آگهی استخدام بانک مسکن سال ۹۱ + مهمترین نکات ثبت نام

بانک مسکن با استعانت از خداوند متعال و به منظور تامین بخشی از نیروی انسانی مورد نیاز خود از محل سهمیه استخدامی شماره۲۲۰/۹۱/۱۶۷۴ مورخ ۹۱/۱/۲۷ معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور از بین افراد واجد شرایط (برادران و خواهران) پس از کسب موفقیت در مراحل آزمون کتبی، مصاحبه، گزینش و معاینات پزشکی در تهران و شهرستانها به صورت قراردادی در مقاطع تحصیلی لیسانس و فوق لیسانس جهت مشاغل (متصدی امور بانکی- متصدی اموراداری ) استخدام می نماید.

 بانک مسکن

مهلت ثبت نام

مهلت ثبت نام تا پایان وقت اداری روز پنج شنبه مورخ ۹۱/۱۲/۱۷ می باشد
زمان توزیع کارت و برگزاری آزمون

 • کلیه متقاضیان واجد شرایط می توانند در روزهای سه شنبه مورخ ۹۲/۱/۲۷ و چهارشنبه مورخ ۹۲/۱/۲۸ ( به مدت دو روز ) به سایت اینترنتی این بانک مراجعه و نسبت به چاپ کارت ورود به جلسه خود اقدام نمایند.
 • زمان برگزاری آزمون روز جمعه مورخ ۹۲/۱/۳۰ می باشد.

تذکرات

 • برای انجام عملیات ثبت نام بهتر است از مرورگر گوگل کروم (Google Chrome) و درغیر اینصورت از اینترنت اکسپلورر ۷ به بالا (Internet Explorer) استفاده نمائید و از گزینه های Back و Forward مربوط به مرورگرتان استفاده ننمائید.
 • به اطلاع داوطلبین محترم می رساند شرط بومی بودن بر اساس آخرین تقسیمات کشوری لحاظ می گردد. همچنین هر متقاضی صرفا مجاز به انتخاب یک شغل و یک شهر می باشد.
 • به داوطلبان عزیز توصیه می شود قبل از ورود به صفحه ثبت نام ، نسبت به مطالعه دقیق راهنمای ثبت نام اقدام نمایند.
 • باتوجه به اینکه هزینه ثبت نام جهت شرکت در آزمون استخدامی بصورت اینترنتی و از طریق کارت های عضو شتاب دریافت می گردد لذا متقاضیان عزیز قبل از ورود به سایت ثبت نام نسبت به اخذ رمز دوم کارت و کد اعتبار سنجی (CVV2) از دستگاههای خود پرداز اقدام نماید.
 • در صورت وجود سوال یا ابهام در متن آگهی یا اخذ راهنمایی می توانید فرم مربوطه را در صفحه تماس با ما پر کرده و به منظور اخذ جواب به صندوق پست الکترونیکی خود مراجعه نمائید .شرایط:
  تابعیت ایران و متعهد بودن به نظام جمهوری اسلامی ایران.
  اعتقاد به دین مبین اسلام یا متدین بودن به یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.
  عدم سوء پیشینه کیفری (نداشتن سابقه محکومیت قضایی که موجب محرومیت از حقوق اجتماعی گردد)، همچنین عدم اشتهار و محکومیت به فساد اخلاقی.
  عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر.
  تندرستی و توانایی جسمانی و روانی برای انجام کاری که استخدام می شوند (با تایید پزشک معتمد بانک).
  داشتن کارت پایان خدمت زیر پرچم یا معافیت دائم قانونی.(مخصوص آقایان)
 •  
  • برای دارندگان کارت معافیت پزشکی در صورت قبولی در آزمون، تایید پزشک معتمد بانک در مورد توانایی انجام کار الزامی است.

توجه : به تقاضای داوطلبانی که دارای کارت یا برگ معافیت موقت تحت هر عنوان هستند به هیچ وجه ترتیب اثر داده نخواهد شد.

