مجله تاپ‌ناز‌

به جای گفتن “دوستت دارم” این کارها را برای شوهر خود انجام دهید

گاهی شاید گفتن جمله دوستت دارم کار راحتی نباشد، گاهی می توان به جای گفتن این جمله، کارهایی را انجام دهید که این حس به شوهر شما منتقل شود. اگر چه که خانم ها بیشتر تحت تاثیر کلام قرار می گیرند، ولی برای مردان کارهای تاثیرگذارتری هم وجود دارد. به همین دلیل خانم ها می توانند کارهایی را که برای مردان از گفتن دوستت دارم هم با ارزش تر است، انجام دهند. در ادامه این مطلب بعضی از رفتارهایی را که نشان دهنده عشق و علاقه شما به مرد زندگی است را معرفی می کنیم.


از ظاهر شوهرتان تعریف کنید

به جای گفتن "دوستت دارم" این کارها را برای شوهر خود انجام دهید

یکی از وش های نشان داادن علاقه شما به همسر این است که از ظاهرش تعریف کنید. مهم نیست که او شکم دارد، با این حال که خیلی لاغر است. روی نکات مثبت او بیشتر تمرکز کنید. همین تعاریف شما به او قدرت و انگیزه می دهد تا برای اینکه پیش شما جذاب تر شود، تلاش بیشتری کند.


به نظر او احترام بگذارید

به جای گفتن "دوستت دارم" این کارها را برای شوهر خود انجام دهید

مرد زندگی شما مایل است که در زندگی شما نقش مهمی داشته باشد و دیدگاه هایش در تصمیم گیری های شما تاثیرگذار است. به همین دلیل برای انجام کارهایتان از او نظر بخواهید. مثلا از او بپرسید که چطور با مدیرتان صحبت کنید یا ایتکه پولتان را چظور سرمایه گذاری کنید. این کار شما به همسرتان نشان می دهد که به او اعتماد دارید و برای نظراتش ارزش قائل هستید. علاوه بر آن، به او یاد می دهید که او هم به نظرات شما اهمیت بدهد.


از شوهرتان برای انجام دادن کارهای کوچک هم تشکر کنید

به جای گفتن "دوستت دارم" این کارها را برای شوهر خود انجام دهید

بار دیگر که همسرتان کودکان را به مدرسه برد یا این که خرید شما را انجام داد، از او تشکر کنید. ما آنقدر در مشغله روزهایمان گم شده ایم که یادمان می رود برای انجام کارهای کوچک از یکدیگر قدردانی کنیم. اما همین قدردانی هاست که عشق و احترام مان را به طرف مقابل نشان می دهد. علاوه بر آن، شما با قدردانی هایتان به او نشان می دهید که حتی کوچک ترین کارهایش هم زیر نظر دارید و برایشان ارزش قائل اید، از این رو او نیز با انگیزه بیشتری به درخواست های شما پاسخ مثبت خواهد داد.


او را محکم بغل کنید

به جای گفتن "دوستت دارم" این کارها را برای شوهر خود انجام دهید

اگر چه خانم ها بیشتر به صورت کلامی تحت تاثیر قرار می گیرند، اما برای آقایان چیزهای ملموس تاثیرگذارتر است. به عنوان مثال اگر شما از همسرتان جمله «دوستت دارم» را بشنوید، تا مدت ها خوشحال خواهید بود، اما برای آقایان یک آغوش اهمیت بیشتری دارد. از این رو در فرصت های مناسب، او را محکم در آغوش بگیرید. نیازی به بیان کلمه ای نیست، همین کارتان به او نشان می دهد که چقدر دوستش دارید. تحقیقات نشان داده آغوشی تاثیرگذار است که حداقل 7 ثانیه به طول بیانجامد.


