بیوگرافی هنگامه خواننده ایرانی

هنگامه

[box type=”shadow” align=”aligncenter” class=”” width=””]در این قسمت بیوگرافی هنگامه برزین خواننده محبوب و خوش صدای ایرانی را در کنار عکس های هنگامه و همسرش تهیه کرده ایم.[/box]

بیوگرافی هنگامه خواننده

هنگامه برزین خواننده پاپ ایرانی متولد سال 1343 در شهر گیلان است.

هنگامه برزید به همراه خانواده در سن 3 سالگی به تهران آمدند. او از دوران کودکی هیجان و شوق زیادی در خوانندگی و نمایش داشت و پدر او نخستین کسی بود که این شوق و هیجان را آشکار نمود.

هنگامه

حمایت پدر از خوانندگی هنگامه

عشق و حمایت پدر او باعث تقویت مراحل اولیه زندگی هنگامه به صورت نسبتا آشکاری شد و او برای شرکت در کلاس های موسیقی بعضی از استادان موسیقی کلاسیک فارسی تشویق نمود.

مهارت در نواختن نی و فلوت باعث شد تا پدرش به یادگیری مدهای موسیقی کلاسیک فارسی اعتقاد پیدا کند و شالوده علمی هنگامه به صورت موثری پیشرفت کند.

هنگامه

آروزی خوانندگی

او پس از پایان تحصیلش همیشه آرزو داشت یک خواننده حرفه ای باشد. او پس از پایان دوران دبیرستن خیلی زود ازدواج کرد و صاحب یک دختر شد، ولی هیچ گه آرزوی خواننده شدن را فراموش نکرد. برای خوانندگی مجبور شد که ایران را ترک کند و مهاجرت کند.

هنگامه

مهاجرت از ایران

در سال 1992 او به همراه همسر و دخترش به ونکوور کانادا مهاجرت کرد. در ونکوور او ابتدا علی الهی و سپس فریدون آسرایی را ملاقات کرد و توسط آنها به کامران (خواننده ایرانی) و رامین زمانی معرفی شد.

هنگامه

تشکیل گروه پرواز

در سال 1995 هنگامه در کنا فریدون، کامران و رامین زمانی گروهی به نام پرواز را تشکیل دادند. آنها سپس نخستین کارشان به نام ایرانم را منتشر کردند و در دوره ای کوتاه هم بسیار طرفدار به دست آورند.

هنگامه

همکاری با رامین زمانی

این افراد سپس به صورت مستقل خوانندگی را دنبال کردند ولی هنگامه همچنان با رامین زمانی همکار داشت که باعث شکل گیری دو آلبوم به نام برای دیدن تو و ارتش صلح شد.

هنگامه در مصاحبه ای با منصور سپهربند به همراه رامین زمانی و KC Bondar در ژانویه ۲۰۱۶ (دی ۱۳۹۴) اعلام کرد که آلبوم تازه‌ای به نام سلام را به همراه رامین زمانی و KC Bondar دردست تهیه دارند.

“قسم میخورم” ، “یاتو یا هیچکس دیگه” و “کجا بودی تاحالا” از کارهای معروف او هستند.

هنگامه هنگامه هنگامه هنگامه

در این قسمت بیوگرافی هنگامه خواننده را خواندید و عکس های هنگامه برزین را مشاهده کردید که امیدواریم مورد توجه قرار گرفته باشد. می توانید بیوگرافی سحر و احلام را در سایت جستجو کنید.

مطالب مشابه را ببینید!