عدم اشتغال بکار و تعهد خدمتی در سازمانها، نهادها، مراکز آموزشی و موسسات دولتی و وابسته به دولت و نداشتن ممنوعیت استخدام دولتی.
دارا بودن حداقل سن ۲۰ سال تمام (متولدین ۱۳۷۱/۱۱/۳۰ به قبل).
حداکثر سن برای دارندگان مدرک تحصیلی لیسانس ۲۸ سال تمام (متولدین ۱۳۶۳/۱۱/۳۰ به بعد).
حداکثر سن برای دارندگان مدرک تحصیلی فوق لیسانس ۳۰ سال تمام (متولدین ۱۳۶۱/۱۱/۳۰ به بعد).
خانواده های معظم شهدا، جانبازان ، آزادگان و ایثارگران در صورت دارا بودن شرایط طبق ضوابط موجود از اولویت های قانونی برخوردار خواهند بود. همچنین اعضای گردان های عاشورا (در صورت داشتن حداقل ۴ سال عضویت فعال و مستمر) در شرایط یکسان با سایر متقاضیان از اولویت برخوردار می باشند.
تبصره – لازم به ذکر است براساس قانون اصلاح حداکثر سن داوطلبان استخدام، شرایط حداکثر سن متقاضیان در صورت ارائه مدارک معتبر از سوی مراجع ذیصلاح بشرح ذیل افزایش می یابد.

 • افراد خانواده معظم شهدا، جانبازان، آزادگان و مفقودالاثرها، ( همسر، فرزندان، برادر، خواهر) به میزان ۵ سال.
 • به میزان خدمت داوطلبانه در جبهه های جنگ و مدت زمان استراحت پزشکی و یا بستری شدن در اثر مجروحیت جنگی.
 • به میزان اسارت و حضور در جبهه در مواردی که به اسارت دشمن بعثی و یا گروههای ضد انقلاب در آمده اند.

توجه : در مورد صحت کلیه مدارک ارسالی از مراجع ذیصلاح استعلام خواهد شد.

حداقل معدل برای متقاضیان استخدام در مقطع لیسانس ۱۲ ( دوازده) و برای متقاضیان استخدام در مقطع تحصیلی فوق لیسانس ۱۴ (چهارده) می باشد.
داوطلب بومی . بومی به داوطلبی اطلاق می شود که دارای یکی از ویژگی های زیر باشد:
محل تولد داوطلب با استان مورد تقاضا برای استخدام یکی باشد.
حداقل دو مقطع تحصیلی پایان دوره سه ساله راهنمایی(سیکل) و دیپلم خود را در استان مورد تقاضای استخدام گذرانده باشند.
تبصره۱: ملاک بومی بودن براساس آخرین تقسیمات کشوری لحاظ می گردد.
تبصره۲: در شرایط یکسان اولویت با متقاضی بومی شهر مورد تقاضا می باشد.

 • تبصره۳: متقاضیان استخدام در جزیره کیش صرفا در صورت داشتن کارت کیشوند دارای اعتبار، بومی محسوب می گردند.

مدارک مورد نیاز:
کلیه متقاضیان استخدام می بایست نسبت به اسکن و ارسال الکترونیکی تصویر مدارک ذیل با فرمت و حجم تعیین شده اقدام نمایند :
ارسال فایل اسکن شده فرم شماره ۱ (قید شده در آگهی استخدام) با فرمت jpg و حجم کمتر از ۱۲۰kb
توجه : کلیه متقاضیان استخدام لازم است نسبت به مطالعه، تکمیل و امضاء فرم شماره ۱ مندرج در آگهی استخدام اقدام و پس از جدا سازی فرم از روزنامه و اسکن، آن را بصورت الکترونیکی ارسال نمایند.
ارسال فایل اسکن شده عکس ۴ × ۳ تمام رخ جدید با فرمت jpg و حجم کمتر از ۱۰۰kb
ارسال فایل اسکن شده مدرک تحصیلی مورد نیاز (گواهینامه موقت پایان تحصیلات یا دانشنامه با ذکر معدل کل) با فرمت jpg و حجم کمتر از ۱۲۰kb
تبصره:کلیه متقاضیان واجد شرایط ، درصورتیکه با درنظر گرفتن ویژگی بند ب ردیف ۱۱، بومی شناخته می شوند می بایست در زمان ارسال الکترونیکی مدارک ، علاوه بر گواهینامه پایان دوره سه ساله راهنمایی(سیکل) ، نسبت به ارسال الکترونیکی مدرک تحصیلی دیپلم خود نیز( با حجم کمتر از ۱۲۰kb) اقدام نمایند. بدیهی است درصورت عدم ارسال الکترونیکی مدارک مذکور ، به مدارک ارسالی ناقص هیچگونه ترتیب اثری داده نخواهد شد.
ارسال فایل اسکن شده کارت ملی و صفحه اول شناسنامه (در یک صفحه) با فرمت jpg و حجم کمتر از ۱۲۰kb.
ارسال فایل اسکن شده کارت پایان خدمت یا معافیت دائم ، پشت و رو (در یک صفحه) با فرمت jpg و حجم کمتر از ۱۲۰kb.
تبصره: از فرزندان معظم شهدا ، جانبازان و مفقود الاثرها در صورت واجد شرایط بودن، مدارک معتبر و مورد تایید مراجع ذی صلاح (نظیر کارت یا معرفی نامه از بنیاد شهید و امور ایثارگران) به منظور برخورداری از اولویت های قانونی اخذ خواهد گردید.

