مجله تاپ‌ناز‌

خانمهای با پوست گندمی چگونه آرایش کنند؟

رنگ پوست اگر قهوه ای روشن باشد به آن پوست گندمی می گویند که خانمهای با پوست گندمی برای زیبا شدن و جذاب شدن باید از ترفند خاص آرایشی استفاده کنند.

آرایش پوست گندمی

رنگ پوست گندمی بین سفید و سبزه است و نه خیلی روشن است و نه خیلی تیره و می توان گفت تقریبا زیباترین رنگ پوست است که بیشتر خانمهای ایرانی هم پوستی گندمی دارند.بیشتر نکات و ترفندهای آرایشی برای پوست های سفید و سبزه هستند و در مورد پوست های گندمی کمتر صحبت شده است. در این مطلب نکاتی در مورد آرایش مخصوص پوست های گندمی را به شما می گوییم.

اگر پوست شما هم گندمگون است با ما همراه باشید تا موجه شوید بهترین آرایش برای رنگ پوست شما چگونه است.

Skin e1525430046350

بهترین میکاپ پوست گندمی

انتخاب کرم پودر

کرم پودر مناسب انتخاب کنید زیرا کرم پودر بسیار روشن و یا تیره برای پوست شما مناسب نیست و پوست شما را بد رنگ و خاکستری می کند. باید از کرم پودری استفاده کنید که با رنک پوست شما تناسب داشته باشد. برای تشخیص بهترین کرم پودر باید ان را روی قسمتی از پوست خود امتحان کنید و سعی کنید نزدیک ترین رنگ به پوست خود را انتخاب کنید.

کانسیلر مناسب پوست شما باید یک درجه تیره تر از رنگ پوست باشد تا تیرگی زیر چشم، جای جوش و لکه ها را بپوشاند.

رژگونه مناسب پوست گندمی

برای برجسته کردن و زیباتر کردن گونه از رژگونه گلبهی و الویی رنگ به مقدار کم و ملایم استفاده کنید و به سراغ رژگونه های تیره نروید زیرا با رنگ پوست شما تناسب ندارند.

Skin e1525430019401

رژلب پوست گندمی

آلویی، شرابی و بنفش بهترین رنگ رژلب برای پوست گندمی است که زیبایی صورت شما را بسیار بیشتر می کند. قبل از زدن رژ لب، با خط لب به لب حالت دهید و سپس رژ لب استفاده کنید.

آرایش چشم پوست گندمی

برای آرایش چشم پوست گندمی از رنگ براق و اکلیلی استفاده نکنید. سایه چشم به رنگ مسی و طلایی باشد چون با رنگ پوست گندمی تناسب دارد. در انتخاب مدل خط چشم باید به فرم چشم هایتان دقت کنید و بر اساس آن خط چشم بکشید.

مطالب مشابه را ببینید!