مجله تاپ‌ناز‌

بیوگرافی هادی کاظمی؛ زندگی شخصی هادی کاظمی و عکس او و همسرش سمانه پاکدل

هادی کاظمی

بیوگرافی کامل هادی کاظمی بازیگر ایرانی را در این بخش آماده کرده ایم. او بیشتر به دلیل بازی در نقش دوبرره در سریال برره شناخته شده است. همسرش سمانه پاکدل است که او نیز بازیگر است.

بیوگرافی هادی کاظمی

هادی کاظمی بازیگر سینما و تلویزیون و متولد 13 ابان سال 1355 است. او کارشنای رشته بازیگری دارد. سه برادر به نام های مهدی، حامد و توحید دارد که فعالیت موسیقیایی دارند و مادرش هم فوت شده است.

هادی کاظمی به جز بازیگری یک رستوران بزرگ هم دارد. رستوران را با یکی از دوستانش دایره کرده است و نام شب های لیالی را دارد و غذاهای خوشمزه ای نیز دارد!

هادی کاظمی

شروع فعالیت بازیگری

او در سن 15 سالگی بازیگری را به مدت 4 سال تمرین کرد و سپس در سن 19 سالگی وارد تئاتر شد. در سال 1376 توانست وارد تلوزیون شود ولی اوج شهرت او به دلیل بازی در کارهای مهران مدیری بود. او در پاورچین، شب های برره و قهوه تلخ حضور موفقی داشت و خیلی دیده شد.

samaneh pakdel hashiehnews 3

ماندگارترین نقش او نظام دوبرره در سریال شب های برره و همچنین باباشاه در سریال قهوه تلخ بود. در این سریال در کنار جواد عزتی توانست بسیار خوش بدرخشد.

هادی کاظمی

رستوران داری و آشپزی وی

او با اینکه در رستورانش شخصا آشپزی نمی کند ولی می گوید که به اشپزی بسیار علاقه دارد و دست پخت خوبی هم دارد. در رستورانش هم غذاهای بین المللی را به مشتریان عرضه می کند.

هادی کاظمی

ازدواج هادی کاظمی با سمانه پاکدل

هادی کاظمی در روز 31 مرداد مصادف با عید قربان با سمانه پاکدل بازیگر سینما و تلویزیون ازدواج کرد. او در سن 41 سالگی با خانم سمانه پاکدل بازیگر معروف ایرانی که 31 داشت ازدواج کرد.

علایق این بازیگر

او به کتاب بار هستی از کیلان کوندرا علاقه دارد و کتاب بادباک باز خالد حسینی را نیز جزو کتاب های مورد علاقه اش می دهد. از میان فیلم ها، فیلم پدرخوانده و روزی روزگاری آمریکا را می پسندد. او به آکواریون علاقه دارد هر چند خودش در منزل آکواریوم ندارد.

عکس هادی کاظمی و همسرش سمانه پاکدل

عکس از مراسم ازدواج هادی کاظمی و سمانه پاکدل

هادی کاظمی و همسرش سمانه پاکدل

عکس اینستاگرامی هادی کاظمی Hadi Kazemi

هادی کاظمی

عکس هادی کاظمی و پدرش

هادی کاظمی

هادی کاظمی در کنار مهدی فخیم زاده

هادی کاظمی

هادی کاظمی بازیگر ایرانی

هادی کاظمی

عکس هادی کاظمی Hadi Kazemi

هادی کاظمی

بیوگرافی هادی کاظمی

هادی کاظمی

زندگینامه هادی کاظمی

هادی کاظمی

عکس های هادی کاظمی بازیگر ایرانی

هادی کاظمی

تصاویر اینستاگرامی هادی کاظمی

هادی کاظمی

عکس های جدید هادی کاظمی

هادی کاظمی

عکس جدید هادی کاظمی

هادی کاظمی

عکس هادی کاظمی در کنار بازیگر سریال پایتخت

هادی کاظمی

هادی کاظمی و مهران

هادی کاظمی

هادی کاظمی و سحر ذکریا

مطالب مشابه را ببینید!