بیوگرافی هیلاری داف و عکسهای هیلاری داف

بیوگرافی هیلاری داف و عکسهای هیلاری داف

هیلاری داف

هیلاری ارهارد داف (به انگلیسی: Hilary Erhard Duff)‏ معروف به هیل متولد ۲۸ سپتامبر ۱۹۸۷، هنرپیشه، خوانندهٔ پاپ، ترانه‌سرا و تاجر آمریکایی است. او پس از به شهرت رسیدن با ایفای نقش اصلی یک برنامهٔ تلویزیونی به نام «لیزی مک‌گوایر»، به بازی در فیلمهای سینمایی روی آورد و در سه فیلم به نامهای «دوجینش ارزانتر است»و «لیزی مک‌گوایر» در سال ۲۰۰۳ و «داستان یک سیندرلا» در سال ۲۰۰۴ خوش درخشید. داف به سرعت پله‌های ترقی را طی نمود به طوری که گفته می‌شود در سال ۲۰۰۵ بالغ بر ۱۵ میلیون دلار از فعالیت‌های خود در هالیوود بدست آورده‌است.

هیلاری داف

او با هدف گسترش دامنهٔ کاری و نشان دادن استعداد و توانایی‌های درونی خویش تصمیم به پا نهادن به دنیای موسیقی پاپ گرفت که حاصل آن سه آلبوم دارای گواهی‌نامه پلاتین از انجمن صنعت ضبط آمریکا (RIAA) و فروش بیش از سیزده میلیون نسخه از آلبوم‌هایش می‌باشد. نخستین آلبوم ضبط شده او در استودیو، با نام «دگردیسی»[۵] در سال ۲۰۰۳ میلادی گواهی‌نامهٔ پلاتین سه‌گانه را به‌دست آورد و او با دو آلبوم پلاتین دیگر، «هیلاری داف» (۲۰۰۴) و «تحت تعقیب» در سال ۲۰۰۵ به فعالیت خود ادامه داد. آلبوم اخیر داف به نام «وقار» در ماه آوریل ۲۰۰۷ به بازار ارائه شد و در ماه اوت همان سال، موفق به دریافت گواهی طلایی گشت.

هیلاری داف

او همچنین خط تولید لباسی را به نام اجناس هیلاری دافارائه نمود و مشترکاً با کمپانی تولید لوازم آرایشی الیزابت آردن، یک عطر انحصاری به بازار عرضه کرد. نام هیلاری و مادرش در لیست تهیه‌کنندگان فیلم «دختران مادی‌گرا» به ثبت رسیده است. فیلم حادثه‌ای «تجارتخانه جنگ» و انیمیشین کمدی «جنگ خوراکی‌ها!»از فیلمهای درحال ساختی می‌باشند که او در آنها به ایفای نقش می‌پردازد.

داف در تاریخ ۱۴ آگوست ۲۰۱۰ با مایک کامری بازیکن هاکی اهل کانادا ازدواج کرد.هیلاری به تازگی فرزندش لوکا را به دنیا آورد.

هیلاری داف

لیست البوم‌ها

  • بی حد و مرز (آلبوم موسیقی) (۲۰۰۷)
  • وقار (آلبوم موسیقی) (۲۰۰۶-۲۰۰۷)
  • تحت تعقیب (آلبوم موسیقی) (۲۰۰۵)
  • هیلاری داف (آلبوم موسیقی) (۲۰۰۴)
  • دگردیسی (آلبوم هیلاری داف) (۲۰۰۳)
  • خیابان بابانوئل (آلبوم موسیقی) (۲۰۰۲)

هیلاری داف

جدول فیلمها

فیلمهای سینمایی

سال ساختنام فیلمنقش هیلاری در فیلمنام انگلیسی
۱۹۹۷زن واقعینامعلومTrue Woman
۱۹۹۸ملاقات کسپر با وندیوندیCasper meets Wendy
بازی با عشقنامعلومPlaying by heart
۱۹۹۹جوینده احساساتاِلیThe soul collector
۲۰۰۱طبیعت انسانکودکی لیلا جوتHuman nature
۲۰۰۲کِلی، دانشجوی افسریکلی کولینزCadet Kelly
۲۰۰۳مامور مخفی کودی بَنکسناتالی کارنرAgent cody banks
لیزی مک‌گوایرلیزی مکگوایر/ایزابلا پاراگیLizzie Mcguire Movie
دوجینش ارزانتر استلورَن بیکرCheaper by the Dozen
۲۰۰۴داستانی از سیندرلاسامانتا مُنت گومریA Cinderella story
صدایت را ببر بالاتری فلچرRaise your voice
در جستجوی بابانوئلپرنسس شیشه‌ایIn search of santa
۲۰۰۵مرد بی‌عیبهالی همیلتونThe Perfect man
دوجینش ارزانتر است ۲لورن بیکرCheaper by the Dozen
۲۰۰۶دختران مادی‌گراتانزی مارچتاMaterial girls
۲۰۰۸تجارت جنگیونیکا بابیاکWar,Inc
جنگ غذاهاالهه خورشید!Foodfight
گرِتاگرِتاGreta
۲۰۰۹شیشه نشکنلوسیsafety glass

