مجله تاپ‌ناز‌

بیوگرافی هدی جراح ؛ عکس های هدی جراح دختر ورزشکار ایرانی

بیوگرافی هدی جراح دختر ایرانی بدنساز

هدی جراح مدل، مربی و ورزشکار زن ایرانی زاده 30 آذر سال 1359 در شهر تهران است. او قهرمان بدنسازی و فیتنس زنان است و ساکن کشور آمریکا و دبی است. او اصلاتا آذری است. شغل اصلی اش سهام دار یک شرکت در آمریکا است.

هدی جراح

شروع ورزش

هدی جراح در ابتدا از ورزش تکواندو شروع کرد و توانست به مسابقات مهم هم راه پیدا کند. او بعد از تکواندو به دیگر ورزش های رزمی هم پرداخت و کلاس های دفاع شخصی و کار با سلاح سرد را گذراند.

هدی جراح

عشق به بدنسازی

او پس از مشاهده عکس های آرنولد، عاشق رشته بدنسازی شد و مطالعاتش را در مورد ورزش بدنسازی شروع کرد و سپس به ورزش ایروبیک روی آورد. او پس از مدت کوتاهی ایروبیک را رها کرد و بدنسازی را شروع کرد و از سن 16 سالگی مربیگری را نیز آغاز کرد. او در همین حین هم به دلیل داشتن چهره ای زیبا و اندامی متناسب به عنوان مدل هم فعالیت داشته است.

هدی جراح

مخالف خانواده

خانواده او به دلیل اعتقاداتی که داشتند، با فعالیت ورزشی او به شدت مخالف بودند. ولی او به دلیل علاقه شدید خود ورزش را پیگیری کرد و به خارج از ایران رفت.

هدی جراح

ورزشکاری حرفه ای

جالب است بدانید که او به جز رشته بدنسازی و رشته های رزمی در ورزش تیراندازی هم مهارت دارد و در مسابقات حرفه ای هم شرکت کرده است.

هدی جراح

ازدواج هدی جراح  همسرش

این خانم 38 ساله هنوز مجرد است و ازدواج نکرده است ولی می گوید که علاقه دارد که همسرش هم بدنساز و یا ورزشکار حرفه ای باشد و دلش می خواهد که شوهرش تاجر باشد.

هدی جراح

جراحی زیبایی بینی

همیشه در پیج اینستاگرام، کاربران به شوخ می گویند که بینی اش ایراد دارد که او در برنامه سینا ولی الله گفت که به دلیل شکستگی بینی اش در تای بوکسینگ مجبور به عمل شده است.

هدی جراح

اطلاعات و زندگینامه هدی جراح در برنامه سینا ولی الله

 

هدی جراح

مطالب مشابه را ببینید!