 

نحوه ثبت نام- هزینه ثبت نام – دریافت کد رهگیری- مهلت ثبت نام-دریافت کارت ورود به جلسه آزمون- زمان و محل برگزاری آزمون:

 • ثبت نام صرفاً از طریق سایت اینترنتی انجام می پذیرد و داوطلبان می بایست ابتدا به سایت اینترنتی استخدام بانک مسکن به آدرس : www.ef.bank-maskan.ir مراجعه و پس از مطالعه دقیق شرایط و ضوابط استخدام (درصورت دارا بودن شرایط) نسبت به تکمیل فرم ثبت نام الکترونیکی اقدام نمایند.
 • داوطلبان می بایست مبلغ ۰۰۰ر۲۵۰ (دویست و پنجاه هزار ریال) را به عنوان هزینه شرکت در آزمون از طریق درگاه اینترنتی موجود در صفحه ثبت نام ( با داشتن الزامات آن همانند CVV2و رمز دوم کارت) پرداخت نمایند.
 • توضیح: کلیه ایثارگران محترم در صورت مشمول بودن از سهمیه ایثارگری و وارد نمودن شماره پرونده یا کد ایثارگری از پرداخت ۵۰% حق ثبت نام معاف می باشند.
 • کلیه متقاضیان می بایست نسبت به ثبت اطلاعات و اسکن مدارک خود و ارسال موفق آن اطمینان حاصل نموده و پس از اخذ کد رهگیری،آن را جهت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نزد خود نگهداری نمایند.
 • مهلت ثبت نام از روز چهارشنبه مورخ ۹۱/۱۲/۹ لغایت پایان وقت اداری روز پنج شنبه مورخ ۹۱/۱۲/۱۷ می باشد (مهلت مذکور قابل تمدید نمی باشد.)
 • کلیه متقاضیان واجد شرایط می بایست در روزهای سه شنبه مورخ ۹۲/۱/۲۷ و چهارشنبه مورخ ۹۲/۱/۲۸ (به مدت ۲ روز) با مراجعه به سایت استخدام این بانک به نشانی فوق از کارت ورود به جلسه آزمون خود یک نسخه چاپی تهیه و نزد خود جهت حضور در جلسه آزمون نگهداری نمایند.
  تبصره: کلیه متقاضیان واجد شرایط لازم است در روز آزمون ،کارت چاپی ورود به جلسه و کارت ملی خود را به همراه داشته باشند.
 • – زمان برگزاری آزمون روز جمعه مورخ ۹۲/۱/۳۰ ساعت ۸:۳۰ صبح و محل آن نیز در کارت ورود به جلسه (چاپی) درج خواهد شد.
 • ثبت نام صرفا از طریق سایت استخدام بانک صورت می پذیرد. به درخواست ها و یا مدارک ارسالی از طریق پست، هیچگونه ترتیب اثری داده نخواهد شد و تعهدی نیز برای بانک ایجاد نخواهد کرد .