به نگرانی هایش گوش دهید

به جای گفتن "دوستت دارم" این کارها را برای شوهر خود انجام دهید

آقایان دوست ندارند که از نگرانی و ترس هایشان صحبت کنند، در واقع این شمایید که باید این انگیزه را به آنها بدهید. فضایی امن ایجاد کنید تا شریک زندگی تان بتواند خودش را بدون سانسور بیان کند. سعی نکنید که مشکلی را حل کنید، تنها کافی ست که به حرف های او گوش دهید. این رفتار شما به او نشان می دهد که او را ضعیف خطاب نمی کنید و این فرصت را به او می دهید تا بدون قضاوت خودش را بیان کند. اگر بار دیگری که همسرتان به خانه آمد و حال خوشی نداشت، از او بخواهید که با شما حرف بزند، اگر مقاومت کرد، اشکالی ندارد، او را به حال خودش بگذارید. اما به طور کلی، آقایان به راحتی در مورد مشکلات شان صحبت نمی کنند، این شمایید که باید شرایط مناسب را برای دردودل آنها فراهم کنید.


 

 

لباسی که او دوست دارد را بپوشید

به جای گفتن "دوستت دارم" این کارها را برای شوهر خود انجام دهید

مهم نیست که چقدر از شروع رابطه تان گذشته، شما هر زمانی که لباس مورد علاقه شریک زندگی تان را بپوشید، به او ثابت می کنید که هنوز هم به او اهمیت می دهید و برای این که به چشم او بیایید، تلاش می کنید. ذهن آقایان نسبت به ذهن خانم ها، به نشانه های تصویری عکس العمل بیشتری نشان می دهد. این که مرد زندگی تان شما را در لباسی که دوست دارد ببیند، برایش بسیار ارزشمند است. بنابراین اگر می خواهید به او نشان دهید که دوستش دارید، گاهی لباس هایی که او دوست دارد را به تن کنید.


غذای مورد علاقه اش را بپزید

به جای گفتن "دوستت دارم" این کارها را برای شوهر خود انجام دهید

شما می توانید دل مرد زندگی تان را از طریق شکم اش به دست آورید. این که بدون سوال کردن از او، غذای مورد علاقه اش را درست کنید، برای او یک دنیا ارزش دارد. این کار شما نه تنها ثابت می کند که شما به او اهمیت می دهید، بلکه نشاندهنده آن است که شما او را به خوبی می شناسید. زوج هایی که از جزییات زندگی یکدیگر آگاهند، ازدواج موفق تری دارند. بنابراین شما می توانید خیلی ساده و با درست کردن غذای مورد علاقه همسرتان، میزان علاقه تان را به او نشان دهید.


به خودتان اهمیت دهید

به جای گفتن "دوستت دارم" این کارها را برای شوهر خود انجام دهید

ورزش کردن، نداشتن استرس، رژیم غذایی مناسب، سیگار نکشیدن و… اگر چه به ظاهر نشانه توجه شما به خودتان است اما در حقیقت بدین معنی ست که شما به شریک زندگی تان هم اهمیت می دهید. شما سبک زندگی سالمی دارید چون که می خواهید در کنار همسرتان روزهای خوش بیشتری را تجربه کنید یا به ظاهرتان اهمیت می دهید چون می خواهید به دل همسرتان بیشتر بنشینید. آیا انگیزه ای بالاتر از این که برای فردی که دوست اش، زیباتر شوید؟


او را تشویق کنید تا فعالیت های مورد علاقه اش را انجام دهد

به جای گفتن "دوستت دارم" این کارها را برای شوهر خود انجام دهید

همانطور که شما دوست دارید زمانی را برای خودتان داشته باشید و فعالیت های مورد علاقه تان را انجام دهید، همسرتان هم به این زمان نیاز دارد. اگر می خواهید به او میزان علاقه تان را نشان دهید، قبل از این که او خودش از شما درخواست کند، شما به او پیشنهاد دهید که کمی برای خودش وقت بگذارد. به عنوان مثال تشویق اش کنید که به استخر برود، با دوستانش خوش بگذراند، بخوابد یا بازی مورد علاقه اش را کند. این فرصت های تنهایی که شما به او می دهید، در حقیقت پاداشی برای او محسوب می شود که نتیجه عشق و علاقه شما به اوست.

با انجام این کارها می توانید شوهر خود را بیش از پیش جذب خود کنید و حتما نیاز نیست که مرتب به او بگویید دوستت دارم.

مطالب مشابه را ببینید!