آفتاب

در یک دوره ای پوست سفید خیلی طرفدار بود و هر خانمی دلش می خواست که پوستی سفید و روشن داشته باشد اما امروزه سلیقه ها خیلی فرق کرده است و مردم بیشتر خواهان پوست برنزه هستند و هر خانمی به هر روشی که شده سعی می کند پوستی برنزه و تیره رنگ پیدا کند که البته خیلی از این روش ها خطرناک هستند و عوارض دارند. برای برنزه کردن پوست روش های طبیعی و بدون خطر زیادی وجود دارند که در این نوشتار با آن ها اشنا می شویم.

برنزه کردن پوست

بدون آفتاب برنزه شوید

برای برنزه کردن روش های زیادی مانند حمام آفتاب و سولاریوم وجود دارد که شاید عوارضی در پی داشته باشند و یا شما امکان انجام این روش ها را نداشته باشید و در این صورت می توانید از روش های زیر استفاده کنید.

شکلات: برای اینکه پوستی برنزه و براق داشته باشید، شکلات را با کرمی که به پوست میزنید مخلوط کنید و با آن روی پوست خود را ماساژ دهید و بگذارید حدود نیم ساعت روی پوست شما باقی بماند. این روش را سه بار در هفته انجام دهید تا پوست به رنگ دلخواه برسد.

قهوه: روغن زیتون را با قهوه مخلوط کنید و بر روی پوست بزنید و ماساژ دهید و بگذارید حدود 15 دقیقه روی پوست بماند، با این روش می توانید بدون داشتن عوارضی در منزل پوست را برنزه کنید.

برنزه کردن پوست

با قهوه پوست را برنزه کنید

پودر کاکائو: پودر کاکائو یکی از گزینه های طبیعی برای برنزه کرده رنگ پوست است که باید آن را با لوسیون مخلوط کنید و بر روی پوست ماساژ دهید و بعد از مدت 20 دقیقه با آب ولرم بشویید.

چای: یکی از روش های بی خطر برای برنزه کردن پوست استفاده از چای است که خیلی سریع و راحت پوست را برنزه می کند، روغن کنجد و چای را با هم مخلوط کنید و روی پوست بگذارید.

» همچنین بخوانید :

بهترین روش برنزه کردن پوست

آرایش جذاب مخصوص پوست برنزه و تیره

چرا پوست برنزه خیلی طرفدار دارد؟

مطالب مشابه را ببینید!