سایر نکات:

 • چنانچه متقاضی با مدرک تحصیلی بالاتر در مقطع تحصیلی پایین تر در آزمون شرکت نماید از استخدام و اشتغال وی در هر مرحله که مشخص گردد، ممانعت بعمل خواهد آمد و حتی در صورت استخدام در بانک، اخراج خواهد شد.
 • از پذیرفته شدگان تعهد خدمتی به مدت حداقل پنج سال اخذ می گردد.
 • در هر یک از رشته های مشخص شده در جدول رشته های مورد نیاز ، صرفاً فارغ التحصیلان همان رشته و گرایش می توانند شرکت نمایند و پذیرش دیگر رشته ها یا گرایش ها امکان پذیر نمی باشد.
 • ثبت نام ،ارسال مدارک و شرکت در آزمون هیچگونه تعهدی جهت استخدام برای بانک ایجاد نمی نماید.
 • در صورتیکه خلاف هریک از شرایط اشاره شده در آگهی استخدام در مورد هریک از داوطلبان به اثبات برسد، از استخدام و اشتغال وی در هر مرحله که مشخص گردد ممانعت بعمل خواهد آمد.
 • مسئولیت هرگونه اشتباه در اطلاعات ارسالی یا تفسیر اشتباه شرایط اعلام شده در آگهی، با متقاضی می باشد
  تبصره – از آنجا که از نفرات برتر در مرحله آزمون کتبی (پس از درج در روزنامه های کثیرالانتشار) جهت شرکت در مصاحبه استخدامی دعوت بعمل می آید لذا مقتضی است داوطلبان دقت لازم را در خصوص درج تلفن های ضروری تماس (در فرم تقاضای ثبت نام و همچنین فرم شماره ۱ مندرج در آگهی استخدام) مبذول نمایند.
 • – کلیه داوطلبان استخدامی باید تا تاریخ ۹۱/۱۱/۳۰ کارت پایان خدمت یا کارت معافیت از خدمت خود را در دست داشته باشند. بدیهی است در صورتی که در هر مرحله مشخص گردد تاریخ صدور کارت داوطلب در زمان ثبت نام و ارسال الکترونیکی مدارک، بعد از تاریخ مذکور بوده است بانک هیچگونه ترتیب اثری به مدارک ارسالی نخواهد داد.
 • کلیه داوطلبان استخدامی باید ضمن فارغ التحصیلی تا تاریخ ۹۱/۱۱/۳۰ گواهینامه موقت پایان تحصیلات یا دانشنامه (با ذکر معدل کل در متن آن) خود را در دست داشته باشند. بدیهی است در صورتی که در هر مرحله مشخص گردد تاریخ فارغ التحصیلی داوطلب در زمان ثبت نام و ارسال الکترونیکی مدارک، بعد از تاریخ مذکور بوده است بانک هیچگونه ترتیب اثری به مدارک ارسالی نخواهد داد.
  توجه – به مدارک ارسالی فاقد معدل کل و یا مدارک صادره از سوی دانشگاهها و موسسات آموزش عالی که مبین گذراندن تعداد واحدهای مقاطع تحصیلی و یا ریز نمرات و یا برگ تسویه حساب باشد ترتیب اثر داده نخواهد شد.
 • هزینه شرکت در آزمون به هیچ وجه مسترد نخواهد شد.
 • مواد آزمون:
  موادآزمون برای متقاضیان لیسانس وفوق لیسانس عبارتند از: ۱ – معارف اسلامی ۲ – ریاضی و آمار مقدماتی ۳- زبان و ادبیات فارسی و آئین نگارش اداری ۴- زبان انگلیسی عمومی ۵- اطلاعات سیاسی و اجتماعی و مبانی قانونی ۶– فن آوری اطلاعات ۷-استعداد و آمادگی شغلی و دروس اختصاصی مربوطه
  تبصره – اقلیت های مذهبی از پاسخگویی به سوالات معارف اسلامی معاف می باشند و امتیاز آن در سایر مواد آزمون توزیع می شود .

