گردشگری, سفر مدل لباس, عکس, سریال, آهنگ
خانه / مطالب خواندنی و اخبار / اخبار ورزشی / گاف و سوتی خفن گزارشگر بازی تیم ملی!!
loading...

گاف و سوتی خفن گزارشگر بازی تیم ملی!!

پیمان یوسفی با گزارشی که روز گذشته داشت تبدیل به سوژه طنز شده است.سوتی های عجیب و گاف های این گزارشگر فوتبال در نوع خود بسیار جالب و خنده دار است.

گاف ها و سوتی های خنده دار پیمان یوسفی در بازی ایران

علاقمنندان به فوتبال و برنامه های ورزشی علاوه بر تماشای بازی تیم ملی ایران و عمان توانستند علاوه بر بازی ، برنامه کمدی ورزشی را که پر از گاف های خنده دار گزارشگر بود تماشا کنند.

گزارشگر بازی دیروز تیم ملی مقابل عمان در بدترین روز گزارشگری اش تا می توانست گاف داد و در خنده دارترین اشتباه و سوتی خود بلاژویچ را زنده یاد معرفی کرد.آنهایی که بازی روز گذشته ایران و عمان را از پای تلویزیون دیدند، علاوه بر تماشای فوتبال، مثل بینندگان یک نمایش کمدی، خندیدند و لذت بردند!

گاف و سوتی خفن گزارشگر بازی تیم ملی!!

پیمان یوسفی انگار از وسط مراسم عید دیدنی به ورزشگاه آزادی آمده بود که اصلا آمادگی گزارش بازی تیم ملی مقابل عمان را نداشت. او در 30 دقیقه ابتدایی بازی تقریبا هر 3 دقیقه یک بار سوتی داد.
در حالی که میروسلاو بلاژویچ هنوز زنده است و با وجود ابتلا به بیماری پروستات خیال مردن ندارد، یوسفی وی را زنده یاد بلاژویچ معرفی کرد.
یوسفی که می خواست با اشاره به آخرین بازی که ما عمان را بردیم، اطلاعات نداشته خود را به رخ بکشد، به مرداد ماه سال 1380 و تورنمنت چهارجانبه تهران برگشت و به پیروزی 5 بر 2 ایران مقابل عمان اشاره کرد اما ناگهان مرتکب قتل عمد شد و بلاژویچ که هنوز زنده است، را کشت و گفت در آن بازی زنده یاد بلاژویچ سرمربی تیم ملی بود. احتمالا یک لحظه پیمان یوسفی، بلاژویچ و ایویج را اشتباه گرفت.
یوسفی البته با تاخیر 20 دقیقه ای متوجه این اشتباه شد اما عبارتی که برای اصلاح این گاف به کار برد، به مراتب از خود این اشتباه عجیب تر به نظر می رسید: «خب ظاهرا عمر بلاژ طولانی تر شده است!»
نمونه های دیگری از سوتی های 30 دقیقه ابتدایی یوسفی عبارتند از اینکه سه تعویض و تغییر تیم ملی در قیاس با بازی قبلی را گفت دو تغییر، با وجود صعود عمان به جام ملت ها گفت این تیم شانس صعود ندارد، تیم های صعود کننده را سه بار اشتباه گفت، متوجه نشد علی کفاشیان بابت صدمین بازی ملی سیدجلال از او تقدیر کرده است، یادش نبود تماشاچی فقط می تواند در این بازی در طبقه اول ورزشگاه بنشیند و سوتی های دیگری که نشان می داد جناب یوسفی وسط یک مهمانی عید دیدنی بوده که دوستان تماس گرفته و به او گفته اند تشریف بیاور برای گزارش بازی تیم ملی!
یوسفی روز گذشته در خنداندن مردم از سرهنگ علیفر و جواد خیابانی سبقت گرفت!
“خطای درست و درمون” هم اصطلاح جدیدی است که جناب یوسفی در این بازی وارد ادبیات گزارشگری کرد.

گاف های جالب و سوتی های گزارشگر بازی تیم ملی

[امتیاز دهنده: 0 نفر و میانگین امتیاز: 0]
loading...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *