مجله تاپ‌ناز‌

آموزش بافت موی دختر شما به زیباترین شیک در کمتر از 3 دقیقه

در این مطلب یکی از زیباترین و ساده های مدل بافت موی کودکانه را به شما آموزش می دهیم، این مدل مو برای مجالس مناسب است و در کمتر از 3 دقیقه انجام می شود.

بافت موی جالب برای دختر کوچولوی شما

خیلی از مادرها دوست دارند که موهای دختر زیبا و کوچک خود را برای جشن ها و مهمانی های با مدل های متنوع ببافند اما شاید مبتدی باشد و مدل خاصی را هم بلد نباشند، در این بخش تاپ ناز مدل موی بافت زیبا و ساده ای را به شما آموزش می دهیم که می توانید در عرض چند دقیقه ان را روی سر دختر کوچولویتان پیاده کنید. با این اموزش تصویری می توانید یک بافت موی بسیار شیک را در کوتاه ترین زمان داشته باشید. این بافت مو برای دختر بچه هایی که موهای بلندی دارند عالی است و موها را زیباتر نشان می دهد.

» همچنین ببینید : آموزش تصویری بافت مو به روش های آسان

در ابتدا موهای جلوی سر را جدا کنید و به سه قسمت مساوری تقسیم کنید و مانند عکس زیر شروع بع بافتن کنید و بعد از اینکه بافت را کمی دادمه دادید در مرحله بعد از هر دو طرف شروع به اضافه کردن مو کنید.

 

آموزش بافت موی دختر شما به زیباترین شیک در کمتر از 3 دقیقه

آموزش بافت مو فرانسوی برای کودک

این بافت را در چند مرحله انجام دهید و در هر مرحله ای بافت را با دستان مانند عکس به دو طرف بکشید تا بافتی پهن تر داشته باشید، بعد که تا انتهای موها بافته شد پایین آن را با کش ببندید. می بینید که موهای دختر شما مانند دم اسبی بافته شده است و اما نکته این نوع بافت مو این است که در هر مرحله از دو طرف مو اضافه کنید.

این بافت را به همین راحتی در کمتر از 3 دقیقه می توانید روی موهای دختران انجام دهید و از دیدن آن لذت ببرید.

» همچنین ببینید :

آموزش 6 مدل زیبای بافت مو

آموزش مدل موی جمع با بافت یکطرفه

مطالب مشابه را ببینید!