 

 

ردیف

عنوان شغلی

مقطع

جنسیت

رشته / گرایش

محل خدمت

۱

متصدی امور اداری

فوق لیسانس

مرد و زن

حسابداری

تهران (۳مرد،۱زن)

۲

متصدی امور اداری

فوق لیسانس

مرد و زن

علوم تربیتی
گرایش مدیریت آموزشی

تهران (۱نفر)

۳

متصدی امور اداری

فوق لیسانس

مرد و زن

علوم تربیتی
گرایش برنامه ریزی اموزشی

تهران (۱نفر)

۴

متصدی امور اداری

فوق لیسانس

مرد و زن

فناوری اطلاعات
گرایش امنیت اطلاعات

تهران (۱نفر)

۵

متصدی امور اداری

فوق لیسانس

مرد

فناوری اطلاعات
گرایش شبکه

تهران (۱نفر)

۶

متصدی امور اداری

فوق لیسانس

مرد

فناوری اطلاعات
گرایش معماری سیستم

تهران (۱نفر)

۷

متصدی امور اداری

فوق لیسانس

مرد و زن

حقوق
گرایش تجارت بین الملل

تهران (۱نفر)

۸

متصدی امور اداری

فوق لیسانس

مرد

مهندسی مکانیک
گرایش تبدیل انرژی

تهران (۱نفر)

۹

متصدی امور اداری

لیسانس

مرد

مهندسی عمران-عمران

قم (۱نفر)

۱۰

متصدی امور اداری

لیسانس

مرد

حقوق قضایی

قم (۱نفر)- ایلام (۱نفر)- اصفهان (۱نفر)- بندرعباس (۱نفر)

۱۱

متصدی امور اداری

لیسانس

مرد و زن

حقوق قضایی

تهران (۶مرد،۳زن)

۱۲

متصدی امور اداری

لیسانس

مرد

مهندسی برق
گرایش قدرت

تهران (۱نفر)

۱۳

متصدی امور اداری

لیسانس

مرد

مهندسی مکانیک
گرایش حرارت و سیالات

تهران (۱نفر)

۱۴

متصدی امور اداری

لیسانس

مرد

مترجمی زبان انگلیسی

یزد (۱نفر)

۱۵

متصدی امور اداری

لیسانس

مرد و زن

مهندسی کامپیوتر
گرایش نرم افزار

تهران (۶مرد،۴زن)

۱۶

متصدی امور اداری

لیسانس

مرد

مهندسی کامپیوتر
گرایش نرم افزار

مشهد (۲نفر)- اصفهان (۱نفر)- شیراز (۱ نفر)

۱۷

متصدی امور اداری

لیسانس

مرد

مهندسی کامپیوتر
گرایش سخت افزار

تهران (۲نفر)- اصفهان (۱ نفر)

۱۸

متصدی امور اداری

لیسانس

مرد و زن

مددکاری اجتماعی

کرج (۱نفر)– اصفهان (۱نفر)– شیراز (۱نفر)- مشهد (۱نفر)- تبریز (۱نفر)– اهواز (۱نفر)

۱۹

متصدی امور بانکی

لیسانس

مرد و زن

مدیریت گرایشهای
(اموربانکی، بانکداری ،مالی، دولتی ، بازرگانی و صنعتی)-
اقتصاد گرایشهای
(نظری، بازرگانی ، پول وبانکداری)-
حسابداری- آمار- ریاضی گرایشهای
( کاربردی و محض)