هیلاری داف

سریال‌های تلویزیونی

سال ساختنام فیلمنقش هیلاری در فیلمنام انگلیسی
۲۰۰۰آرزوی شیکاگوجسی سلدانChicago Hope
ددیونامعلومDaddio
۲۰۰۱–۲۰۰۴لیزی مک‌گوایرلیزی مک‌گوایرLizzie Mcguire
۲۰۰۳جرج لوپزکنزیGeorge Lopez
رؤیای آمریکاییشنگری لاسAmerican Dreams
۲۰۰۴چاپلوسبریتنیFraiser
۲۰۰۵ژان آرکادیادیلان ساموئلJoan of Arcadia
جرج لوپزاستفانیGeorge Lopez
۲۰۰۶ریبلدیهیلاری دافRebelde
۲۰۰۷نمایش اندی میلوناکیس (مستند)هیلاری دافThe Andy Milonakis Show
هیلاری داف امروزی (مستند)هیلاری دافHilary Duff this is now

هیلاری داف

از شروع خوانندگی تا امروز

 

دوستی هیلاری با آرون کارتر خواننده در سال ۲۰۰۱ میلادی شروع شد. آنها برای اولین بار یکدیگر را هنگام ساخت فیلم لیزی مک‌گوایر ملاقات کردند. اما این رابطه بیشتر از دو سال طول نکشید.[۱۳][۱۴] این گونه گزارش شده بود که کارتر هیلاری را برای رابطه برقرار کردن با لیندزی لوهان ترک کرده‌است. اما پس از مدتی کوتاه او با لوهان قطع رابطه نمود و دوستیش را با داف دوباره از سر گرفت. بعدها کارتر اشاره کرد که در طول این مدت او هیلاری را فریب داده‌است و از این موضوع اظهار تاسف نموده‌است.در طی این اتفاقات رابطه هیلاری و لوهان که از قبل دوستی نزدیکی با هم داشتند، به تیرگی گرایید. در سال ۲۰۰۷ هیلاری و لوهان دوباره رابطه خود را از سر گرفتند. لوهان در جشن انتشار آلبوم وقار داف شرکت کرد و هیلاری در پاسخ به گزارشگر مجله مردم گفت که فکر می‌کند که لوهان دختری مفرح و دوست‌داشتنی است.
هیلاری در سال ۲۰۰۴ رابطه تازه‌ای را با جوئل مادن، خواننده گروه گود شارلوت آغاز نمود. پس از رابطه طولانی مدت آنها با هم، مادر هیلاری، سوزان در سال ۲۰۰۵ آن را با گزارشگر مجله هفده، درمیان گذاشت.اما این رابطه نیز در نوامبر ۲۰۰۶ به پایان رسید.

هیلاری داف

در سال ۲۰۰۷ هیلاری بارها با بازیکن هاکی، مایک کومری دیده شد. با اینکه او هرگز درباره این رابطه به مطبوعات چیزی نگفت اما چندین بار در مسابقات مایک شرکت کرد. همین طور مایک کومری در روز تولد ۲۰ سالگی هیلاری برای او یک مرسدس بنز به قیمت ۱۰۰٫۰۰۰ دلار خرید.
هیلاری در سازمانهای خیریه بسیاری عضو است که یکی از آنها مربوط به کودکان بی سرپرست می‌شود. او همچنین مبلغ ۲۵۰٫۰۰۰ دلار برای کمک به طوفان‌زدگان کاترینا پرداخت کرد. در سال ۲۰۰۵ او هزینه نزدیک به ۲٫۵ میلیون وعده غذا را به طوفان‌زدگان اهدا نمود. در آگوست ۲۰۰۶ هیلاری به یک مدرسه ابتدایی در نیو اورلئان سفر کرد و به بنیاد «یو اس ای هاروست» برای پخش غذا به طوفان‌زدگان کمک نمود.
در اگوست ۲۰۰۵ هیلاری اعلام کرد که یکی از دندانهای جلوی خود را در هنگام آواز خواندن در اثر برخورد میکروفون با آن از دست داده‌است.او اضافه کرد که دندانهای محکمی ندارد و مدام در کنسرت‌های مختلف بر اثر برخورد با میکروفون تکه‌ای از دندانهایش کنده شده‌است.”
پدر و مادر هیلاری در سال ۲۰۰۶ بعد از ۲۲ سال زندگی از هم جدا شدند.او غم ناشی از جدایی پدر و مادرش را در شعرهای غریبه و زن کولی منعکس کرده‌است. در دسامر ۲۰۰۷ هیلاری رتبه هفتم پولدارترین جوان زیر ۲۵ سال را با کسب ۱۲ میلیون دلار کسب کرد. او اکنون ازدواج کرده و صاحب فرزند پسری به نام ” لوکا ” است.

مطالب مشابه را ببینید!