مجله تاپ‌ناز‌

نحوه پاکسازی کبد در 24 ساعت با دستور خانگی

یکی از مهمترین اعضای بدن کبد است که نقش بیار مهمی دارد. در این نوشتار به شما طرز تهیه یک معجون خانگی را آموزش می دهیم که می تواند کبد شما را در زمان 24 ساعت پاکسازی کند.

پاکسازی کبد در خانه با این معجون آسان در 24 ساعت

با رژیم های پاکسازی می توانید به کاهش وزن کمک کنید. اگر روزه کم کالری گرفته باشید، بدن گرگسنگی می کشد و سوخت و ساز و متابولیسم بدن به دلیل از دست دادن مواد مغذی کاهش پیدا می کند. از تاثیرات منفی رژیم پاکسازی می توان به خستگی، کمبود آب بدن، حالت تهوع، سرگیجه و اسیب روده بزرگ اشاره کرد. پاکسازی باعث کم کردن وزن شما می شود و مشکلاتی مانند آکنه و مشکلات پوستی را درمان می کند.

نقش مهم کبد در بدن

کبد خیلی با اهمیت است و باید به پاکسازی آن اهمیت داد. این عضو اولین اگران دفاعی در برابر سموم است. کبد به عنوان فیلتر عمل می کند و اجازه نمی دهد سموم مواد غذایی وارد جریان خون شوند. می توانید سموم را با رواغن زیتون و لیمو در 7 مرحله پاکسازی کنید. این کار یک تصفیه ساده است و می توانید با مواد اولیه در خانه انجام دهید. این نوع پاکسازی به شما کمک می کند تا از سموم و آلاینده ها که در کبد جمع شده اند دفع شوند و برای شما مشکلی ایجاد نکنند.
نحوه پاکسازی کبد در 24 ساعت با دستور خانگی

چگونه کبد را پاکسازی کنیم؟

اما دستور خانگ برای پاکسازی کبد در یک روز و 24 ساعت

مواد مورد نیاز :
  • سیب ارگانیک
  • لیمو ارگانیگ
  • نصف فنجان روغن زیتون
  • صافی
  • لیوان
  • فنجان مدرج
  • مخلوط کن
  • گیاه ملین
  • آب آلو
نحوه پاکسازی کبد در 24 ساعت با دستور خانگی

روش تهیه معجون پاکسازی کبد

بدن خود را برای پاکسازی آماده کنیدو تا می توانید سیب ارگانیک میل کنید و سه روز قبل از پاکسازی یک لیتر اب سیب ارگانیک بنوشید.
لیمو را خوب بشویید و عصاره لیمو را از طریق صافی بگذرانید تا دانه ها هم جدا شوند و به نصف لیوان آب لیمو نیاز دارید. خوب لیمو را فشار دهید تا مقدار مورد نیاز به دست آید.
حدود نصف فنجان روغن را در دمای اتاق بگذارید
به مقدار مساوی روغن زیتون و عصاره لیمو را با هم مخلوط کنید و یک فنجان قبل از خوابیدن بخورید.
مخلوط را سریع بنوشید زیرا روغن زیتون و عصاره لیمو ممکن است از هم جدا شوند. سعی کنید غذاهای سفت و جامد در طول روز نخورید. چای گیاهی، سوپ، سوپ سبزیجات و اب بنوشید تا گرسنگی شما رفع شود.
نیم ساعت دراز بکشید. این کار باعث می شود پس از نوشیدن این معجون حالت تهوع نداشته باشید.
صبح روز بعد یک فنجان چای ملین گیاهی، آب آلو یا آلو را بری تحریک روده و از بین بردن سموم استفاده کنید.

مطالب مشابه را ببینید!