استان تهران: تهران (۲۱۳مرد،۵۶زن) – اسلامشهر (۷مرد،۲زن)- رباط کریم (۳مرد،۱زن)- شهریار (۶مرد،۲زن)- ورامین (۶مرد،۲زن)-
استان خوزستان: اهواز (۵مرد،۲زن)- دزفول (۲مرد،۱زن)- ایذه (۱مرد،۱زن)- بندرماهشهر (۱مرد،۱زن)-
استان زنجان: زنجان (۵مرد،۱زن)- استان قم: قم (۵مرد،۱زن)- استان البرز: کرج (۳مرد،۱زن)- استان یزد: یزد (۲مرد،۱زن)-
استان سمنان: سمنان (۳مرد،۱زن)- شاهرود (۱مرد،۱زن)- گرمسار (۱مرد،۱زن)- استان لرستان: خرم اباد (۴مرد،۱زن)- بروجرد (۱مرد،۱زن)
استان مازندران: بهشهر (۱مرد،۱زن)- آمل (۱مرد،۱زن)- استان فارس: شیراز (۹مرد،۳زن)- استان ایلام : ایلام (۱مرد،۱زن)-
استان بوشهر: بوشهر (۲مرد،۱زن)- استان قزوین: قزوین (۳مرد،۱زن)- استان چهارمحال و بختیاری: شهرکرد (۳مرد،۲زن)-
استان اردبیل: اردبیل (۲مرد،۱زن)- پارس اباد (۱مرد،۱زن) – استان خراسان جنوبی: بیرجند (۳ مرد،۱زن)- قائن (۲مرد،۱زن)
استان سیستان و بلوچستان: زابل (۲مرد،۱زن)- ایرانشهر (۱مرد،۱زن)- استان خراسان شمالی: بجنورد (۳مرد،۱زن)
استان مرکزی: اراک (۲مرد،۱زن)- ساوه (۱مرد،۱زن)- استان آذربایجان شرقی: تبریز (۴مرد،۱زن)- استان گلستان: علی اباد کتول (۱مرد،۱زن)
استان خراسان رضوی: مشهد (۳مرد،۱زن)- استان اصفهان: شاهین شهر (۱مرد،۱زن)- گلپایگان (۲مرد،۱زن)- خمینی شهر (۱مرد،۱زن)
استان هرمزگان: بندرعباس (۱مرد،۱زن)- استان همدان: همدان (۲مرد،۱زن)- استان کهگیلویه و بویراحمد: یاسوج (۱مرد،۱زن)- دوگنبدان (۱مرد،۱زن)

۲۰

متصدی امور بانکی

لیسانس

مرد

مدیریت گرایشهای
(اموربانکی، بانکداری ،مالی، دولتی ، بازرگانی و صنعتی)-
اقتصاد گرایشهای
(نظری، بازرگانی ، پول وبانکداری)-
حسابداری- آمار- ریاضی گرایشهای
( کاربردی و محض)

