مجله تاپ‌ناز‌

بیوگرافی حمید طالب زاده + اطلاعات زندگی شخصی و هنر و عکس های خانوادگی و همسرش

بیوگرافی حمید طالب زاده و عکس های خانوادگی

حمید طالب‌زاده (زاده ۱۳۵۵ در تهران) خواننده، ایرانی مقیم آمریکا است. دو آلبوم رسمی از او منتشر شده است. وی با تک آهنگ «همه چی آرومه» به شهرت رسید و همچنین آهنگ دختر وی بسیار شنیده شد.

او فارغ التحصیل از دانشگاه آزاد است. پدرش ارومیه ای و مادرش زنجانی می باشد. دو برادر به نام علیرضا و عماد دارد و خواهر هم مهناز نام دارد. عماد هم خواننده است.

 

زندگینامه حمید طالب زاده

حمید طالب زاده در فروردین ماه ۱۳۵۵ در تهران متولد شد. وی خوانندگی را از هفت سالگی شروع کرد. در چهارده سالگی وارد دوره جدید از خواندن شد و از بهمن ماه ۱۳۷۶ فعالیت هنری خودش را به صورت رسمی آغاز کرد.

حمید طالب زاده

 

شروع خوانندگی

او از سنین کم به خوانندگی علاقمند شد و در سن 14 سالگی به صورت حرفه ای تر خوانندگی را آغاز کرد. در سال 1376 به آرامی وارد فعالیت های هنری شد.

حمید طالب زاده

شهرت با آهنگ همه چی آرومه

یکی از محبوب ترین آهنگ های او، قطعه همه چی آرومه می باشد که سال 87 منتشر شد. ترانه این اثر از مریم اسدی است.

حمید طالب زاده

ازدواج

آقای خواننده با خانمی به نام ندا روحی ازدواج کرده است. همسر او فارغ التحصیل رشته پزشکی در آمریکا است. این دو پسری به نام کیا و دختری به نام تارا دارند.

حمید طالب زاده

فعالیت های حمید طالب زاده

اولین آلبوم حمید، اسفند ماه ۱۳۷۹ منتشر شد. نخستین آلبوم رسمی‌اش که “ندای عاشقانه” نام داشت؛ و دومین آلبومش را با عنوان “چیکار کنم” در شهریور ۱۳۸۲ وارد بازار موسیقی کرد. وی پس از دو آلبوم رسمی و مجاز در ایران، به دلیل عدم اخذ مجوز کنسرت و آلبومش از سوی مسئولان ذی‌ربط، آثارش را عمدتاً به صورت کلیپ‌های ویدئویی از شبکه‌های ماهواره‌ای منتشر می‌کرد.

حمید طالب زاده

قطعه «همه چی آرومه» طالب‌زاده طرفداران زیادی دارد به گونه‌ای که در فصل اول آکادمی موسیقی گوگوش جزء ۱۰ ترانه اول بود؛ و در فیلم اخراجی‌ها ۳ از این قطعه در اواسط فیلم استفاده شد که حمید طالب‌زاده در مصاحبه‌ای عنوان کرده که از ترانه «همه چی آرومه» او نیز بدون کسب اجازه در فیلم اخراجی‌ها ۳ استفاده شده‌است.

حمید طالب زاده

مهاجرت به آمریکا

طالب‌زاده آبان ماه ۱۳۹۱ ایران را برای همیشه برای ادامه فعالیت‌های هنری به آمریکا ترک کرد. طالب‌زاده در آمریکا با کمپانی “آونگ” و “چلچراغ” همکاری دارد.

حمید طالب زاده حمید طالب زاده حمید طالب زاده

مطالب مشابه را ببینید!