مجله تاپ‌ناز‌

مدل کیک تولد دخترانه و مدل های کیک تاج دار و خاص و زیبا + تصاویر

در این مطلب تاپ ناز تصاویر کیک تولدهای دخترانه ویژه دختران جوان و نوجوان را در انواع تاج دار و مروارید دار مشاهده می کنید که برای سوپرایز کردن دختر مناسب است.

انواع مدل کیک تولد دخترانه زیبا و خاص

اصلی ترین سفارش جسن تولد، سفارش کیک تولد است که با توجه به سن و سلیقه انتخاب می شود، اگر برای دختر جوان و یا نوجوان می خواهید مدل کیک سفارش دهید می توانید از این مدل کیک های تاج دار که در ادامه مطلب مشاهده می کنید، ایده بگیرید.

امروزه کیک های تولد برای دختران جوان و نوجوان در طرح های تاج دار و نگین دار وجود دارند که با سلیقه دختران امروزی هم جور می باشند. انواع مدل کیک جدید و بسیار زیبا را برای غافلگیر کردن مشاهده می کنید.

انتخاب کیک تولد دختر چگونه باشد؟

شاید تصور کنید که کیک تولد دختر و پسر با هم تفاوتی ندارد. باید بدانید که کیک تولد دخترانه، معمولا استایل و رنگ خاصی دارد. شخصیت های کارتونی مورد علاقه دختر خانم ها با رنگ های مورد علاقه آنها و اکسسوری های مورد علاقه، جزو اصلی ترین پارامترهایی هستند که طرح کیک را مشخص می کنند. کیک تولد دخترانه قرمز، ابی پاستیلی، صورتی، سبز روشن و … است که رایج ترین ها هستند.

استفاده از خمیر فوندانت

کیک تولد دختران جوان، با خمیر فوندانت ساخته می شود و اکسسوری هایی مانند لوازم آرایش، برند مورد علاقه دختر خانم ها و لوازم این چنینی را در یک کیک ایجاد می کنند. اگر عکس کیک تولد فانتزی پسرانه را دیده باشید، ابزار، لپ تاپ، ماشین و بسیاری از لوازم پسرانه را با فوندانت روی کیک دیده اید. در کیک دخترانه هم همین اکسسوری ها را با خمیر فوندانت می سازند و برای تزیین کیک استفاده می شوند.

چنانچه می خواهید جذاب ترین کیک تولد دخترانه خامه ای یا فوندانتی را داشته باشید باید بدانید که سبک تولد شما چیست و کیک تولد دقیقا برای چه کاری تهیه می شود؟ آیا فقط برای عکاسی و فوت کردن شمع تولد آن را خریده اید یا برای پذیرایی از مهمانان، نیاز به کیک بزرگ دارید؟ آیا تم جشن تولد عروسکی است و عکس کیک تولد دخترانه باربی السا را برای سفارش کیک ارئه می کنید، یا جشن تولد کوچک و صمیمانه مد نظر شما است و تم جشن تولدتان فانتزی و لوکس انتخاب شده است؟

تم تولد و انتخاب کیک تولد

کیک تولد خترانه و بچه گانه هم می تواند مدل کیتی، پروانه ای، فروزن، عروسکی و پرنسس های دیزنی باشد که بهترین انتخاب برای دختران زیر سن 15 سال به حساب می آید. سعی کنید، برای انتخاب طرح کیک بزرگسال، از طرح‌های موردعلاقه فرد استفاده کنید. طرح لوازم آرایش، گل، حیوان خانگی و طرح‌های مرتبط با هنر موردعلاقه یا حرفه موردعلاقه، بهترین گزینه‌هایی است که می‌توانید انتخاب کنید. کیک تولد دخترانه شکلاتی با روکش فوندات، بهترین انتخابی است که می‌توانید داشته باشید.

مدل کیک تولد دخترانه

مدل کیک های تاج دار و خاص

مدل کیک تولد دخترانه

مدل کیک تولد دختر نوجوان

اندازه و بزرگی میم تولد شما بستگی به تعداد مهمانان شما دارد و اگر تعداد مهمانان زیاد است حتی می توانید کیک سه طبقه نیز سفارش دهید. مدل کیک هایی که در این مطلب مشاهده می کنید با نگین و مرواریدهای خوردنی تزیین شده اند و بسیار زیبا هستند.

از این مدل کیک های زیبا می توانید برای دختران 13 تا 23 سال سفارش دهید و آنان را شاد کنید.

مطلب پیشنهادی: تزیین میز تولد با گل و شمع + ایده های جذاب دیزاین میز تولد جالب

مدل کیک تولد دخترانه

کیک های تولد دختران جوان

مدل کیک تولد دخترانه

مدل کیک های تاج دار زیبا

مدل کیک تولد دخترانه

کیک تولد به شکل لوازم آرایشی

مدل کیک تولد دخترانه

کیک تولد دو طبقه زیبای دخترانه

مدل کیک تولد دخترانه

مدل کیک تولد دخترانه مروارید دار

مدل کیک تولد دخترانه

مدل کیک سه طبقه دختران جوان

مدل کیک تولد دخترانه

امیدواریم این کیک های تولد دخترانه مورد توجه شما قرار گرفته باشد در ادامه پیشنهاد می کنیم مطلب بادکنک آرایی جشن تولد و تم تولد دخترانه آنا را هم مشاهده کنید.

مطالب مشابه را ببینید!