استان تهران: رودهن (۲نفر)- دماوند (۲نفر)- فیروزکوه (۱نفر)- استان اردبیل: مشکین شهر (۱نفر)- نمین (۱نفر)- نیر (۱نفر)- کوثر (۱نفر)-
استان خوزستان: ابادان (۲نفر)- بهبهان (۲نفر)- خرمشهر (۱نفر)- اندیمشک (۱نفر)- سوسنگرد (۱نفر)- شوش دانیال (۱نفر)-
استان آذربایجان شرقی: شهر جدید سهند (۲نفر)- اهر (۱نفر)- میانه (۱نفر)- مراغه (۱نفر)- اسکو (۱نفر)- ورزقان (۱نفر)
استان زنجان: ابهر (۱نفر)- اب بر (طارم)(۱نفر)- خرمدره (۱نفر)- صائین قلعه (۱نفر)-
استان کردستان: سقز (۱نفر)- سنندج (۱نفر)- مریوان (۲نفر)- دهگلان (۲نفر)- کامیاران (۱نفر)- دیواندره (۱نفر)- بانه (۱نفر)-
استان سیستان وبلوچستان: چابهار (۴نفر)- خاش (۱نفر)- زهک (۱نفر)- نیکشهر (۱نفر)- زاهدان (۱نفر)-
استان البرز: اشتهارد (۱نفر)- ماهدشت (۱نفر)- هشتگرد (۱نفر)- نظرآباد (۱نفر)-
استان کرمانشاه: کرمانشاه (۱نفر)- اسلام اباد غرب (۱نفر)- سرپلذهاب (۱نفر)- گیلانغرب (۱نفر)- کنگاور (۱نفر)- سنقر کلیائی (۱نفر)- صحنه (۱نفر)-
هرسین (۱نفر)- کرند غرب (۱نفر)- قصرشیرین (۱نفر)- استان یزد: میبد (۱نفر)- ابرکوه (۱نفر)- اردکان (۱نفر)- بافق (۱نفر)-
استان سمنان: دامغان (۲ نفر) – استان مرکزی: تفرش (۱نفر)- شازند (۱نفر)- فرمهین (۱نفر)- استان خراسان جنوبی: نهبندان (۲نفر)- فردوس (۲نفر)-
استان خراسان شمالی: فاروج (۱نفر)- اسفراین (۱نفر)- گرمه (۱نفر)- آشخانه (۱نفر)- جاجرم (۱نفر)- استان لرستان: نورآباد (۱ نفر)
استان همدان: فامنین (۱نفر)- رزن (۱نفر)- کبودراهنگ (۱نفر)- لالجین (۱نفر)- بهار (۱نفر)- اسداباد (۱نفر)- تویسرکان (۱نفر)- نهاوند (۱نفر)- ملایر (۱نفر)
استان خراسان رضوی: تربت حیدریه (۱نفر)- طرقبه (۱نفر)- گناباد (۱نفر)- درگز (۱نفر)- گلبهار (۱نفر)
استان اصفهان : نجف آباد (۱نفر)- اصفهان (۱نفر)- کوهپایه (۱نفر)- میمه (۱نفر)- فولادشهر (۱نفر)- شهرضا (۱نفر)- آران وبیدگل (۱نفر)-
استان مازندران: ساری (۲نفر)- بابل (۱نفر)- جویبار (۱نفر)- استان فارس: جهرم (۱نفر)- آباده (۱نفر)- مرودشت (۱نفر)- فسا (۱نفر)- داراب (۱نفر)-
بوانات (۱نفر)- کازرون (۱نفر)- استان ایلام: سرآبله (۲نفر)- ایوان غرب (۱نفر)- ملکشاهی (۱نفر)- آبدانان (۱نفر)- بدره (۱نفر) –
استان گلستان: بندرگز (۱نفر)- گرگان (۱نفر)- فاضل آباد (۱نفر)- آزاد شهر (۱نفر)- مینودشت (۱نفر)- گالیکش (۱نفر)- کلاله (۱نفر)-
استان آذربایجان غربی: ماکو (۱نفر)- میاندوآب (۱نفر)- ارومیه (۱نفر)- بوکان (۱نفر)- خوی (۱نفر)- پیرانشهر (۱نفر)- قره ضیاء الدین (۱نفر)- مهاباد (۱نفر)
نقده (۱نفر)- شاهین دژ (۱نفر)- سلماس (۱نفر)- استان گیلان: صومعه سرا (۱نفر)- بندرانزلی (۳نفر)- رضوان شهر (۱نفر)- رشت (۱نفر)- آستانه اشرفیه (۱نفر)
فومن (۱نفر)- پره سر (۱نفر)- لاهیجان (۱نفر)- لنگرود (۱نفر)- منجیل (۱نفر)- املش (۱نفر)- بندرکیاشهر (۱نفر)- ماسال (۱نفر)- سیاهکل (۱نفر)
استان بوشهر: دیر (۱نفر)- دیلم (۱نفر)- برازجان (۱نفر)- کنگان (۱نفر)- اهرم (۱نفر)- عسلویه (۱نفر)- سعداباد (۱نفر)-
استان قزوین: آبیک (۱نفر)- تاکستان (۱نفر)- بوئین زهرا (۱نفر)- الوند (۱نفر)- استان چهارمحال و بختیاری: فارسان (۱نفر)- اردل (۱نفر)- لردگان (۱نفر)
بروجن (۱نفر)- استان هرمزگان: بندرلنگه (۱نفر)- حاجی آباد (۱نفر)- میناب (۱نفر)- رودان (۱نفر)- بندرجاسک (۱نفر)- بستک (۱نفر)- بندرخمیر (۱نفر)-
پارسیان (۱نفر)- قشم (۴نفر)- کیش (۲نفر) استان کرمان: رفسنجان (۱نفر)- زرند (۱نفر)- منوجان (۱نفر)- کرمان (۱نفر)- راور (۱نفر)- شهداد (۱نفر)- ماهان (۱نفر)- جیرفت (۱نفر)-
بردسیر (۱نفر)- استان کهگیلویه و بویر احمد: لیکک (۱نفر)- دهدشت (۱نفر)- باشت (۱نفر)- سی سخت (۱نفر)-

 

مطالب مشابه را ببینید!