مجله تاپ‌ناز‌

حامد کمیلی | بیوگرافی و عکس های حامد کمیلی و زندگی شخصی و ازدواجش

حامد کمیلی بازیگر ایرانی است که به دلیل بازی در سریال اغما به شهرت رسید، چندی پیش هم شایعه ازدواج او با تینا آخوندتبار مطرح شد که درست نبود. در این مطلب اطلاعاتی کامل در مورد زندگی شخصی و هنری این بازیگر را می خوانید.

بیوگرافی حامد کمیلی

سید حامد کمیلی بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر متولد 14 تیر سال 1361 در شهر اصفهان است. او مدرک کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی دارد و همچنین مدرک فوق دیپلم کامپیوتر را هم دارد. او فرزند نخست خانواده است و 2 برادر دوقلو دارد که ایمان و احسان نام دارند. با مادرش بسیار صمیمی است ولی پدرش به دلیل مشغله کاری مدام در مسافرت است.

حامد کمیلی

بازی در سریال اغما و رقص روی شیشه

او نخستین بار در سریال به دنیا بگویید بایستد تبدیل به یک چهره معروف شد و سپس با بازی در نقش یک شیطان در سریال اغما در سال 1386 باعث شد که به اوج شهرت برسد و در این سریال توانمندیهایش را نشان داد. اکنون هم در سریال رقص روی شیشه ایفای نقش می کند.

حامد کمیلی

شروع فعالیت هنری

او فعالیت هنری را با بازی در تئاتر از شهر اصفهان شروع کرد و سپس به تهران آمد.

فریدون خسروی و گلاب آدینه از استادان او در رشته تئاتر بودند.

حامد کمیلی جایزه بهترین بازیگر از جشنواه تئاتر فجر را دریافت کرد که جایزه اش را از دست بازیگر ایرانی علی نصیریان دریافت کرد.

حامد کمیلی

موسیقی و نوازندگی

او در نواختن سازهای پیانو و تار هم سر رشته دارد. از خوانندگان ایرانی به شهرام ناظری علاقه دارد و موسیقی الکترونیک Loveech  را می پسندد.

حامد کمیلی

علایق حامد کمیلی

او در زمینه روانشناسی مطالعات زیادی دارد و بسکتبال هم بازی می کند. از بین بازیگران خارجی به آل پاچینو، شان پن علاقه دارد و از میان بازیگران ایرانی به علی نصیریان، پرویز پرستویی و رضا کیانیان علاقه دارد. او می گوید که از حامد بهداد هم بسیار تاثیر گرفته است و دلش می خواهد به شیوه اختصاصی او در بازیگری دست پیدا کند.

حامد کمیلی

بازی در فیلم پایان نامه و پشیمانی وی

بازی حامد کمیلی در فیلم پایان نامه که مربوط به وقایع انتخابات سال 1388 بود باعث شد که طیف وسیعی از جامعه ایرانی از او انتقاد کنند.

حامد کمیلی در دی سال 1391 در بنرمه هفت با مجری گری فریدون جیرانی در بخش پایانی مصاحبه ای گفت :

الآن فرصتی هست که من از مردم عذرخواهی بکنم چون فیلم‌هایی از من دیدند که از من انتظار نداشتند. در یک سال اخیر فرصتی پیش‌آمد که من کارنامه کاری ام را در این مدت مرور کنم. در این مدت من فیلم‌هایی بازی کردم. ممکن هست انتخاب‌های من غلط بوده یا شرایط دیگری پیش آمده باشد.

او در یک برنامه رادیویی به گویندگی رضا رشیدپور در دی ماه سال 1390، عذرخواهی کرده بود. رشید پور در این برنامه در خطاب به او گفت : حامد جان منظورت فیلم پایان نامه بود؟ و کمیلی در پاسخ به او گفت : آقای رشیدپور مردم ما اینقدر آگاه هستند که نیاز به توضیح اضافه نباشه. باز هم ارشون معذرت می خوام.

حامد کمیلی

شایعه ازدواج با تینا آخوندتبار

چند سال پیش عکسی از حامد کمیلی در کنار تینا آخوندتبار و دیگر بازیگران منتشر شد که شایعه دوستی و ازدواج این دو را پیش آورد که درست نبود. در حال حاضر حامد کمیلی مجرد است و هنوز ازدواج نکرده است.

حامد کمیلی

چهره های مورد علاقه او

او از میان بازیگران به آل پاجینو شان پن بسیار علاقه دارد. از بین بازیگران ایرانی هم بازی علی نصیریان، پرویز پرستویی و رضا کیانیان را می پسندد. به موسیقی سنتی علاقه دارد و به کارهای شهرام ناظری گوش می کند.

مطالب مشابه را ببینید!