مجله تاپ‌ناز‌

بیوگرافی حصین؛ زندگینامه حصین رپر ایرانی و عکس های او همسرش و زندگی شخصی

بیوگرفی حصین رپر ایرانی

حسین رحمتی مقلب به حصین و با نام هنری سابق حسین ابلیس متولد 12 مرداد سال 1366 در تهران است و یکی از رپرهای معروف ایرانی است. حصین مدرک فوق لیسانس مهندسی ارتباطات(مخابرات) دارد.

حصین

شروع رپ خوانی

حصین رپ را از سال 1381 شروع کرد و هم اکنون تحت لیبل کاغذ رکورد به فعالیت هنری اش در رپ ادامه می دهد.

حصین

تاسیس گروه 051

حصین در نوجوانی، با گروه 051 و آهنگ تو زنده میمونی که برای توپاک خوانده شده بود کارش را آغاز کرد.

حصین

ترک ایران و رفتن به ارمنستان

حصین به منظور تحصیل ایران را ترک کرد و به ارمنستان رفت و در آنجا با صادق و علی مجیدی آشنا شد که باعث خلق آثاری بی همتا در رپ فارسی شد و هنر علی مجیدی و موسیقی های تلفیقی او نقش زیادی در ان قضیه داشت حصین به همره صادق کمپانی کاغذ را تاسیس کردند و بعدها محمدرضا شایع رپر جوان و با استعداد توسط حصین به گروه اضافه شد و پس از مدتی صادق از این گروه جدا شد.

حصین

موزیک ویدیو حصین

حصین فقط یک ویدیو کلیپ به نام چالیم 2 با موژان وای زد و سامان بی آی دارد. او در تیزر آهنگ دو به شک شایع که با اهنگ زیر میکس شده است حضور پیدا کرده است. او می گوید که کلن با موزیک ویدیو میانه خوبی ندارد.

حصین

دستگیر شدن در ارمنستان

حصین در فوریه سال 2013 به همراه صادق به دلیل حمل ماری جوانا در ارمنستان دستگیر شدند و گزارش جرم آنها در شبکه تلوزیون رمسی ارمنستان پخش شد.

حصین

دستگیر شدن در ایران

پلیس مشهد هم به منزلش وارد شد و آلات موسیقی و آلبوم هایش را در روز دوشنبه 24 اذرماه 86 به دلیل توهین به مسئولین و تهیه نوارها و ترانه های سیاسی دستگیر کرد.

حصین

ازدواج حصین و همسرش

در ارمنستان با ژاله آشنا می شود و بعد از مدتی هم با هم ازدواج می کنند در حال حاضر حصین در تهران مشغول به زندگی هست.

حصین

گروه جوهر

حصین یکی از موسسین گروه کاغذ رکورد بود و در سال 1398 پس از جدایی محمدرضا شایع از این گروه، این گروه را منحل نمود. او س=س گروهی جدید به نام جوهر تشکیل داد.

 

مطالب مشابه را ببینید!